350

rok 350 / CCCL

III wiek ? IV wiek ? V wiek
348 ? 349 ? 350 ? 351 ? 352  

... czytaj więcej o 350 na pl.wikipedia.org

Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

350-400 zł dziennie!!!!!!!!!

Witam polecam stronke na której łatwo i sporo można zarobic od 350-400 zł dziennie polecam a o to link do strony learnmoneystrategy.com/emer91

Sprzedam nieużywaną hafciarkę Janome MC350E

Sprzedam nieużywaną hafciarkę Janome MC350E. Gwarancja do stycznia 2016r. Link do aukcji allegro.pl/hafciarka-janome-mc350e-gratisy-i4295385558.html

-35 zł za min. 350 zł

Tylko teraz skorzystaj z rabatu 35zł przy zakupie za min. 350zł. W koszyku sklepu wpisz kod: GFSSDZZT4758. Oferta ważna do 07.09.2014. Kod ważny na nieprzecenione produkty. Czy ma może któraś z Was kod na -40 zł przy zakupach za 200 zł? poprzednie dwa wykorzystałam, a muszę zwrócić towar i boję

-35 zł za min. 350 zł

Tylko teraz skorzystaj z rabatu 35zł przy zakupie za min. 350zł. W koszyku sklepu wpisz kod: GFSSDZZT4758. Oferta ważna do 07.09.2014. Kod ważny na nieprzecenione produkty. Czy ma może któraś z Was kod na -40 zł przy zakupach za 200 zł? poprzednie dwa wykorzystałam, a muszę zwrócić towar i boję

rama Svelvik 160 cm -350 zł

względu na złe przechowywanie lekko zaśniedziała, mnie to nie porzeszkadzało, ale w razie czego nówka w IKEA to 50 zł. Cena 350 zł (nowa ok. 650). www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89889561/ Zdjęcia na priv. Prosze o kontakt ma mejla zielony_listek@gazeta.pl Osobiście z ramy byłam bardzo

Re: Uposledzony liczy na 350 postow psychoterapii

> Pytałeś, gdzie jest mowa o INNEJ sytuacji i o poboczu. I na to ci odpowiedziałem. Nie uposledzony analfabeto. Nie pytalem o "mowe" tylko o to "gdzie PYTALES o inna sytuacje" forum.gazeta.pl/forum/w,510,151642187,152618247,Re_Uposledzony_liczy_na_350_postow

W katedrze chciano wyłudzić ode mnie 3,50

Personel ICHOTU informuje, że zwiedzanie z audioprzewodnikiem obejmuje także wnętrze katedry, dodaje jednak, że czasami baba, która siedzi vis a vis zejścia do krypt woła o 3,50. Miałem tego pecha, że to "czasami" wypadło na mnie. Powiedziałem, że czarnym nawet grosza nie dam, wróciłem do

Okazja 378 za 350 sprzedam bilety Aerosmith

Sprzedam dwa bilety na koncert IMPACT FESTIVAL - AEROSMITH 12 czerwca 2014 Atlas Arena Łódź Sektor R rząd 23 miejsce 14 i 15. Cena nominalna 378 - oddam po 350 Bilety PDF . Kontakt trepanowski@interia.pl lub tel. 600 22 67 37 SPRZEDAJĘ TYLKO W KOMPLECIE /2 SZTUKI/ !

Re: Dzisiejki 350 ! Ewelino

Przyjmij i ode mnie wyrazy współczucia.Zdążyłaś z odwiedzinami,a to ważne. -- W życiu piękne są tylko chwile...

Budowa domu, wszystko z wyższej półki... za 350

koleżanka, płot tylko kuty, żaluzje tylko antywłamaniowe, bo ona się boi, okna z najwyższej półki, meble do całego domu nowe,itd. Dom ma 122 m, jest piętrowy. Za 340-350 tys, oni chcą dom z najlepszych materiałów i do wszystkiego ekipy budowlane. Zastanawiam się, czy oni zwariowali, czy marzenia ich

Dzisiejki 350 ! Prawie jubileuszowe !

Piękna liczba wystukanych dzisiejek, każde conajmniej 100 postów, no to juz jest mnostwo zdarzeń, refleksji i zwierzeń. Zachęcam do c.d. - przypominając, że sierpień ma sie ku koncowi, niestety :(

Makijaż Permanentny za jedyne 350 zł! POZNAŃ

Już na najbliższych targach Look & BeautyVision 26.04-27.04.2014 w Poznaniu, na stoisku ARS BEAUTY, profesjonalny zabieg makijażu permanentnego będzie wykonywać, jedna z najbardziej doświadczonych linergistek w Polsce, Pani Magda Witkowska Skoczylas. Cena zabiegu to jedyne 350 zł, jest to cena

Re: A rower 16 do 350 zl?

