c-330

Ursus C-330 - ciągnik rolniczy produkowany w latach 1967-1987 przez zakłady Ursus w Warszawie.

... czytaj więcej o c-330 na pl.wikipedia.org

Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

instrukcja ursus c 330 chomikuj

Do pobrania instrukcja ursus c 330 chomikuj www.turobit.pw/bqH/ Dodaje ponownie bo tamten link wygasl, pozdrawiam. 44304013439

Re: OGŁOSZENIA - sprzedam ciągnik C-330

Ogłoszenia o sprzedaży proszę pisać w tym wątku jako odpowiedź: forum.gazeta.pl/forum/w,12540,94884344,0,Ogloszenia_sprzedaz.html Poza tym miejscem będą kasowane

karta do kodak easy share c 330

witam, posiadam aparat kodak c 330 i kartę secure digital hama 256 MB chcialam kupic nowa wieksza karte. prosze o napisanie jaka to ma byc bo wiem ze nie wszystkie karty do kazdego aparatu pasuja. karta mysle zeby miala 2 lub 4 giga. czy lepsza jest wieksza czy mniejsza pojemnosc? i jeszcze

Re: C-330

:) he he he :) to dobrze że wchodzą :) w takim wozidle mego dziadka mocniej złapiesz to dźwignia w ręku zostaje :P

Re: C-330

> :) he he he :) to dobrze że wchodzą :) > > w takim wozidle mego dziadka mocniej złapiesz to dźwignia w ręku zostaje :P jak się ma rence "po dziadku" który pół życia pracował w fabryce ptysia pod grójcem gdzie gołymi renkoma kapslowano butelki idące po taśmie to tak bywa w nowy

instrukcja do kodak c-330

Witam . Chciałabym zapytać czy nie ktoś z was instrukcji do kodaka c-330 .Chodzi mi o instrukcje oczywiście w jezyku polskim..może wiecie gdzie można ją znaleźć...będę wdzieczna za każde info :) Pozdrawiam sylwia

Re: Kodak C330 czy CX7430

albo coś inngo w okolicach 600zł, jednak bardzo mnie ciekawi ten c330

Re: Chodzi o te "terenowke".

no a czym qrna maja jezdzic ursusem c-330, zaporozcem, wolga? -- You should never trust a Mexican!

Dla poprawy nastroju

http://pozytywna.pl/media/thumbnail/3e/61/3e61b5c330a12d99dc3ea2f0795c04a9.jpg -- Bez Granic

Z BMW na Ursusy C 330

Panowie..za kare powinniscie przesiasc sie ze swoich eleganckich i wypasionych limuzyn na C330 (Ursus). Co za kompromitacja.

Re: karta do kodak easy share c 330

1. jeśli chcesz kartę większą niż 1GB, kup sobie nowy aparat. tzn. coś na czasie. ten jest stary, prymitywny i większych nie obsługuje. tak, stary, 5 lat w fotografii cyfrowej to prawie wieczność. 2. dwie mniejsze karty mają tę przewagę nad jedną większą, że jak coś się stanie z jedną, będzie jesz

Re: Oczywiście nasz zaparcie ?

od 1 kwietnia,polecam moze ci pomoze: www.apteka-oliwna.pl/p7967,c330_334_367,alax+20+tabletek

Re: ocynkownia(polimex częstochowa)

Podobno miał być też na zdjęciu mistrz królik ale nie umiał się podpisać a w dodatku przyniósł swoje zdjęcie na tle stodoły w której stał ursus c-330

Re: Ursus C-330

Sprzedajesz czy kupujesz? Mam dwie sztuki do opchnięcia. Okazyjnie, tanio. Prosto z fabryki. Ale papiery sam musisz dorobić..

Re: Wypadek na Grunwaldzie. Ranny motocyklista

A może lepiej zamiast pompować koła wodą pożyczyć gumy od Ursusa C-330?

Olympus X710 czy Kodak C330?

