Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kenia od 15.03.2014r.

Kenia 15.03.2014r. Mam wykupiony wyjazd do Kenii z biura TUI na wybrzeże Mombasy w terminie 15.03. do 22.03.2014r. wylot z Warszawy, hotel REEF. Czy może ktoś jedzie do tego hotelu w tym terminie? Elżbieta, Poznań. Proszę o kontakt na mail: elaelaela@tlen.pl

Kenia styczeń 2014

Lecę na 15 dni z Itaką od 19 stycznia 2014 do hotelu Sandies Tropical Village. Mam plan organizacji safari 3 dniowego.Poszukuję pary do wspólnego wyjazdu żeby obniżyć koszt wypadu. obecnie negocjuję cenę z miejscowym biurem. gzieba4@wp.pl

Kenia styczeń 2014

Lecę na 15 dni z Itaką od 19 stycznia 2014 do hotelu Sandies Tropical Village. Mam plan organizacji safari 3 dniowego.Poszukuję pary do wspólnego wyjazdu żeby obniżyć koszt wypadu. obecnie negocjuję cenę z miejscowym biurem. gzieba4@wp.pl

Re: Kenia z Rainbow

oczywiście,że się odezwę... a wyjazd już zaklepany, zaliczka wpłacona termin 01-16 listopad 2014 - Kenia Classic + tydzień w hotelu Neptune Paradise Resort...hotel chyba nie najgorszy..

Re: Szczepienia ochronne przed wyjazdem na urlop

Wybieram się do Kenii ( 2+2) w terminie 01-16 listopad 2014. Lecę z biura Rainbow Tours - wycieczka Kenia Classic + wypoczynek.

Re: Kenia z Rainbow

W listopadzie 2014 wybieram się z rodzinką do Kenii z Rainbow Tours. Mam do wyboru "Powitanie z Afryką " lub "Kenia Classic". Nie wiem na jaką opcję się zdecydować, Kenia Classic ma bardziej intensywny program i jest sporo droższa. Czy dużo stracę odnoście safari wybierając

Egzotyka w Rainbow Tours

Rainbow Tours rusza z egzotyką na 2014 rok. Jest już Kenia pobytowa bez safari. Ceny nie powalają, więc trzeba poczekac na Itakę, aby je porównac. Pozdrawiam.

Re: in vitro czerwiec 2014

gdzieś polecieć. Marzy mi sie Kenia ale ze względu na leki antymalaryczne itp musimy odpuścić bo nie mogę faszerowac się niczym dziwnym. Nie wiemy jak będzie w te wakacje bo w firmie dużo się dzieje, ważny okres przede mną więc lipiec/sierpień muszę być na miejscu. Może na jesieni znajdziemy czas. A

Re: Kenia z 7-latkiem-ryzyko?

Tsavo w Sentrim Lodge Tsavo East + całodniowe safari blu+ ruiny Gede) Myślę że cena jest dobra. Pobyt połowa stycznia 2014. Tu namiary na Richiego na FB : www.facebook.com/richard.karisa Link do strony: www.safari-kenia.pl/ Link do filmu zrobionego przeze mnie: www.youtube

Re: 2014-konkurs lutowy "Tam, gdzie rosną palmy".

1 Kenia - Malindi plaża 2 Kenia - Malindi w hotelu 3 Tajlandia - Wycieczka do dżungil

Re: 2014 Konkurs lipcowy: jednostki pływajace

temat podoba mi sie ;) znalazlam ciekawe fotki 1. Powodz, Wietnam 2. Zawody, Kenia 3. w delcie Mekongu, Wietnam -- *...chciał go tylko poklepać po ramieniu, ale samochodem rzuciło i trafił w szczękę :)))

Re: Kenia Classic z RT

Ja wybieram sie z Rainbow na styczen 2014, safarii i pobyt. Pobyt hotel Reef, czy ktos byl ?

Re: 2014 Konkurs styczniowy- 'Domy w kwiatach'

1. Kolorowy Londyn 2.Egzotyczna Kenia 3. Swojskie Gilowice. ( to moja ukochana odskocznia):) -- http://emotikona.pl/gify/pic/diablica.gif

Mombasa(Kenia)

Population (2014) Total 1,200,000 www.youtube.com/watch?v=jAtdkp85Kjw www.youtube.com/watch?v=g2pDcK4g0_U www.youtube.com/watch?v=DEol1AK9GzE

Znowu miałam duży problem z wyborem i trzy razy zmieniałam decyzję. Ostatecznie wybrałam: 1. aga-foto ? zdjęcie nr 2 ? Malindi, Kenia 2. 77-bah ? zdjęcie nr 1 ? Grecja, Kafalonia 3. anianasadach- zdjęcie nr 3 ? Przed domem

oto moje domy tonace w kwiatach/zieleni: 1. W cichej uliczce - Meksyk 2. Malindi, Kenia 3. ... caly w zieleni, Meksyk, Playa del Carmen -- *...chciał go tylko poklepać po ramieniu, ale samochodem rzuciło i trafił w szczękę :)))

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - kenia 2014

Zdjęcia - kenia 2014