Za 350 nie kupisz niż lepszego od np. takich "BMX" (aukcja pierwsza lepsza) Cudów nie ma niestety. Na takich też dzieci jeżdżą, więc i ta dziewczynka da radę. -- http://www.suwaczek.pl/cache/4c64575848.png

Re: A rower 16 do 350 zl?

Temat obgadany z rodzicami dla nich ta kwota go i tak wiele...zreszta nie to jest tematem pytania,chce kupic rower 16do 350. zl. i prosze tu o pomoc w wyborze

Re: Dzisiejki 350 ! Prawie jubileuszowe !

Byle nie ten który leczył mojego kota Kocika ! A kangury fantastyczne, oczywiście opiekunka tez.

Okazało się jak zawsze, że życie jest bardziej nieprzewidywalne i nie ma już potrzeby oczekiwania na miejsce w hospicjum. -- Ew.

Re: 350-400 zł dziennie!!!!!!!!!

CHCESZ SZYBKO ZAROBIĆ? Ja zarabiam bardzo dobrze na BUX-ach czyli klikaniu w reklamy i poleconych, WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAĆ TUTAJ: www.neobux.com/?rh=646A73696C76657239313931 lub/oraz www.probux.com/?rh=73796C7765737465723931 Korzystałem z poradnika ze strony: zarabianienabux.republika.pl

Kamieniarze zniszczyli 350 grobów!!!

Rozbijali płyty, przewracali nagrobki i krzyże. W sumie zniszczyli 350 grobów. Policja schwytała już sprawców demolki na łódzkim cmentarzu Mania. Okazali się nimi dwaj mieszkający w pobliżu... kamieniarze. Tłumaczyli, że niszcząc nagrobki, chcieli ratować swoją upadającą firmę. Liczyli bowiem

Cudenka! :).U nas - niedaleko ode mnie sa w lipcu "dni rozy"w Doué la Fontaine" i co 2 lata Floralia w Nantes. Zachwycam sie wiec, bez zazdrosci.

Cuda!!!!! -- - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot. Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, potop jest najlepszym na to dowodem. Ja jestem dobrym człowiekiem!

Całościowo wpisałam się na kozetce :-) a tu chciałam napisać, że też czekam na zdjęcia z corso! właśnie na nie chciałam dojechać...może w przyszłym roku się uda :-) słonecznego popołudnia życzę :-) -- Równo nie znaczy sprawiedliwie :-)

Gazprom potwierdzil cene ponad $350 za 1000 m3

Gazprom potwierdzil cene ponad $350 za 1000 m3 ria.ru/economy/20140523/1008970114.html Do tego dzis podpisano umowe o wysokosci awansu na gaz = $25 miliardow ria.ru/economy/20140523/1008967692.html -- "Mamy tarczę! Panowie, pozwolę sobie nam wszystkim pogratulować tego niewątpliwego

Gazprom potwierdzil cene ponad $350 za 1000 m3

Gazprom potwierdzil cene ponad $350 za 1000 m3 ria.ru/economy/20140523/1008970114.html Do tego dzis podpisano umowe o wysokosci awansu na gaz = $25 miliardow ria.ru/economy/20140523/1008967692.html -- "Mamy tarczę! Panowie, pozwolę sobie nam wszystkim pogratulować tego niewątpliwego

Na dworze jest po prostu cudnie, ciepełko i piękne słońce zachęca do wycieczki rowerowej. Trzeba korzystać, bo już w prognozach słyszałam jakieś deszcze w najbliższych dniach. -- Ew.

Tak mi sie pomyslalo po przeczytaniu Twojej sygnaturki, ze w ogole zycie to chwila...coraz liczniejsi sa ci, dawniej sposrod nas, ktorzy to potwierdzaja...

To i ja dorzucę z nadzieją na lepsze jutro: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/hi/hi/kwza/vHe6Oaqe0jSAmbxutX.jpg -- W życiu piękne są tylko chwile...

Fedo - daj znac jak beton dojdzie do kupna biletow. Australia jest co prawda spora ale u mnie lozko bedzie wolno stalo...haha Kan

Ewelino ,bardzo przykra wiadomosc, w niektorych sytuacjach smierc bywa wybawieniem jesli chory cierpi. Usunelam watek o zakupach w necie i Twoj wpis przy okazji ale ktos spamuje i wyciaga watki sprzed 10 lat. -- Zycie dzieli sie na dwa etapy: mlodosc i "swietnie wygladasz".

