Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: fehu2200- allegro, OPINIE

Faktycznie trafia w sedno sprawy,ale tez ma przy tym ogromną sprawdzalnosc. Skorzystałam i naprawdę mogę tę Panią polecic.

Laska a ja Ci powiem tak: Co ma być to będzie! Z niejednej już wróżki korzystałam na allegro i osobiście także. Co do fehu2200 to uważam, że jej wróżby mają 50% sprawdzalności. Pewne rzeczy, które teraz nam się wydają niemożliwe po czasie okazują sie jednak możliwymi. I nie zależnie czy chodzi o

Ostatnio korzystałam i trafiła w sedno sprawy. Dobra, precyzyjna odpowiedź, rady... Można się o wszystko dopytać, nawet kilka razy. Polecam, bo warto!

Ja zapytałam Fehu2200 o kolege z którym czuliśmy do siebie mięte. Opis był jego i mój zgodny z rzeczywistością, a dalsza część wróżby to raczej nie wyglądała jak wróżba tylko raczej gdybanie co by było gdyby i takie pisanie na dwoje babka wróżyła, albo coś będzie albo nie. Miał być romans a tu

fehu2200- allegro, OPINIE

fehu2200 jakieś opinie?? ja korzystałam już parę razy... większość się sprawdziło- piszę większość, bo na najważniejsze czekam:) a jak Wasze wrażenia??

to po co wchodzicie w ogóle na wątek z opiniami na temat konkretnej wróżki, myślę że osób które z jej usług korzystają wasze zdanie nie obchodzi;)

Trzeba przeczytać kilka razy tekst, żeby dokładnie zrozumieć o co Pani Marii chodzi, dziwny trochę język którego używa,ale jak się w to wczytać to ma to sens

< dla mnie wróżba to jakaś wskazówka, a decyzje podejmuje sama, bo lepiej wiem co jest dla mnie dobre, a co złe.> Gdybyś decyzje podejmowała sama nie korzystała byś z wróżek. Oszukujesz nie tylko czytających ale samą siebie. Czy nic nie wiesz na temat sugestii? Komu chcesz wciskać ciemnotę na

trochę mnie dziwi Wasze postępowanie, to jest Wasze życie czy wróżki ? bo tak to wygląda, że to ona żyje Waszym życiem, mówi Wam jakie decyzje macie podjąć, dla mnie wróżba to jakaś wskazówka, a decyzje podejmuje sama, bo lepiej wiem co jest dla mnie dobre, a co złe.

powiem Ci tak - ja korzystam, i postepuje zgodnie z Jej wskazówkami jezeli takowe sa, i sprawdza mi sie. Naprawdę warto.

no raczej czytają wszystkie posty w interesującym je wątku, przypadkiem trafiając na takie;] Ja sama korzystałam z wróżb, teraz przestałam i już nie wrócę, choć fehu mi akurat trochę pomogła, nie w podjęciu jakiejś decyzji ale w dojściu do siebie po pewnej sytuacji. Jedni chodzą do psychologów, inn

taaa, to się nazywa mieć swój rozum i robię to co chce, a nie co mi mówi wróżka że dobrze było by zrobić i nie korzystam z wróżek, żeby mi powiedziała jaką mam podjąć decyzję tylko żeby mi pokazała inny punkt widzenia bądź możliwości, które na przykład nie przyszły mi do głowy, a decyduję sama tak j

Czy kierujecie sie wskazowkami p. Mari? Zastanawiam sie czy wrozba po prostu sie sprawdza, czy sprawdza sie, jesli sie postepuje zgodnie z jej sugestiami.

Macie maila do Pani Marii? Bo nie ma żadnej aukcji na swoim koncie allegro, a chce się jej poradzić. Będe bardzo wdzięczny.

Czy są inne osoby którym pomógł iTom? Już wysłałam z pięć emaili i Zero odpowiedzi. Komuś odpisuje czy ktoś tutaj był osobiście? Trudno to wszystko tutaj ogarnąć

Pytałam o najbliższe 6 miesięcy. Tak, korzystałam z innych wróżek, ale p. Maria jest wiarygodna. Choć z drugiej strony to prawda, że każdy musi trafić na swoją wróżkę :)

Co za dużo to nie zdrowo :) Lepiej z wróżbami nie przesadzać. Ja mogę potwierdzić tyle, że myśli i zamiary mojego partnera są zgodne z tym co napisała p. Maria.

