Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy jest tu jakiś gimazjalista/rodzic gim.Twa

Skłodowskiej-Curie Warszawa Świętokrzyska 18A 37,29 /32,66/41,9 Gimnazjum Nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV Warszawa Jagiellońska 38 42,85 / 44,02/47,43 Czyli Władek ma 134 Twarda 123 Świętokrzyska 112 Po 11 pkt różnicy na całości - a od tego roku język też się liczy

ranking podstawówek wg wyników sprawdzianu 2013

Dla zainteresowanych - najlepsze podstawówki w Warszawie wg wyników sprawdzianu szóstoklasisty w 2013r. (max. 40 pkt) 1) Zespół Szkół Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 9 STO (Ursynów, Wiolinowa 6) - 37,1 pkt 2) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek (Ursynów, Zaruby 2) - 36,7 pkt 3

Re: gimnazjum na Ostródzkiej

A ja się dowiedziałam od Pani wicedyrektor SP112, że 19 czerwca 2009r. na sesji Rady Warszawy miała być podjęta uchwała o nadaniu nr Gimnazjum. Nie mam 100% pewności, ale mowa była o numerze 164. Gosia

wandale graficiarze

Ciekawa audycja na TVN Warszawa na temat graficiarzy-wandali, którzy malują po blokach. Głównie są to młodzi ludzie (gimnazjum, szkoła podstawowa, dziewczyny też!). Malują na 'cudzych' blokach, w których sami nie mieszkają. Mieszkańcy oraz zarządcy powinni zgłaszać to na policję 977 i 112, aby

Re: lubie takie manipulacje !!!

> ie ????" Jesteśmy w Warszawie i o niej rozmawiamy. Biblioteki są 4 Na Dzieci Warszawy Na Keniga Na Grabowskiego Na plutonu Torpedy Szkoły: Gimnazjum nr 130, 131, 132, 133 Podstawowe 11, 14, 2, 4 I Zwspół szkół 80 Jest też Liceum "KruczeK" Kina nie ma faktycznie bo nie ma

Re: Brak podstaw na ZB-

Doczekałam się argumentacji dot. niezbudowania liceum na ZB Cyt. jak niżej. "Warszawa, dnia 30.08.2011 r. Szanowna Pani, w odpowiedzi na Pani maila, w którym wyraża Pani zainteresowanie budową liceum na tzw. „Zielonej Białołęce”, uprzejmie informuję co następuje. W opinii

Brydż

Miejscem naszych spotkań, na które zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników brydża, jest Gimnazjum Nr 112 przy ul. Solipskiej 17/19 we Włochach w Warszawie. Spotykamy się - co do zasady - w drugi i czwarty piątek miesiąca 0 19.00. Sezon brydżowy trwa u nas zwykle od października do początku

Re: Wyprzedaż książek!

szkoleniowy Microsoft Warszawa 1994 Stan dobry 112. Nauka z komputerem. Książka dla ucznia gimnazjum Ewa Gurbiel, Grażyna Hardt – Olejniczak, Ewa Kołczyk, Helena Krupicka, Maciej M. Sysło Warszawa 2001 Stan nowa 113. Informatyka. Komputer 1-3. Podręcznik. Część 1. Gimnazjum Leszek Nowak

Fałek i Wójcik: to tylko propozycje radnego Pac...

.gazeta.pl/poznan/1,36001,10941646,Likwidacja_Gimnazjum_nr_8___zdecydowali_radni.html poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,10940988,Likwidacja_Gimnazjum_nr_25__Co_dalej_z_budynkiem_.html Województwo lubuskie, wojewoda jako, że jest mianowany przez premiera, więc wiadomo, że nie jest powiązany z PiS zielonagora

Re: O przyszlosci dzieci w szkolach

Witam, Matematyka jest jednocześnie prosta, i nieubłagana. Według oficjalnych danych, w 2010 r. na Białołęce urodziło się 1816 dzieci, a ostatnie dane statystyczne mówią, że Białołęka jest najbardziej „dzietną” i najmłodszą dzielnicą Warszawy, ze wskaźnikiem ponad 19 urodzeń na 1000

Re: Budowa nowego gimnazjum przy Ostródzkiej

raz pierwszy bo akurat się tak złożyło że przeczytałem coś co nie do końca mogę pominąć.Nie słyszałem wypowiedzi w radio i nie odnoszę się do jej treści.Chcę tylko przedstawić informację z 19lutego.Pod koniec roku temat szkół 112oraz planowanego gimnazjum przy Ostródzkiej robiło się głośno

Re: Aktualna sytuacja

raz pierwszy bo akurat się tak złożyło że przeczytałem coś co nie do końca mogę pominąć.Nie słyszałem wypowiedzi w radio i nie odnoszę się do jej treści.Chcę tylko przedstawić informację z 19lutego.Pod koniec roku temat szkół 112oraz planowanego gimnazjum przy Ostródzkiej robiło się głośno

Wybory do rad osiedli 25.06.2006 - smiech na sali.

uzyskać w Urzędzie m. st. Warszawy dla Dzielnicy Praga Południe ul.Grochowska 274 p.315 tel. nr 022 810 11 06 lub p. 112 tel. nr 813-46-10. Osiedlowa Komisja Wyborcza Osiedla Grochów Centrum informuje że w wyborach do rad osiedli, które odbędą się w dniu 25 czerwca 2006 roku

Re: Gdzie są w Łodzi pojemniki na zużyte baterie?