A rower 16 do 350 zl?

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze,musze kupic rowerek 16 do max 350zl,rower musi byc nowy bo na prezent.Dla dziewczynki ktora lubi roz duzo rozu:) musi miec koszyczek itp. Czytalam ze polecacie Gianty i btwiny aale te odpadaja ze wzgledu na cene jakie znacie tansze rowery?I uprzedzam nie mozemy

Ewelinko, rozwiązanie sprawy o ktorej pisalas bedzie ulga dla chorej o rodziny. Nie mniej wyrazy współczucia. Joujou, ty teraz wpadasz w remont? Cierpliwości i powodzenia zyczę ! Ciepło dziś nadzwyczaj, gotuje na kilka dni, zalatwiam 100 spraw uniwersyteckich ( na szczęscie przez telefon i email

Re:Olympus VR-350

www.olympus.co.uk/site/rmt/media/consumer/pim/_manuals_ss2012_/VR-360_350_340_D-760_755_750_MANUAL_PL..PDF -- Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu W. Shakespeare

Znowu zostalam przeniesiona wpisem w inny wymiar :-) Inna sprawa, ze tez bardzo bym chciala zeby moja rodzine i mnie leczyli moi weterynarze! -- - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot. Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, potop jest najlepszym na to dowodem. Ja jestem dobrym człowiekiem!

Wyslalo sie za szybko. Chcialam dopisac ,ze jestesmy w trakcie odchudzania. Na sniadanie pomidor, jajko i listki cykorii. Przekonalam sie ,ze kiedy odzywiam sie ubogo stawy przestaja mnie bolec. Dlatego ten eksperyment, nie wiem jak dlugo wytrzymam bez ulubionych wypiekow:) Rieksowi tez to dobrze z

Re: Dzisiejki 350 ! O remontach

Lbx rodzina pięciopokoleniowa to jest coś. Mama ładnie się trzyma, z jaką troską próbuje osłaniać to swoje praprawnuczę :) -- Ew.

Cuda Verbenko,kwiatowe cuda!!! no,a te falbanki z rękawic he,he i kto by pomyślał? Nie mogłam się doczekać więc jeszcze przed ostatecznym rozłączeniem i wyniesieniem kompa z pokoju,musiałam wejść tu na chwilę. Siedzę i piszę na podłodze,bo wczoraj wywieżliśmy resztę mebli.Dzięki Verbeno! Wczoraj wie

Zblizjacy się koniec lata obdarowuje nas przepiękna pogoda! Kwiaty na tarasie są w pelni rozkwitu i kolorów. Mloda przynosi ciagle grzyby z lasu, namawia do kupienia suszarki. no to niech sobie kupi! Niestety "cos mi wlazlo" w prawe biodro i o dalekich spacerach trudno marzyć. Trzeba w kon

Mammajko, nie wiem jak z ekonomicznością, ale ja mam kuchenkę gazową, a piekarnik elektryczny. Chwalę sobie ten układ bo jak nie ma prądu, to chociaż można ugotować wodę na herbatę oraz ewentualnie nawet do mycia:-) -- Równo nie znaczy sprawiedliwie :-)

To nie moj, tylko Lablii, ja jestem z tych jelopow, co sie zdaja na wiedze, sztuke, laske i niekaske mistrzow w fachu.

Fed, poczytalam o masazu Mauri, wyglada ciekawie, tym bardziej ,ze zostalas odnowiona i wymasowana. Nie wiem czy zdecydowalabym sie na takie masowanie wszystkich czesci ciala, kiedy obca zupelnie osoba dotyka mojej twarzy spinam sie strasznie ,dlatego nie korzystam nigdy z uslug kosmetyczki. Taka au

Wczoraj bylam na nowym placu zabaw w moim osiedlu - świetne urządzenia dla maluch i calkiem duzych. Bylismy bardzo zadowoleni. Ale potem juz straciłam humor z powodu smutnej wiadomości. I tak trwa... Mimo wszystko wrzuce jakąs wesoła fotke, ale bez pokazywania dzieciaków ( zgodnie z zyczeniem ich

Przychodzi kangur do lekarza........ i papuga z bolem glowy... dobre to :) Wrzesien to czas mgiel, pajeczyn i porannej rosy na trawnikach. Przed chwila obserwowalam jak wielka ,czteroskrzydlowa wazka probuje zniesc jajeczka w stawie, nie mogla zdecydowac sie na wybor miejsca. Zaby udawaly ,ze jej n