Ja między partnerskimi miałam 10 miesięcy przerwy. Drugi był dużo lepszy, ale i relacja się rozwinęła :) Natomiast robiłam go niedawno, więc nie wiem czy się sprawdzi, teraźniejszość się zgadza.

robiłam rozkład partnerski, generalnie P.Maria robi go na 3 miesiace, ale mozna pytac np raz na m-c bo rózne rozkłady do tego sie stosuje. Mi sie sprawdził, dokładnie tak jak było opisane, mysli, uczucia, to co miało sie wydarzyc miało miejsce;)

To dobrze;) A daleko wybiegająca w przyszłość była ta wróżba? Masz może jakieś porównanie z innymi wróżkami? Bo wcześniej korzystałam z porad innych i mówiły coś innego niż fehu..w sumie ona opisała najbardziej mój problem i najbardziej pozytywna ze wszystkich była ta wróżba choć no mówię, co do pr

Bo mnie dużo opisała o tym, co on myśli itd..więc raczej nigdy nie dowiem się czy to prawda, bo niby skąd :D Może dlatego że miałam tylko miesiąc przerwy stąd inny przekaz kart i czasem sprzeczne informacje? Ostatnio robiłam rozkład w lipcu ale chyba już nie będę robić bo znowu wyjdzie coś innego i

A drugi partnerski się nie sprawdził? Bo też robiłam dwa, o tę samą osobę pytanie, miesiąc czasu przerwy więc chyba trochę za krótko. Nie wiem jeszcze czy się sprawdzi bo o przyszłości też bardzo ostrożnie mi napisała, a teraźniejszość wydaje się być wiarygodna. Pierwszy rozkład był też bardziej poz

Właśnie miałam się pytać jak to z tym czasem jest, bo pierwszy raz zrobiony rozkład wydawał się być na dłuższy czas, robiłam to po rozstaniu i wyszło że niby trochę muszę poczekać na to by zaczął żałować, ale potem niby karty sugerowały że się zejdziemy, po tym jak uporządkuje sprawy i wyklarują mu

Zadałam pani Marii kilka pytań i robiłam u niej rozkład partnerski dwa razy. Pierwszy partnerski się sprawdził. Z pytań jedno się nie sprawdziło, ale i ja sama w tym kierunku nic nie zrobiłam, więc ciężko ocenić. Niby pani Maria powinna w kartach zobaczyć, że nie zacznę tego o co pytałam, z drugiej

Za jakiś czas czyli najlepiej jakby był to np tydzień, miesiąc? Opis teraźniejszości był trafny cyz może coś konkretnego przepowiedział?

Nie można zneutralizować wróżby, jedyne co, to można błędnie zinterpretować karty. Trzymaj się pierwszej wróżby.

Jak bardzo obszerny jest rozkład partnerski w wykonaniu tej Pani ? Jak bardzo szczegółowe informacje w nim zawiera ?

A zadawałaś wróżce jakieś pytania czy tylko podałaś imiona i daty urodzenia ? Bo zastanawiam się na ile szczegółowa będzie wróżba jeżeli nie zadam żadnych "pomocniczych" pytań.

Mój był dośc obszerny i jak na moje to zawierał sporo szczegółów i opisywał odczucia drugiej osoby. Teraźniejszość dość wiarygodna, nie wiem jak będzie z przyszłością, robiłam go całkiem niedawno..

mi sie fehu sprawdza w pytaniach na bliską przyszłość, ale takich ogólnych typu "jak będa wyglądały moje finanse tego lata", jeżeli chodzi o jakieś konkretne sprawy bądź wróżby na dalszą przyszłość to tak średnio

Za jakiś czas kup sobie wróżbę u runy3 i zapytaj "co o Tobie myśli" dany partner a on wszystko Ci wypisze co karty pokazują, myśli zamierzenia itp. Ja tak zrobiłam i byłam bardzo zadowolona. u mnie trafił w sedno 100%

Zgadzam się.Też wyśmiałam wróżbę od niego, tym bardziej że renomowana wróżka kilka razy mówiła co innego niż on, podtrzymywała swoją wersję, a po pół roku okazało się, że runy3 miał rację co do intencji i zamiarów pewnej osoby.

