Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Forcid 1000 w przebiegu anginy

Mam pytanie w związku z antybiotykiem forcid 1000. Mam anginę ropną i antybiotyk biorę od wtorku (wzięłam 5 dawek). Nie widzę jakiejkolwiek poprawy, ropne kule w gardle wcale nie znikają. Czy mam jeszcze czekać na działanie leku czy iść do lekarza go zmienić? Dodam jeszcze że jest to już drugi

antybiotyk Forcid 1000 czy bezpieczny ?

wlasnie wrocilam od lekarza wg. opinii ostre zapalenie zatok, przepisal mi forcid 1000 ale che sie upewnic czy bedzie 100% bezpieczny przy karmieniu, oto ulotka www.urpl.gov.pl/rejestr_ch/Forcid_1000_875_tabl.pdf

Wzielam 5 tabletek Forcid 1000 jestem w ciazy!!!!!

Witam czy orientujecie sie panie jakie moga byc skutki przyjmowania forcid1000 w perwszym trymestrze.Wzielam go ale nie wiedzialam,ze jestem w ciazy to bylo 5 tabletek.Prosze o pomoc bo bardzo sie denerwuje

antybiotyk Forcid 1000 (875+125)

Czy to normalne, że w antybiotyku Forcid 1000 (875+125) na tabletkach jest liczba 425 i jakis znak (firmowy?) inny niz nadrukowany na blistrach i pudelku? Jesli tak to cos one znaczą? Dlaczego na tabletkach nie ma np. 1g ???

Re: antybiotyk Forcid 1000 czy bezpieczny ?

Tak, może Pani stosować. Oczywiście przyda się tak zgrać karmienie i przyjmowanie antybiotyku, by między 30 a 120 minut po przyjeciu leku unikać karmienia. pozdrawiam i zdrowia życzę :) monika staszewska ps. Wspomniane przy poprzednim Pani poście inhalacje nadal są oczywiście jak najbardziej wska

Re: antybiotyk Forcid 1000 (875+125)

normalne: kalamazoo.pl/leki/opis/488/forcid -- Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się

bakteria w piersi w okresie karmienia

, wypełnione płynem. Dzisiaj rano wstaję a tu obok tych pęcherzyków, kolejne wypełnione krwią. Dodatkowo przez okres 4 tygodni miałam 7 zastojów, ból nie do zniesienia. Przez 7 dni brałam Nystatynę + clotrimazolum, niestety nie pomogło. Teraz biorę Forcid 1000 i nadal nic:(( Chciałabym sobie zrobić wymaz ze

Pytanie "techniczne"

Czy to normalne, że w antybiotyku Forcid 1000 (875+125) na tabletkach jest liczba 425 i jakis znak (firmowy?) inny niz nadrukowany na blistrach? Jesli tak to cos one znaczą?

Re: Bakterie w moczu - pomocy!!!

pamiętam to byl Forcid 1000. Zalecony już po antybiogramie. wczesniej nie dostałam nic i musialam czekać prawie tydień, aż mi te bakterie coli wychodowali:(

Re: zatoki, pomocy!

Jeśli chodzi o ból głowy to tabletki przeciwbólowe, ibuprom max ja zażywam. Ale ogólnie zapalenie zatok po tym nie przechodzi, mnie przechodzi tylko po antybiotyku, ostatnio Forcid 1000. Podobno dobry jest też spray Buderhin, ja stosowałam, bez zmian, ale to chyba zależy od przypadku. Pozdrawiam i

ASO Paciorkowiec

wizycie lekarza okazało się, że mam mocną anginę (biorę na nią antybiotyk o nazwie Forcid 1000). Z czystej ciekawości zaczęłam czytać o ASO i przeczytałam, że jednym z rodzai paciorkowca jest Streptococcus pyogenes, którego objawy są identyczne jak moje (podobno spowodowane anginą). Czy oznacza to, że

ból ucha

mnie tez od 31 grudnia boli ucho ,pojechałam na pogotowie pani doktor stwierdziła że mam okropny stan zapalny dała mi forcid 1000 i ibuprofen ,po 5 dniach brania antybiotyku dalej mam szumy uszne i ból od czasu do czasu jakby mi ktoś igłę wbijał:(bóle nasilają się na wieczór .kataru jako

Re: moze ktos cos zasugeruje

Dziekuje za odpowiedzi. Nigdy nie miałam robionych wymazów,mój organizm jest osłabiony po tabletkach p/zapalnych i antybiotykach.Na dzien dzisiejszy zazywam Forcid 1000. Alsma ,napisz prosze cos wiecej o twoim leczeniu. -- Pozdrawiam Ewa szlachetne zdrowie,nikt sie nie dowie jako smakujesz ,az

SPASTYKA -utajona Borelka

niekonwencjonalnego biorezonansu gdzie jest jej wysokie miano, w PMR podwyzszone stezenie bialka, RMI glowy czyste. Obecnie leczy sie wg ILADS od marca br, najpierw doxa2x2 i Tyni w pulsach 3/4 a po miesiacu zmiana doxy na biotraxon 4g dozylnie 2msc. Obecnie FORCID2x1000/TINI w pulsach /Rolicyn 2x1. Jest juz na wózku