To ja poprosze o przepis na karpatkę ! Ale chyba musze kupic nową kuchenke, bo piekarnik calkiem odmowił wspólpracy i w ogole mam jej dosyć. Czy plyta elektryczna jest bardziej ekonomiczna niz palniki gazowe ? Ten gaz jest coraz mniej wydajny za to coraz droższy. A dostalam od synowej wegierki na p

Kanie,fotka z poczekalni u weta cudna! Teraz czekam na zdjęcia Verbeny. Luizo powodzenia w konkursie i podczas dni otwartych! Od jutra chyba będę bez netu na jakiś czas(czas remontu) więc zamilknę na kilka dni,ale będę Was podglądać w telefonie. Pogoda śliczna,tyle,że mnie przyblokowały różne spraw

Ew, cos mi umknelo :-( Nie wiem o co chodzi, ale wspolczuje. Spamer tez mi umknal. Zamyslilam sie w temacie dietetycznym. Dania maczne jadam sporadycznie. Moze raz na miesiac. Slodyczy zwyczajnie nie lubie, wiec cukru nie spozywam. Jedynie w owocach. Miesa czerwonego tez nie jem. Ryz tez bardzo rzad

Przyjmij kondolencje tez ode mnie Ewelino. Verbeno - musze zgodzic sie z Luiza w wielu punktach. Na ten przyklad nie jestem obecnie w stanie strawic chleba. Smakuje mi, lubie tylko po paru dniach lezy mi w brzuchu i czuje, ze nigdzie nie chce mu sie wychodzic. Waga zaczyna mi tez skakac po takowym

Wyslalam na gazetowy, wszystkie adresy emailowe przepadly mi podczas czyszczenia komputera, wyslij mi, prosze swoj domowy. -- Zycie dzieli sie na dwa etapy: mlodosc i "swietnie wygladasz". Erica Jong

Co za cisza na forum ! A tu deszczyk pada, zjadlam sniadanie pod parasolem na tarasie, podloga pieknie wygląda i schnie. Z przyjemnościa wrocimy na zwykle miejsca po trzech dniach w kuchni :)

Wielka jaszczurka na murze http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/re/kc/ge5d/B9gT6BQSrxf7nZgorB.jpg temat holenderski tym razem w czerwieni http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/re/kc/ge5d/WGwy8L7k7zJC1b5EeB.jpg tu mozna zobaczyc jakie ogromne byly te obiekty http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/re/kc

No dobrze, pare zdjec na poczatek. Temat tegoroczny to Kolory swiata, czy tez Swiat w kolorach. Interpretacja dowolna. Ten projekt zdobyl pierwsze miejsce, tytul Tecza http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/re/kc/ge5d/qdPl0mBkK6nkFbkFBB.jpg szczegoly projektu http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/re/kc/ge

Cudowna jestes z tym pieczeniem na wszystkie mozliwe okazje, Verbeno ! A karpatke zrobilas calkiem sama czy z półproduktów ? Nigdy nie umialam tego zrobic :( Dzisiaj przyszedl pan do wyczyszczenia dywanu, niestety nie calkiem mu sie udało. Ale nie jestem drobiazgowa, a policzyl bardzo tanio, mimo ze

FORD T 350 dziadzio XXL pickup - pytanie

Mam pytanko odnośnie Forda T 350 7,3 benzyna,rocznik 92,czyli bodajże model iX.Wujek google nie bardzo chce mi pomóc.Nie znam długości ( a jest dłuuugi i na bliźniakach),moc też różnie, o zużyciu paliwa nie wspominam:)) Dlaczego pytam?A dlatego,że noszę się zamiarem zakupu "for fun

Plac zabaw swietny, widac tez ,ze bardzo bezpieczny, dzieciaki nie beda nudzily sie w domu a babcia tez na swiezym powietrzu:). Dzis dzien zupelnie letni, w sam raz na wieszanie prania na ogrodzie i koszenie trawy, co tez zrobilismy. Poza tym siedzenie na tarasie i patrzenie na motylki:) Dzis dost

Co do angielszczyzny Tuska, to zgadzam sie w pelni z Ewelina, zna i to niezle, ale "truszecku" kokietuje. Moze zeby za trzy miesiace powalic poziomem? Kanie tego bylo mi trzeba. Moja decyzja odwiedzenia Australi w 2015 dojrzewa coraz bardziej :-) A wlasciwie zmienia sie w beton! Konsul &qu