Który lepszy? Do zdjęć rodzinnych, wakacyjnych, imprezowych, do publikacji w necie. Takie tam różne, nie profesjonalne. Poczytałam tutaj różne wątki, pogrzebałam trochę w sieci, biorąc pod uwagę ceny produktów wyszły mi te dwa. Który z nich polecacie? -- ...błogosław forum dyskusyjne...

przepłaciłeś :) w farmexpert zobacz:

przepłaciłeś :) proszę o konia z rzędem, gdyz ta pompa taniej jest tu: farmexpert.pl/pompa_hydrauliczna_podnosnik__do_ursus_c_330_import_produkt958.aspx -- Puchal - zawsze pozdrawiający

poszukuje

poszukuje firmy zajmującej sie bieżnikowaniem opon ciągnikowych (c 330 c 360) moj mail robep22@gmail.com

Re: Sprzedam wózek widłowy GPW z silnik.cC-330

Skupujemy samochody za gotówkę, PŁACIMY NAJLEPIEJ, Zamieniamy na fabrycznie nowe wszystkich marek i typów lub też używane za doplatą lub uzupełniamy cenę kredytem, Spłacamy kredyty samochodowe, Zamieniamy na tańsze i odwrotnie droższe, Mniejsze na większe i odwrotnie, Samochody krajowe i z import

Re: Olympus X710 czy Kodak C330?

w tym rzecz że nie bardzo się znam na tym wszystkim, potrzebuję rady kogoś kto jest bardziej obeznany w temacie i powie np: "kodak to szmelc, lepszy canon..." jeszcze zastanawiam sie nad canonem A410. no i nie chce przeznaczyc na to wiecej niz 600 pln, wiec tez jest to jakies ograniczen

Re: Olympus X710 czy Kodak C330?

my sie nie znamy na takich rzeczach. Idź do sklepu i porównaj. ja mogę napisać tyle że bym nigdy KOdaka nie kupił, a za ta cene wybrałbym coś z mniejsza liczbą pixeli, a lepszymi innymi rzeczami. Np. Canon A510, A410, A60, A70, A75, G2/G3, S50 albo Olympus mju mini albo Nikon 4600

Dla niespostrzegawczych:

1. To pod spodem to jakaś japońska 7,5-tonówka najwyraźniej. 2. To po środku to Żuk. 3. To na górze to chyba C330 :) -- Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

Re: jazda 130 km BEZ zatrzymywania - mała przygod

każdym razie nie można było lewarkiem > wrzucać/zmieniać biegów. > Biorę Ursusa C330 z zamiarem ściągnięcia tej padaki do domu, ale na miejscu awa > rii padł też wspomniany Ursus, a ściślej padł rozrusznik - niepotrzebnie gasiłe > m i nie dało się już uruchomić. > Co do samego braku

Re: jazda 130 km BEZ zatrzymywania - mała przygod

wrzucać/zmieniać biegów. Biorę Ursusa C330 z zamiarem ściągnięcia tej padaki do domu, ale na miejscu awarii padł też wspomniany Ursus, a ściślej padł rozrusznik - niepotrzebnie gasiłem i nie dało się już uruchomić. Co tu robić? Zajrzałem we fiacie pod lewarek, pokombinowałem kombinerkami, udało się

Re: Powszechna praktyka na Shell?

Ciekawe czy jakbym podjechał moim Ursusem C330, chłopcy z obsługi z równym entuzjazmem pospieszyliby z pomocą przy tankowaniu. Przecież nie mogę sobie pobrudzić mojego waciaka a tam trzeba się wdrapywać na maskę, odkręcać usyfiony wlew, trzymać pistolet na ukos aby nie stawał. A może wtedy właśnie

Re: Wkładka Jetta do Urbana:-)

Ja chyba będę kupować tutaj www.ebay.pl/itm/JETTE-MEMORY-FOAM-UNIVERSAL-AUFLAGE-FARBWAHL-NEU-/281025150124?pt=DE_Baby_Unterwegs_Kinderwagenzubeh%C3%B6r&var=&hash=item87142c330f kupię dwie do Sifta i Urbana, więc koszt mi się rozłoży:-) -- ...Ad astra per aspera... &hearts

Re: Ile ???? 105-110 cm nad głową ???

, Clio 98, Golf VI 101, Focus 102, Superb 103, najwięce > j miało kangoo coś koło 110 Ursus C330 - 150 cm ;-)

krotka pamiec ....

> nowe traktory. > Ani krajowe ani zagraniczne. > To zrujnowało Ursus. Ursusa zrujnowala licencje Masseya-Fergussona - za drogiego na Polske ale i na eksport w efekcie Ursus ratowal sie produkcja przestarzalych c - 330 fakty dobrze sprawdzac

Fabryką? To ja już rozumiem...