Re: popieram,

Witam. Jadłem kilka razy antybiotyk minimalna poprawa ale to było kilka dni przyjmowania pamiętam , że Forcid 1000. Może minimalna poprawa. Nos jest dziwnym objawem ale oczy zaczynają padać:( sił fizycznych coraz mniej ostatnio stawy coraz mocniej. Ból szyi i głowy uczucie jakby rozsadzało mi

Aktualizacja

to wyrostek byłem na sorze nie stwierdzono zapalenia wyrostka zmieniono leki Forcid 1000 co 12 godzin lakcit 2 razy dziennie nospa doraźnie żurawina zasada jak lęze w cieple to ból zdecydowanie mniejszy Dziś pi południu zdecydowana poprawa ból zmniejszył się o jakieś 70 do 80 procent czuje tylko

duracef można przy karmieniu

Witam mam takie krótkie pytanie czy można brac ten antybiotyk przy karmieniu piersią. Córcia ma 8 miesięcy ja zachorowałam na anginę dostałam forcid 1000 biorę go juz od 5 dni i mi nie pomaga lekarz kazał wyrać serię i jeżeli nie pomoże to da mi duracef. A ja biedny żuczek nie wiem co robić

Zapalenie oskrzeli

kaszel zmniejszył się-ale trwał nadal i gorączka spadła,ale nadal mieściła się w granicach 37-38 stopni. Postanowiłam w końcu udać się do lekarza. Pani Doktor przepisała mi Forcid 1000 i Pecto Drill. Dziś mija 3cia doba przyjmowania nowego antybiotyku, a gorączka taka sama...odpuścił mi tylko jeszcze

angina - zapchany nos, czym pokonać ?

Witam, w niedzielę została u mnie stwierdzona angina, biorę antybiotyk Forcid 1000 2xdziennie i leki od gorączki. Jednak chyba większym problemem jest stale zapchany nos, próbuję dmuchnąć - nie idzie, próbuje wciągnąć - tym bardziej. Njabardziej jest to uciązliwe w nocy kiedy to musze spac całą

zatkane uszy i zatkany nos w 33 tc

mam problem od trzech tygodni mam zatkane uszy-totalna głuchota i zatkany nos byłam u lekarza rodzinnego przepisała pierwszym razem amosycykline nie pomogło pozniej forcid1000 nie pomogło wysłała mnie do laryngologa a ten stwierdził ze mam podrazniona sluzowke nosa bardzo od kropli do nosa i

ANTYBIOTYK - PROSZE O RADĘ

Bardzo prosze o radę, Kilka dni temu złapała mnie ostra angina - dostałam silny antybiotyk - Forcid.Biorę od czwartku - czułam się trochę lepiej.Dziś jednak jestem w pracy i zapomniałam leku z domu:(Ma brać o 10.00.Czy po powrocie o 17 mam wziąść tę tabletkę i kolejną o 22??? Najgorsze jest to

Karmienie a temperatura ponad 30 stopni

Czy o prawda, że przy temp. ponad 38 st. nie można karmić piersią? Ta mi powiedziała lekarka, gdy zgłosiłam się do niej z gorączką ponad 39st. i bolącą, zaczerwienioną piersią. Zabroniła karmienia z chorej piersi (jedynie odciąganie) a pzy takiej temperaturze karmienia wogóle. Dostałam Forcid

Chrapanie - już nie idzie wytrzymać

budzę. Nie pomagają zatyczki do uszu, nie pomaga przekręcanie na bok faceta, cmokanie, chrząkanie. Nic. Chłopak bierze antybiotyk (Forcid 1000), nie może przy tym zażywać syropów - więc nie wiem, czy może krople do nosa (jeśli tak - to jakie?). Nos niby nie jest zapchany (tak twierdzi On) - a jednak nie

Szukam dobrego laryngologa (ślask) proszę o pomoc

zapalenie gardła, ostatnio jakies 2 tyg temu po zjedzeniu loda (znowu mnie dopadło),dostałam tym razem Forcid 1000,Sinupret,Cholinex,Calcium C, wszystko brałam zgodnie z zaleceniem lekarza,juz niby wracało wszystko do normy, do tej srody, kiedy musialam isc do lekarza,bo mialam bole w klatce,jak sie okazało

jestem z wami

lekarzach,badaniach i nigdy nie powiedział mi,że sobie uroiłam chorobę.Ale dosyć tych zwierzeń,mam do was pytanie,a nie chcę wydzwaniać do p.doktór. Dopadł mnie gronkowiec złocisty,dostałam od innego lekarza anty.Forcid 1000 .Czy mogę go połączyć z tetracykliną,tinidazolem i Viregyt-ką,bo w ulotce

Re: ponawiam prośbę o augmentin - PILNE

tu sa odpowiedniki z cena dokadnie ten sam sklad-zawsze w aptece mamy prawo do najtanszego odpowiednika Forcid 156 tabl. 156mg 20 tabl. - acid.clavul.+amoxic.; Rp. 50% (11,21 zł); Dopłata ponad limit 7,83 zł; Cena 14,58 zł (0,72900 zł za szt.); Limit 6,75 zł (0,33750 zł za szt.). Forcid 312

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - forcid 1000