Verbeno, osobiście jestem podobnego zdania. Ale nic w życiu nic nie jest takie proste i nie wszystko "od ręki" można załatwić. Z tego co mi mówiła rodzina, miejsce w hospicjum mają obiecane ale dopiero za trzy tygodnie. Co do "angielskiego" p. Tuska mam wątpliwości, ale raczej w

Mmko, kostka już istniała. A teraz trwa "wyburzanie" starego betonu z kafelkami i usuwanie murawy pod przyszły dodatkowy parking. Szkoda tylko tej zieleni Tęsknię za ciepłem, o wróć lato wróć. Dzisiaj założyłam już sweter, w domu zimno i ta przenikająca wilgoć dokucza. Może czas już jakie

Bardzo ciekawe zdjecie, Ewelino! Wreszcie zobaczylam jak sie kladzie kostke Bauma ! A co bylo przedtem w tym miejscu? Kanapy, TV, stół jadalniany i kredensiki juz ustawione :) Teraz postanowilam zrobic generalna selekcję rzeczy do poustawiania. Miło jak jest tak pusto :)

Ładna kuchnia, wystrój taki indywidualny. Mnie natomiast bardzo się podoba podłoga zamiast terakoty, ciekawa jestem czy się "nie boi" wody. A mnie tak to niestety teraz wygląda http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/tg/na/ytew/QNhcsmVeVxBPiRT4pB.jpg -- Ew.

Mammajko, zrobienie karpatki to latwizna tylko trzeba wiedziec co z czym:) Wczorajszy najazd na solenizantke udal sie nad podziw. Wymyslalysmy rozne scenariusze z uzyciem seksownej bielizny i kajdankow, usmialam sie za wszystkie czasy. Spotkanie tylko w polskim towarzystwie ma te zalete ,ze nie trz

Jou, dlaczego chodzisz do takiej sadystycznej kosmetyczki? Co ona Ci robi? I nie szalej na imprezach bo potem bedziesz jeczala ,ze wszystko boli:) Moja znajoma z polskiej grupy chciala po cichutku ,niepostrzenie swietowac piecdziesiatke. Zwierzyla mi sie w wielkiej tajemnicy z zastrzezeniem abym ni

Kanie,dziękuję za ten cudowny spacer! Korzenie tych pierwszych palm przypominają korzenie storczyków,strumienie i jeziorka-pełna egzotyka! Proszę o częściej! Dzisiaj pochmurno i pogoda taka typowa do spania.Niestety,muszę zaraz wyruszyć do kosmetyczki,która znowu będzie mi robiła 'ałka'-nienawidzę

Ugrzezlam wczoraj i dzisiaj w szpitalu dla zwierzat. Nic powaznego - na szczescie. Poprostu znalazlam w pracy oszolomiona lorikeet (rodzaj papuzki), ktora nie byla w stanie pofrunac na drzewo. Tlukla sie wiec bez sensu i obijala, powodujac pewnie jeszcze wieksze szkody samej sobie. Zawiazlam ja wiec

A na razie mam tak: Lazienka ludzka http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/dd/wi/7ita/2e8jUWJE5Poo8wezbB.jpg Moj pokoj http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/dd/wi/7ita/zobMok9omCS6CThRcB.jpg -- - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot. Wino jest dla ludzi dobrych, woda dla złych, potop jest najlepszym na to

Ewelino - podloga jest dosyc stara w wieku domu, czyli jakies 40 lat. Eukaliptus nalezy do drewna twardego. Onegdaj wybierano jego najtrwardsze gatunki do budowy. Podloga jest wiec ok z pewna iloscia wody. Wycieram ja na mokro i to regularnie. Gorzej z piaskiem czy kamykami. Widze, ze praca idzie c

Wczoraj w nocy napisalam tu dosyc dlugi post, ale nie aż znowu taki, zeby po kliknieciu na "wyslij" pojawil sie anons, ze moj czas minął :)))) No to sie obrazilam ! Wozilam synka na badanie na koniec ul.Pulawskiej, co jest potwornie daleko - potem czekalam w burzy, a nastepnie wracalam 1

Dolacze sie do prosby Verbeny - poprosze o zdjecia z remontow. Tutaj lub na watek remontowy w sumie 'wsiorawno'. Sama sie waham dolaczyc wykonczona kuchnie coby nie wyszlo na selfie. Verbeno - gdzie mozna Twoje obrazy kupiec, poza oczywistcie korzystajacym z dobr rynkiem holenderskim. Masz jakas st

Tak wygladala kiedys moja stara półeczka z kotami i nie tylko - to zresztą tylko fragment wiekszej calości. ale każdy przedmiocik mial swoja historie i znaczenie. I tak trzymać ! http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/pg/fg/ib6s/KcMPwCSmCjcLfB6nsB.jpg

Rozumiem cie Moniu doskonale, też mam takie pudła po wymianie poprzedniego regalu na bardziej nowoczesny, i nie ma juz miejsca na caly moj zbior kotow z rozmaitych stron świata. Ale figurynka ktorą tak lubisz koniecznie powinna wrocic na miejsce !