Skąd się to wzięło... http://img.styl.fm/resize/c330x250/newsy/wp-content/uploads/2012/05/PRL_1.jpg -- http://img35.imageshack.us/img35/6533/koteko.gif "Be yourself, no matter what they say"

Re: Audi Q3 | Pierwsza jazda

Czy szkopy zrobią kiedyś ładny samochód? Mogliby poprosić włochów o projekt budy i wnętrza . Jak na razie to skrzyżowanie czołgu tygrys z ursusem C330.

Re: Drift-ciężarówka - WIDEO

drifter to pewnie i Ursusem C330 poleci bokiem, przecież też ma napęd na tył...

Re: Solaris tramino jedzie do Olsztyna. Za ponad

faktycznie, kolumna pieszych, czasem można się nadziać na pielgrzymki, ale te widywałem tylko w W-wie pojazd zaprzęgowy też dobre, ja tu myślałem o Ursusie C330, bez kabiny też ma wydech prosto w nos :} pozdrowienia, znikam, trzeba podzwonić trochę bo po dwunastej dzwonienie w piątki po firmach

Re: Qashqaj

Toteż mówię - pojęcie względne. Ja mam odniesienie do mojego Ursusa C-330 - w porównaniu z nim biegi w Nissanie wchodzą jak nóż w masło:-)

Re: Musicie słono płacić.

Może nie zrozumiałeś. Ja znam tego rolnika od blisko pół wieku. Najbardziej skomplikowanym urządzeniem technicznym, z jakim miał dotąd do czynienia był jego dwudziestoletni C-330.

Re: Powszechna praktyka na Shell?

toreon napisał: > Ciekawe czy jakbym podjechał moim Ursusem C330, chłopcy z obsługi z równym entu > zjazmem pospieszyliby z pomocą przy tankowaniu. Przecież nie mogę sobie pobrudz > ić mojego waciaka a tam trzeba się wdrapywać na maskę, odkręcać usyfiony wlew, > trzymać pistolet na

Re: ASO Du.ek

Gość portalu: hahha napisał(a): > to jedyne co taki MATOŁ,CHAM I DEBIL może nabazgrać,a ze komp.posiada,ot czysty > przypadek:)))) Najpierw matoł był "kobieta" teraz wieśniak od URSUSA C330 to hahha! zastanów się idioto kim w końcu jesteś ty obrzygany śmieciu. Przypadek to był

Re: Mistrz parkowania....

Kolejny wieśniak leczący swoje ego na forum Cz-wy,posiadający wychodek na podwórku i ciągnik ursus c330:)

ursus c330:-) A nas nie żałuj, mamy się swietnie i zawsze będziemy!

Re: auto na ryby i grzyby

ursus c330 wchodzi w grę?:) jak przyczepy nie będziesz ciągał to na kat. B możesz jeździć :D i napewno wjedzie dalej niż polonez :D

Re: Najczęstszą przyczyną wypadków jest ...

> Jechałeś kiedyś traktorem, autorze posta? Tak, Ursusem C-330. I co w związku z tym? -- Habudzik napisał: 27.07.2007r. - "Jestem zasranym głupkiem i co z tego ???" www.youtube.com/results?search_query=fotoradar+straż+miejska&aq=0

auta w Goryszach

zapraszam do Gorysz - nowa sala a przy okazji mają kilka oryginalnych pojazdów - wóz drabiniasty, bryczka, sanie, fiat 125p, moskwicz, żuk, tarpan, robur, ursus c-330, vistula, polonez atu plus

Re: Salon Detroit 2012 | Acura RDX

@dr.buzz , kozi bobku RDX-CRV jest bardzo dobrze zawieszony , posiada odpowiedni prześwit i wyjeżdża z takich bezdroży w zimie że ciągnik C-330 ma problemy , tylko trzeba jechać z rozmachem , widzę że o pseudo terenie ałdi wiesz co nie co , a o lepszej firmie kompletnie nic , powodzenia w

Re: Napisal z chinskiego komputera...