Czajkowskiego 14 Łódź 108. Gimnazium nr. 5 Sienkiewicza 117 Łódź 109. Gimnazjum nr. 7 Rojna 33 Łódź 110. Gimnazjum nr. 13 Wici 16 Łódź 111. Gimnazjum nr. 15 Sowińskiego 50/56 Łódź 112. Gimnazjum nr. 16 Syrenki 19a Łódź 113. Gimnazjum nr. 22 Kusocińskiego 100 Łódź 114. Gimnazjum nr. 24 Ogrodowa 28a

Obietnice przedwyborcze HGW (długie)

Zebrane przez wytrwałego "milośnika" tejże pani na jej wszystkich przedwyborczych spotkaniach w Warszawie. Proponuję jakiś monitoring tego co obiecała. Wiem że ma na to cztery lata ale co niektóre przedsięwzięcia juz powinny byc zrealizowane. "- Współpraca w zakresie transportu

Dobre gimnazja w Warszawie

Mam lekki problem, bo kompletnie nie wiem do jakiego mam iść gimnazjum. Jestem z Warszawy i myślałam nad paroma, ale może wy chodzicie do fajnych, dobrych gimnazjów i jesteście z nich zadowolone? Myślałam o Rejtanie, Żmichowskiej, Batorym...

Re: Dobre gimnazja w Warszawie

A czy Prus nie jest bardziej.. matematyczny? No i jak masz dwujęzyczny to jaki język?? Jacie, niedługo koniec roku a ja nie wiem do jakiego mam iść gimnazjum :( POMOCY..!!!!! (z góry dzieki :-*) aha i dzieks dziewczyny (te co pisały o prusie i świętokrzyskiej) :)

Re: prof. Nowak a PRL!!!!

intelektualistów. Najwyraźniej nie wie, że w pierwszej połowie lat 60. należałem do opozycyjnego "bogoojczyźnianego nurtu" młodzieży studenckiej (por. na ten temat uwagi w książce J. Eislera "Marzec 1968", Warszawa 1991, s. 111- 112). Nie wie, że w czasach PRL-u uniemożliwiono mi druk kilku

Re: Budowa nowego gimnazjum przy Ostródzkiej

naszym studium kierunków rozwoju, tam ma powstać drugie centrum Białołęki. W bezpośrednim sąsiedztwie jest duże osiedle (przy Skarbka z Gór), w którym mieszka ok. 10 tys. ludzi, a SA tylko 3 szkoły podstawowe i tymczasowe gimnazjum w Kobiałce. Dodatkowo, szkoła nr 112 przy Berensona ma charakter

Re: Dobre gimnazja w Warszawie

Tyle że ja nie chce iść do rejonu. taak wiem wybredna jestem :-S jakos mnie tam nie ciagnie :P nie jestem jakąs milosniczka nauki, a wiec rejtan mi się odechciał gdy sie dowiedzialam ze tam jakieś 50% oceny to jest jedynka, a u nas normalnie to jest chyba jakaś trója, tak? ale podobno lepiej mi

wyższy przyrost=bieda

przyrostu w śląskim i malopolskim) ale najpierw miasta i ich przyrost naturalny co potwierdzi powyższą regułę że największy przyrost jest tam gdzie bieda: M.st. Warszawa . . . . . . -5747 Białystok . . . . . . . . 223 Bydgoszcz . . . . . . . . -242 Gdańsk . . . . . . . . . . -155 Gorzów

Re: Prof. Jerzy Robert Nowak w SZCZECINIE!!!

intelektualistów. Najwyraźniej nie wie, że w pierwszej połowie lat 60. należałem do opozycyjnego "bogoojczyźnianego nurtu" młodzieży studenckiej (por. na ten temat uwagi w książce J. Eislera "Marzec 1968", Warszawa 1991, s. 111-112). Nie wie, że w czasach PRL-u uniemożliwiono mi druk kilku

warszawa-pomoc w wyborze liceum

prosze o pomoc,w tym roku koncze gimnazjum i nie wiem ,ktore liceum wybrac...nie zalezy mi na suer dobrym renomowanym liceum,gdzie tylko wymagaja,gdzie stres i depresja, i nie ma czasu na nic.Poszukuje normalnej szkoly z dobrze uczacymi i przyjaznymi nauczycielami.

wybor liceum-warszawa

prosze o pomoc,w tym roku koncze gimnazjum i nie wiem ,ktore liceum wybrac...nie zalezy mi na suer dobrym renomowanym liceum,gdzie tylko wymagaja,gdzie stres i depresja, i nie ma czasu na nic.Poszukuje normalnej szkoly z dobrze uczacymi i przyjaznymi nauczycielami.

wybor liceum-warszawa

Re: Które liceum wybrać ????

Jezeli moge jeszcze cos dodac.Z matematyka od czasu gdy teraz ma byc obowiazkowa na maturze jest problem w wielu szkołach.Mam znajomych w Warszawie.Ich corka w tym roku zdaje mature.Liceum do ktorego chodzi w ostatnim rankingu miesci sie w pierwszej dwudziestce. Po probnych maturach wszyscy sa

Zdjęcia - gimnazjum 112 warszawa