A tutaj przepisuję ostatni post Feline, żeby sie nie zagubił : "Fedo znalazłam cos takiego, zapoznaj się z tekstem i może zazycz sobie własnie takie cós na ten Twój felerny taras www.newsyprasowe.pl/2014/07/nowosc-system-codex-balkudrain-balkon-odporny-na-wode/ --

Bardzo sympatyczna kuchenka Kanie. Taka kompaktowa, logicznie rozmieszczone szafki , ta na srodku bardzo uzyteczna. Krzeselka bardzo "trendy". Najbardziej intryguje mnie ten wielki piekny dzban? , samowar? po lewej stronie i ta smieszna szafka na ktorej stoi. Udala cie sie kuchenka:) Do

Nareszcie moge spokojnie cos tu napisać ! Przedewszystkim zdjęcia Kana sprawiły mi wielka przyjemność - nie znam takiej egzotyki zupelnie i podziwiam. Na fotce z panem fotografujacym widać jakies wbite paliki czy prety i jakby ogrodzenie. Co to jest, w takim "dzikim" miejscu? Ewelinko, ro

Wczoraj spedzilam piekny dzien mimo lekkiego otumanienia zwiazanego z przeziebieniem , bolacym gardlem i katarem. W miasteczku otwarte byly wszystkie galerie, sklepy z dziwna odzieza, torebkami, bizuteria a obok namioty ,stragany z niezwyklymi obrazami, rzezbami i inna dzielnoscia atrystyczna. Nies

Fed, "ludzka" dobrze powiedziane :) Ale z pewnością bardziej "serwisowana" bo przecież niestety trzeba ten przybytek co jakiś czas sprzątać, a im "prościej" tym lżej dla rąk ;) Czy będzie jakaś kabina czy stała ścianka ? Verbeno, przyjęcie dopiero o 20-tej. W ciągu dn

Re: FORD T 350 dziadzio XXL pickup - pytanie

Jeszcze raz napisze, ze kiepsko szukales. Na tej stronie jest odnosnik do 51000 artykulow powiazanych z fordem f 350. O, tutaj. -- You should never trust a Mexican!

Imponujace Ew! Kanie ta podloga jest po prostu piekna! A ja wczoraj spedzilam caly bozy dzien z mistrzem Francji w skokach spadochronowych. Oczywiscie zawodowo spedzilam i nie w temacie tychze, ale bylo bardzo milo :-) Dzieciak jest po prostu uroczy i przystojny co niczego nie psuje. Robote odwalili

Koty oczywiscie tez mam, ale ostatnio honorowe miejsce zajmuja koniki: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/mf/ji/cvpa/ogUS7lnBvKl4vbhadB.jpg http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/mf/ji/cvpa/xK02kHEAdH53bkYjpB.jpg http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/mf/ji/cvpa/FrcxyHfiuANAkvEIpB.jpg

Ewelino, jestem zdania ,ze lepiej jak obce osoby za pieniadze opiekuja sie starymi i niedoleznymi ludzimi niz zmuszona do tego warunkami rodzina. Temat trudny i niepopularny jak ...starosc. Osobiscie jestem za eutanazja bo panicznie boje sie utraty pamieci i zycia jak roslinka. Tylko ja mam latwiej

Towarzystwo forumowe sie zaledwie leniwie budzi, moze juz czesc po porannej kawce i sniadanku, mszy, lezeniu na kanapie lub balkonie, inni wracajac wlasnie z urlopow, i sie odzywac nie beda az tryby rzeczywistosci ich znowu nie wrzuca na Forum. No sobie tutaj tkwie i co robie? Wycinam pornosy Ange

Fed, wybacz ale dobroc i uczciwosc nie ma nic wspolnego z porzadnie wykonywana praca. Przeciez placisz tej pani i to nie malo, a pieniazki nie spadaja ci z nieba. Powiedz po prostu ,ze pewne rzeczy musi wykonywac bardziej sumiennie. Zakres Twoich prac remontowo-malarskiech przekracza moje zrozumien