To mnie właśnie zdziwiło że raz ona pisze tak a raz inaczej.. korzystałam tez z wróżby sargas11 i wróżba nie spełniła się do końca. Także ja się zastawiam czy w ogóle te wróżby online działą..

U mnie w obu przypadkach teraźniejszość była podobnie opisana, więc pewnie się zgadza, ale przyszłość dość inna :/ W pierwszym układzie jednak bardziej korzystnie to wyglądało.. nie wiem tylko czy nie namieszałam sobie sama i druga wróżba nie zneutralizowała pierwszej? Nie chcę igrać z losem:D

Trzymaj się pierwszego. Mi także nie pasowało to, co napisała, a potem okazało się, że miała rację, mimo że początkowo nic na to nie wskazywało. Jest dobra tylko trochę lakonicznie pisze, przez co ma się wrażenie, że niewiele widzi.

Zadałam pare pytań, chyba ze cztery. Reszta to była interpretacja fehu. Później pamiętam o coś dopytywałam to bez problemu dostałam odpowiedź uzupełniającą, która wyjaśniała niejasne kwestie. No ja byłam w miarę zadowolona, ale to już kwestia indywidualna, czego się od takiego rozkładu oczekuje. Cu

Każdy powinien trafić na "swoją" wróżkę i trzymać sie jednej. Na pewno o to samo nie można pytać więcej niż raz w przeciągu miesiąca, bo wychodzą zakłamane wróżby. Jak dla mnie na allegro najlepszy jest runy3. Czytając wróżbę od niego wyśmiałam runy3 co za bajke mi napisał,a dziś zwracam h

u mnie wyszło dziwnie. Początkowo się rozkład trochę mi nie pasował, więc napisałam do fehu, ona zaproponowała, że można zrobić jeszcze raz. Zdziwiło mnei to, gdyż słyszałam, że nie można w odstępie miesiąca wróżyć na te samo pytanie..No ale skoro fehu powiedziała, że to nie jest problem, to zrobiła

Ale otrzymałam odpowiedź, że rozkład partnerski można robić często.. ogólnie co do teraźniejszości to rzeczywiście fehu widzi bardzo dużo, ale co do przyszłości to juz bym wątpiła. Z resztą nie tylko ona. Inni wróżbici też, u mnie teraźniejszość zawsze się zgadza a co do przyszłości to bardzo rzadko

Bardzo madre i prawdziwe jest to co napisalas,ze to czego nie chcemy,albo sie boimy to wlasnie dostajemy.W moim zyciu "wszystko" to,czego nie chcialam ,mam to teraz w 100%,poczowszy od faceta,daleki od mojego idealu,chcialam miec takiego z charakterem,przebojowego,a spotkalam przeciwienst

Odczekaj miesiąc od ostatniej wróżby i wtedy zapytaj. Do mnie odezwał się kolega z przeszłości, nagle zaczął często dzwonić i eski pisać, więc zapytałam runy3 "po co on się do mnie odezwał" i dostałam odpowiedz: że mężczyzna ten czuje się nieszczęśliwy i samotny szuka u mnie pocieszenia ,d

bralam w tamtym roku sprawdzilo sie to co wowczas mi fehu wywrozyla, zgodnosc faktow 100%, ja jestem bardzo zadowolona, teraz niedawno tez wykupilam wrozbe i tez mnie P.Maria nie zwiodla :))

ja korzystałam kilkukrotnie i zawsze pozytywnie- duża sprawdzalnośc..wcześniej u innych bywało z tym różnie..

każdy wątek o wróżkach wygląda że są i takie i takie opinie, gdyby było inaczej byłoby to trochę podejrzane ;)

Jak dla mnie jest to jedna z najbardziej wiarygodnych wróżek. Korzystałam kilka razy niejedno się spełniło. Ponadto jest przemiłą osobą.

no oczywiście, są opinie za i przeciw, bo od tego jest forum :) To co mnie jednak w tym konkretnym wątku uderzylo to początkowy zachwyt i a potem lawina niezadowolonych.

to co mnie zniechęcilo z korzystania z wróżby u fehu to właśnie czytanie tego wątku, na początku ochy i achy, wychwalanie pod niebiosa a potem sterta postów, że nikomu się nic nie sprawdziło...