Volvem poszedł przejechać. Wyczyn to jest C-330 zrobić Safari, ewentualnie lokalnie - wymienić koło w Bizonie o 2. w nocy zapadniętym na wpół skoszonym, grząskim polu i to po pijaku.

Re: Szybki traktor

Kilkanaście lat temu w polskich górach widziałem zwykłe Ursusy C-330 rozpędzone z górki do prędkości ponad 60 km/h. -- Jorn van der Ar --------------------------- Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Re: Grzyb "w powietrzy"? może coś poradzicie

Chodzilo mi o takie cus: www.ebay.com/itm/SOLEUS-AIR-40-PINT-CFM-40-DEHUMIDIFIER-HUMIDISTAT-/230696207152?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b690c330 Im szybciej nabedziesz i zaczniesz osuszac, tym mniejsza szansa wyhodowania za szafkami nowej formy zycia :(

Wystawili wiadra z gnojówką i czekają na ministra

Ja widziałem ich traktory to tak się zastanawiam czy nie być rolnikiem.... W CB mówili że dostali dotacje z UE na maszyny tylko dlaczego rzemieślnicy nie dostają, firmy transportowe i.t.d. Mój znajomy rolnik ma starego rzęcha C330 Ursusa i zaprosiłem go na kolacje stwierdził że nie będzie w

Szczepan Miłosz odwołany z funkcji prezesa ŁKS ...

A pierwszą decyzją nowego prezesa będzie ogłoszenie przetargu na orkę. Wymagania: Ursus c330 i pług 2x30 cm.

Re: bo jeździsz nienormalnie

to wyprzedz autkiem z silnikiem do litra nowoczesny traktorek ktory pomyka 80 km/h, c330 z dwoma przyczepami tez niewyprzedzisz bo ci baranie miejsca zabraknie

Re: BMW X5 (1999-2006) E53

Hehe, dobry tekst łukasza. To jest akurat prawda, że na takich forach nie można w ogóle poruszyć żadnego tematu bo jakiś burak jak Schabowy zacznie wszystkich opluwać. Typowa mentalność ludzi z polskiej wiochy. Swoją drogą oni też często mają po dwie fury: Luksusowy SUV - Ursus c330 sportowa

co sądzicie o tym komputerze AiO??

allegro.pl/lenovo-ideacenter-c300-c330-3gb-20quot-320-dvd-a-i1755662318.html zastanawiam się nad jego zakupem- pytanie czy warto. Laptop ok, ale wolę wiekszy monit bo to jest dla mojego 62 letniego ojca do śmigania po necie ..

> ęcia o uzytkowaniu samchodu, toż to nie ciągnik ursus c330:-) A nas nie żałuj, > mamy się swietnie i zawsze będziemy! Ty kobieto jak masz ochote, to możesz sobie stanąć ale pod latarnią !!!!!!!!!

> ęcia o uzytkowaniu samchodu, toż to nie ciągnik ursus c330:-) A nas nie żałuj, > mamy się swietnie i zawsze będziemy! widac z ciebie kierowca jak z piz-dy gwozdź!

Re: A'propos watkow o klimatyzacji...

Ja tez tak robię w swoim C-330 :) nie ma jak sportowe bryki no nie?:P

Re: VW GOLF 3

marco_tbg napisał: > Golf III to drugi po C330 pojazd który zmotoryzował polską wieś Chyba bliżej 10 lokaty Golf III by się znalazł. Polską wieś chyba bardziej Kadett i wcześniejsze generacje Golfa zmotoryzowały. -- Forum użytkowników aut marki BMW

Re: Motodziennik: Sztuczny dzwięk BMW M5

prawie kompletne. Taki systemik sprawdziłby się w starym ursusie C-330 bez kabiny. Przygazówka przed sklepem, czy remizą i panny idą jak w siwy dym.

Re: Dzielenie antybiotyku - w tabletkach.

Jeśli już liczyć dokładnie to na wagę Twojego dziecka 22kg przypada wg 15mg/ 1kg m.c. = 330mg antybiotyku na dobę, co stanowi 66% z 500mg (tj. 2 tabletek na dobę). Dawka zalecona przez pediatrę to 2 tabletki 250 mg na dobę, czyli nie 50% więcej, a 34%. Dawkę zaleca lekarz, biorąc jednocześnie

20 lat po największym pożarze w Europie [WIDEO ...