Re: Dzieńdobry w 2014. Zostało 350 dni

Witam. Coraz bliżej do lata. 15 dzień roku, do końca pozostaje 350 dni Do końca astronomicznej zimy pozostają 63 dni ------ Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain

No to troszkę w tytule przełamię tę Ewelinę ;) Zdjęcia też obejrzałam, miło się ogląda taką egzotykę. Wczoraj byłam na spotkaniu w 4-ro pokoleniowym dużym gronie rodzinnym u kuzynostwa, do którego dochodzi raz, może dwa razy do roku, z okazji jakiś tam rocznic, święta zmarłych naszych "dziadk

Verbeno - dzban stoi na hinduskim antyku, ktorych w mojej okilicy jest bez liku. Jest to filtr na wode. Moja chalupa w calosci jest napedzana deszczowka. Nie jestem podlaczona do sieci kanalizacyjno-wodnej. Majac wiec nowy dach, nowe filtry wylapujace liscie, oraz filtry wylapujace pyl, zanim woda d

Verbenko,'wydobrzej' jak najszybciej! Może masz jakieś fotki z pobytu w tym interesującym artystycznie miasteczku? U nas od wczoraj miasto jakby bardziej się zaludniło,gdyż nad Wisłą trwają imprezy na zakończenie lata.Wczoraj też się wybraliśmy,bo miałam nadzieję,że jeszcze przed pracą załapię się n

Dziewczyny, przyhamujcie nieco z tymi remontami, umowilyscie sie czy co? Fed, lazienka nabiera ludzkiego wygladu:) Brodzik bedzie zasuwany? Ewelino, zieleni szkoda ale masz duzy ogrod i troche jeszcze chyba zostanie:) Mammajko, z opornym malzonkiem trudna sprawa ,musisz malymi kroczkami , dyploma

Fed, jak ja pamietam twoja kuchnie to byla znakomita. Nie wiem skąd ten trynd ( zam.!) do zmian ! Tak mnie dopingujesz, ze zaraz zaczne dalsze innowacje. Tylko dyskretnie :) Zimno, tylko 10C było rano. Mam pod opieka myszkę mojego wnuka. Ostatnio dwa razy przegryzla swoje terrarium i toczyłysmy w

Kuchnia Kana bardzo mila, az chcialoby sie w niej posiedzieć ! Jest w niej fajny klimat :) Co ja bym dala, zeby zmienić swoja kuchnie, ale mżonek jako konserwatysta nie przeżylby tego chyba. On kocha to co jest ! A boazeria wprawdzie nie modna, ale w tym duzym pokoju rozwiazuje wiele - bo jest cal

Jou, tak myslalam, bedziesz zupelnie zwariowana babcia, rozpieszczajaca wnuka bez umiaru. Fajnie jest byc babcia, no nie? :) Lablenko, nie zartuj sobie, Ty prababcia? Nawet sie nie przyznawaj:) Dlaczego ten czas tak szybko leci? Mammajko, parkiet tak piekny ,ze az zal po nim chodzic i zastawiac me

Narzekalam na ciszę, a tu tyle do czytania i ogladania ! Bardzo ciekawe fotki z Gruczna ( jeżeli nie przekrecilam ), szczegolnie podoba mi sie kogut ! Postawilabym sobie takiego w ogrodzie ! Ewelinko , dobrze, ze impreza sie udala i grile odpaliły ! Wyobrazam sobie te smakołyki ! Lablenko, piekne z

Melduje sie , niedzielny poranek powinien byc leniwy i niespieszny. Pijemy wlasnie kawe a do kawy jak zwykle......komputer:) W tygodniu jest jeszcze prasa ale w niedziele musza byc wiadomosci z internetu. Mammajko ,piekna ta Twoja kolekcja kotow, szkoda byloby sie ich pozbywac. Moniu , jedyna rada

Od rana juz wyrosla kabina. Jutro pusci sie ze sciany kolumna natryskowa z deszczownikiem. Potem juz tylko mebel na pralke, szafka kolo lustra i po ptokach ;-) Jutro tez bedzie pociagniete "cos i skads" zeby podlaczyc piekarnik, stanie regalik (jeszcze trzeba przyczepic jedna stara etazerk

Hi, hi, hi, ladne :-) Boazeria i pokoj drewniany piekne! Moda? A co ona kogo obchodi, wazne jest tylko to co nam sie podoba! Kanie te szafki sa przepiekne! U mnie jest za wczesnie na jakiekolwiek zdjecia, bo jeszcze wszedzie jest kompletny pieprznik. Dopiero w przyszlym tygodniu troche sie "ula