widze ze opinie sa rozne, moze to tak jest, ze trzeba trafic na swa wrozka...bardzo dziekuje za opnie :))

masz opisane miesiącami co w danym miesiacu sie wydarzy lub na co zwrócic uwagę...wrózba obszerna, na koniec jeszcze takie jakby podsumowanie całego roku

Zgadzam się z Tobą w 100%, ja miałam po Pani Mari dokładnie takie samo wrażenie, z tą różnicą, że jeszcze nie znam finału :) Natomiast w prognozie uderzyły mnie dwa szczegóły, które napisała odwrotnie niż były w rzeczywistości i to od razu zachwiało moją wiarą. Ale nie napiszę, że się nie sprawdza,

Mi osobiście nie podoba się forma wróżny u tej Pani, bardzo ogólnie napisane, żadnych terminów nawet przybliżonych, poza tym zadałam pytanie na konkretną sferę życia-uczucia, bo tylko to mnie interesowało, dostałam na ten temat 2 zdania, reszta dotyczyła finansów, zdrowia, pracy a o to przecież nie

robiłam i nie polecam, bardzo ogólnikowo typu:,, stosunki z najbliższymi będą wyważone", ,,ważna będzie dla Pani pewność siebie i samodzielność'',,sprzyjać będzie ruch oraz radykalne zmiany jak np generalne porządki, oczyszczanie przestrzeni" itp.

To bardzo dziwne;)Ja bardzo polecam pania Marię.Ogromna sprawdzalność!a rozkład partnerski to strzał w 10! dla mnie bardzo wiarygodna wróżka,świetnie interpretuje karty i przesympatyczna kobieta.

a może po prostu w uczuciach nic więcej nie było widac, co byś chciała żeby Pani Maria Ci wymyślała żeby było wiecej ;) a że dopisała o innych sferach życia to chyba na plus jest a nie na minus ....Jeśli chodzi o czas to w kartach trudno go okreslic , jesli juz ktos go określa często póżniej i tak s

ja bralam ta aucje, i jak rok temy właśnie wygladała tak jak piszesz, czyli opis kazdego m-ca - 2-3 zdania - jak w tym roku rewelacyjny opis - praca, zdrowie, zwiazki ...jak dla mnie super, bo sa tam rzeczy o których nie pisałam, nie mówiłam P.Marii. I strzał w 10:)

Wziełam u tej Pani w grudniu wróżbe na 2013 rok, sporo tam napisała, w sumie jeszcze nic konkretnego się nie sprawdziło, jedyne co mnie zastanawiało jak napisała, że korzystna będzie dla mnie wyprowadzka za granice, za wode, bardzo rzadko wyjeżdżam z Polski więc wydało mi się to troszkę absurdalne,

Ja też mam wrażenie, że Pani Maria świetnie czyta karty. Kupiłam u niej pytania i rozkład partnerski. Partnerski zgadza się w 100%, a pytania czas pokaże, ale odpowiedzi wysoce prawdopodobne, a na pewno dla mnie pomocne.

smiegliszka pisze, ze niestety Jej sie sprawdziło...czyli ze widocznie jakas niezbyt dobra wrozba dla Niej sie sprawdziła...a nie ze NIE SPRAWDZILA...!! Gość portalu: ja napisał(a): > w moim tez,a tak pieknie sie zapowiadalo:(niestety nic sie nie sprawdzilo:(

Ja zrobilam rozklad,zadalam pojedyncze pytania i nic sie nie sprawdzilo,jak dla mnie to kolejna pseudo-wrozka z allegro,szkoda czasu i wyczekiwania na moment,az wrozba sie sprawdzi,a jak pisalam,ze wrozba sie nie sprawdzila,pani zpobiega,zeby jej nie wystawic negatywa,ze zwroci pieniadze,nie bede si

skorzystalam po przeczytaniu tego wątku na forum... jakiś czas temu. i niestety, bardzo wysoka sprawdzalnosc... takze polecam!

Zachęcona postami wyżej skorzystałam dwukrotnie z wróżb Pani Marii. Pierwsza jeszcze jako tako pasowała w 100%, wśród kwestii ważnych dla mnie pytałam o pracę i jej zmianę niestety ( a raczej na szczęście ) Pani Maria się pomyliła i udało mi się szybko zmienić pracę - miało się nie udać, nie w tym r

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - fehu2200