Nie było mnie wtedy jeszcze na świecie... Wszystko wiem z opowieści wujka. Był 4 lata w OSP Namysłów, potem pracował 40 lat w szkółce leśnej, dziś zostało mu 10 dni do emerytury... kawał historii, ale nie o tym. Był wtedy skierowany z beczkowozem 2,500l ciągnikiem MF-235, albo jeszcze Ursusem C

Rozgrzany Kraków

Beczkowóz? Pewnie przyciagnie go ciągnik Ursus C-330 jak zawsze... Kiedy w końcu skończy sie ta siermiężność rodem z PRL? PS: lepszym pomysłem były pitnik

Re: to będzie prawdziwa "sensacja"

Wiesz, 41 okręgów to 41 jedynek. PJN ma duże rezerwy w tym zakresie, ale ja coś nie widzę armii ochotniczej i forsy na kampanię. W przeciwieństwie do Ruchu Palikota, który na dodatek tyra w objazdach jak Ursus C330. Tego żadne media nie zastąpią. Oni siłą rzeczy muszą się ograniczyć do kampanii w

Likwidacja sklepu rolniczego Wyprzedaż asortymentu

Sklep rolniczy woj Świętokrzyskie powiat Busko Zdrój. Sprzedam cały asortyment sklepu poniżej 0 do -10% poniżej cen zakupu w zależności od ilości zakupionego towaru. Części do ciągników C-360, C-330, T-25, MF, Kopaczka, Kosiarka rotacyjna, Bizon, Prasa, Łożyska, Uszczelniacze inne artykuły rolnicze

sim lock

* Jak ściągnąc simlock'a z telefonu LG c330?? prosiłabym o napisanie krok po kroku co i jak ....

Likwidacja sklepu rolniczego Wyprzedaż asortymentu

Sklep rolniczy woj Świętokrzyskie powiat Busko Zdrój. Sprzedam cały asortyment sklepu poniżej 0 do -10% poniżej cen zakupu w zależności od ilości zakupionego towaru. Części do ciągników C-360, C-330, T-25, MF, Kopaczka, Kosiarka rotacyjna, Bizon, Prasa, Łożyska, Uszczelniacze inne artykuły rolnicze

Re: Drag Star Classic

Czy ten blotnik nie jest czasem zywczem zerzniety z Ursusa c330?

Re: Trzydziestki - czym się smarujecie?

To jest trzydziestka: http://eagra.pl/upload/images/offers/mach/Sprzedam-traktor-URSUS-C-330M-_5304_m.jpg to jakby co pięćdziesiątka: http://www.helios-szklo.pl/foto_shop/507_krosno-s.a.-komplet-kieliszkow-do-wodki-50-ml-sagaprestige_090129120736.jpg Pierwszą smarujesz olejem. -- Wszystkie

Re: jaki aparat do 500zl cyfrowy?

do 500zł - kodak c330, 4Mpx 3x optyczny i robi bardzo ładne zdjęcia

Re: Otwarcie sezonu 1/4 mili i Drif Cup - Gecko C

Czy jeżeli zmienię przełożenie dyferencjału w C 330, dopuszczą mnie do startu? Tak bym chciał, no tą Miss wybrać. Ostatnio kolega zmieniał, jechał szybko, ale gorzej było z trakcją. Jak któryś z was ,, szybkich,, rozjedzie jakieś zwierze na ulicy przed

Re: Czarna Białostocka bez karetki

Taa, a dziadek mojego szwagra Ursusem C-330 w 15 minut. I co Ty na to? -- Męski Szowinistyczny Knur

Re: Degustacja wina

Poważnie? Może wieczorem nad brzegiem jeziorka, będzie romantycznie. Butelka wina i smakosze. Jaja sobie robisz z biednego starucha. Jak bedzie cieplej , to wyjadę w pole na swym rumaku/c 330/. I patrząc na puszczę wysączymy co zechcesz, może i lambrusco. Wezmę to

Cannon A410,Praktica DCZ 5,3,Olympus FE-100-ktory?

ktory z nich? czy tez moze Kodak C330? ktory z nich to mozliwie najlepszy wybor?