Verbeno, rozmarzylam sie na mysl o czekajacej Was podrozy :-) Co do pani sprzatajacej, to ja wszystko wiem i szykuje sie psychicznie do rozmowy. Tyle, ze bede musiala pilnowac wdrozenia dyrektyw, a nie jestem w stanie biernie obserwowac kogos kto pracuje. A ejsli obserwuje to "czynnie wspolparc

No właśnie z dyrdymałami mam pewien problem. Przed malowaniem dużą część książek musiałam popakować w kartony - coby półki z miejsca ruszyły - oraz dyrdymały pousuwać (popakowałam w kartony i poutykałam po szafach i szufladach) żeby się nie poniszczyły. Malowanie się odbyło, książki wróciły na półk

Może nie bedzie tak zle i uda sie ogrodowe spotkanie, czego serdecznie życze. Zawsze lubilam podroze na poludnie we wrzesniu, pamietam swietne kapiele w Morzu Środziemnym jeszcze w pierwszych dniach pazdziernika. I powrot do Polski przez opuszczone kempingi, tak przyjemnie puste ! Ech, rozmarzyla

Tak, tak Mammajko, niestety niedługo koniec sierpnia a to również oznacza i koniec wakacji niestety. I to nie w przenośni. Najczęściej wyjeżdżam w miesiącach tzw letnich. Ale kiedyś wybraliśmy się busem we wrześniu na południe Europy aż po najdalszy koniec Hiszpanii, pogoda piękna, ciepło na lądzie

Jak wszyscy to wszyscy,jou też :-)) Nie lubię remontów,tego przestawiania i cudowania,bo zawsze miałam problem z podejmowaniem decyzji,doborem kolorów i podobnie jak Monia nie lubię rozstawać się z posiadanymi rzeczami,pamiątkami... Jednak czas już najwyższy przystosować dla nas były pokój naszego

Tez sie ucieszylam widzac rodzinne zdjecie oraz nastepna forumowiczke. 5 pokolen w jednym pomieszczeniu - to jest cos. Mammajko, ciesze sie ze zdjec parkietu. Pasuje jakos mi bardzo do boazerii oraz jakos calosciowo do Ciebie. Widac wiec ze zdjec dom z sercem a nie tylko pomieszczenie nienaganne z

Ach te wasze wspaniałości porcelanowe, sama nigdy bym się ich nie pozbyła. U mnie zaś na parapetach, komodach przewalają się różne muszle luzem bądź w szklanych misach, kamienie zebrane na plaży, pumeks znaleziony w morzu, gąbka, i przypominają mi o miejscach w Norwegii, Francji, Grecji, Hiszpanii,

Trójkołowy skuter Quadro 350D

Trójkołowy skuter Quadro 350D

SpringPublisher

szablonów.

SpringPublisher program umożliwi też korzystanie ze specjalnych efektów upiększających naszą pracę.

SpringPublisher umożliwi nam pracę w dwóch rozdzielczościach - niskiej 96 DPI, średniej 180 DPI i wysokiej 350 DPI.

Iconix eMail ID

współpracy ze spółką ICONIX. Na obecną chwilę jest to ponad 350 przedsiębiorstw. Wśród nich eBay, PayPal, Citibank, Amazon czy Expedia. Producent zapewnia, że obsługa Iconix eMail ID jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie zainstalować program. Reszta ustawień jest konfigurowana automatycznie i nie

Cashback Automator

Cashback Automator to ciekawy plug-in do przeglądarki Firefox, który wyświetla informacje o najnowszych kuponach rabatowych do ponad 350 sieci sklepów i portali aukcyjnych typu eBay.

Cashback Automator wymaga utworzenia konta na stronie BigCrumbs. Aplikacja za

Paint Shop Pro

> posiada kilkadziesiąt narzędzi edycyjnych poprawiających jakość zdjęcia lub wygląd osoby.

Paint Shop Pro posiada odnowione narzędzie Pracownia obrazków RAW z aparatu. Narzędzie Pracownia obrazków RAW z aparatu obsługuje ponad 350 typów plików RAW i umożliwia dostosowanie wielu

Cashback Automator

Cashback Automator to ciekawy plug-in do przeglądarki Firefox, który wyświetla informacje o najnowszych kuponach rabatowych do ponad 350 sieci sklepów i portali aukcyjnych typu eBay.

Cashback Automator wymaga utworzenia konta na stronie BigCrumbs. Aplikacja za

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - 350