Doktor House i przyjaciele

http://i30.photobucket.com/albums/c330/4_michnik/housemd.jpg Proponuję taki wątek o doktorze domku. 1. Jakie są Wasze ulubione teksty pana doktora? 2. W każdym niemal odcinku pojawia się jakiś pacjent w przychodni. Których pacjentów zapamiętaliście najlepiej?

Re: Volkswagen pragnie Alfy Romeo

To co ja teraz będę kupował? Wyrób samochodopodobny? Szmelcwagen alfopodobny czy jak? Lepiej od razu rykszę rowerową. Koniec Świata. I do tego te frajerskie silniki TDI prosto z Ursusa C330 na pompowtryskiwaczach które Fiat jako pierwotwórca dawno zastąpił CR. Masakra jakaś. Zniszczyli Seata

Re: Szczepan Miłosz odwołany z funkcji prezesa ŁK

flyingberni napisał: > A pierwszą decyzją nowego prezesa będzie ogłoszenie przetargu na orkę. > Wymagania: Ursus c330 i pług 2x30 cm.Zatem masz ogromna szansę na tą robotę tylko czy tatko pożyczy ciągnik wieśniaku

Re: A rzeczywistość w Polsce jest taka:

Przedmówca pisał o wsi he he i terenówkach c-330. Ale kogo to teraz za 1500zł można kupić samochód, i za tyle miesięcznie wynająć male mieszkanie. + utrzymanie żywność itp. min 3000zł. Kiedy średnia wynosi 2400zł której nie otrzymuje blisko 70%, większość zarabia 1500zł nadgodzinami a 980 minimalna

Re: jaki disel za 3-4 tysiace

Gość portalu: picollo napisał(a): > Co mozna kupic w tej cenie czyli od 3 do 4 tysiecy z motorem disla?? Może Ursus C330 ????

na jakie traktory leca laski ????

jakie traktorki pociagaja tarnobrzeskie dziewczeta? podajcie marke, model, kolor ewentualnie rocznik, czy wersja combi (z kabina) czy cabrio (bez kabiny), wedlug mnie sporym uznaniem ciesza sie "trzydziestki" ursus c-330 model pelnoletni, im starszy tym lepszy przyklady allegro

Re: Audi A4 (1994-2004)

lepsze. "ale ujmuje klasyczną linią" - tu mnie rozwaliliście :) Klasyczną linią wykonana od ekierki. "i rozwiązaniami technicznymi" - ??? Jakimi to rozwiązaniami ? Psującym się wielowachaczem co 80 tyś ? Przestarzałymi silnikami TDI z pompą rotacyjną jak w Ursusie C330 ? Te co

Re: Typ łże jak ścierwo

jeszcze 8ha i 15-letniego C330 (a nie telewizor i Opla Kadeta). Gdy Lepper blokował drogi, on zapieprzał w polu, żeby spłacić kredyty. Do 2000 roku pospłacał wszystko i zaczął powoli dokupować ziemię. Skończył z niecałymi 30ha. Po 2005 dokupił ledwie hektar. Bo nawet dwuhektarowy "

Problem Gawedy jest w "brandzie"

Gdyby ja nazawac Hi-NRG teenz dance school, od razu by bylo lepiej. Gaweda jako nazwa jest lokowana reliktowo - gdzies pomiedzy Cepelia, Ursusem C330 i Centralna Skladnica Harcerska i dozynkami. Nie ma miejsca. Jest niz demograficzny, konkurencja o nowoczesnym charakterze, kredyty itp. Dziwie sie

tutaj mamy jednak ciekawszy temat

Ursus C-330Ursus C-330 Producent ZPC Ursus Okres produkcji 1967–1987 Miejsce produkcji Polska, Warszawa-Ursus Popżednik Ursus C-328 Następca Ursus C-330M Ursus C-335 Silniki S-312C, 22,4 kW (30,5 KM) Skżynia bieguw 6 + 2 (wsteczne) Masa własna 1675 kg 1901 kg (z obciążnikami) 2170 kg (z

Re: Ciekawe co by było gdyby niezaakceptowali gór

w następnym programie wystąpi traktorzysta,który zamiast jezdzic traktorem ,będzie go nosił na plecach.Bedzie to talent pierwszej ropy.I żeby było trudniej nosząc C-330 na plecach będzie jeszcze grał na harfie lewą nogą !!!!

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - c-330

Zdjęcia - c-330