Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kawasaki kmx 125

Witam. Podobno Kawasaki kmx 125 ma moc 15KM. Jest to wersja zablokowana? Można jakoś odblokować ten motocykl, żeby dysponował większą mocą? Wydaje mi się że 15KM to troche mało jak na 2-suw.

Re: Kawasaki KMX125

nie slyszlem jeszcze o tym zeby 125 byly kiedykolwiek blokowane, 50 owszem ale nie 125! jesli chodzi o zwieksznie mocy z 15KM do np.35KM to pozostaje tuning najlepiej wymienic cylinder na wiekszy (w KMX to chyba mozliwe) zmien uklad wydechowy, nie sam tlumik!! najwazniejsza jest rura przy samym

Sprzedam tanio kmx125 i honde CB450

kmx125 rocznik 1999 stan idealny ,Honda CB450 PC17 1986 Numer tel. 505289595

Brak mocy w kawaski kmx 125

Czesc ,mam male pytanie: a mianowicie ,kupilem kawasaki kmx125 prawdopodbnie wersje zdlawiona do 7km ,twierdze tak gdyz przy ruszaniu wymaga wrecz odpychania sie nogami i nie wyciaga wiecej niz 80km/h przy czym nie jest s stwnie jej utzrymac ptzy pokonywaniu namniejszym nawet wzniesienia na

Re: kmx 125

STAN IDEALNY !!!!!!!!!!! Człowieku Ty chyba bez kasku jeździłeś i w coś mocno głową uderzyłeś. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Sprzedam kawasaki kmx125

Sprzedam jak w tytule,stan idealny,nie wymaga jakichkolwiek inwestycji ,rok prod.99 ,nie eksploatowany w Polsce,cena 6200 do malej negocjacji.Honda CB450 stan bardzo dobry ,rok.prod. 86 nie wymaga inwestycji ,cena 3800zl. Blizszych informacji udzielam pod numerem tel. 505289595 Zadzwon naprawde w

Re: Kawasaki kmx 125

Zablokowany kmx ma 7 KM po odblokowaniu zapłonu i gaźnika ma 15 KM , po wymianie rury wydechowej ok 30 KM. Ja mam 15 KM i to nie jest tak mało. Do setki ma 8 sek. Ale przy pełnej mocy żywotnośc silnika jest bardzo mała, przy 15 KM powinien bez remontu przejechac 35 000 km

brak mocy na gorącym

Witam, też mam kmx 125, kiedy się zagrzeje traci moc. Co robić? jakie są tego przyczyny? Może za słabe chłodzenie? Moja kawa rozwija prędkość 120 km/g bez jakiegokolwiek problemu. Przy 8 000 obr/min ma takiego kopa że więcej nie potrzeba ale poniżej 6 000 jest taka mułowata, że jadąc pod górę

SPRZEDAM KMX 125 R

jak wyżej. Po wymianie płynów, prawie nowy napęd, nowe klocki ham., stan techniczny 5+ ,przebieg 10 tys. km, cena 9000zł do negocjacji, tel. 663 231 860 dzwonic po godz 15, email: dzieciel2o2.pl

Kawasaki KMX125

Cześć czy ktoś miał doczynienia z tym moto, jak się sprawóje i czy odblokowana wersja duzo więcej pali od 15KM Pozdrawiam

Re: Brak mocy w kawaski kmx 125

najprawdopodobniej wlasnie zdlawienie. kumpel mial varadero 125 - tez szlo rowno 80 i ani 1km/h wiecej. chyba blokada ta jest na module zaplonowym - trzeba wymienic te czesc (kupic nowa na motobazarze) albo dac ją do fachowca ktory ją odkoduje. -- ------------------- 600 to za dużo

Jak pisałeś, że dasz gaza to gaśnie, może to być wina równierz niewyregulowanego gaźnika i jeżeli masz dozownik to zprawdź czy dobrze dozuje (czy coś oleju ubywa). pozdro. -- Uwielbiasz to... kochasz to - kiedy licznik pszyspiesza ci jak obrotomierz ...

Czy moglbys sprecyzowac w ktorym miejscu znajduja sie poszczegolne blokady i czy da sie wlasnorecznie usunac ,w szczegolnosci chodzi mi o przestrojeneie modulu. Blokada otwarcia przepustnicy zostala przez mnie usunieta , czy rownie latwo da sie usunac pozostale blokady ,czy wymaga to moze wymiany

chciałem jeszcze dodać że wyjąłem już z niego blokadę otwarcia przepustnicy ale nie dało to zbyt wiele ponieważ powyżej połowy gazu motocykl dusi się i gaśnie chyba że ma w tym momencie powyżej 9000 obr. ale wtedy również nie rozwija zbyt wielkiej mocy ponoeważ pozwala mu ona jedynie na jazde z w

Re: sprzedam kawasaki kmx125 99' cena 5300 do

na allegro daj lepiej ogłoszenie, ja swojego kmx'a 8 miesięcy sprzedawałem, ogłoszenie zaczęło się ukazywać w listopadzie a klient się dopiero znalazł w lipcu

a poza tym teraz są spore spromocje na moto, hard enduro można już za 20 tys kupic, nówke więc sporo ludzi decyduje się wziąć kredyt i nowego kupić

nie watpliwie masz racje ale glowne przyczyny leza w tym iz jest coraz mniej gotowki w obiegu i rynek mocno sie nasycil. Nie mniej jednak wspolnym mianownikem tych zjawisk jest poglebiajacy sie deficyt kasy i rosnaca konsumpcja towarow nie trwalych

jeszcze tak zlego roku pod wzgledem sprzedazy motocykli nie bylo!! Myslalem ze jak sie nie sprzedaja sprzety za 30tys.zl. to chocioaz jak swieze buleczki bede sie sprzedawac te tansze ,a tu rozczarowaanie

Sprzedam kawasaki kmx125 i Honde Cb450

kawasaki-1999r stan idealny ,cena okolo 5500zl. HpndaCb450 -1986 stan bardzo dobry cena do negocjacji 2800zl. Szczeglowe inf. pod tel 602297112

125 oddlawianie??

no to oswiec mnie i wytlumacz na czym polega oddlawienie 125 KMX:)

Re: ile pala przecietnie motocykle??

Mój kmx125 pali niezależnie od warunków(błoto/sucha trawa) 5,9 l/100

Re: malutki cross albo enduro

mam kmx'a 125 do sprzedania za 7500 tel. 663 231 860 , moto praktycznie bezobsługowe

Re: KLX300

powiem tak: yz 125 na torze ok 2 km dokłada mi 5 sekund tylko że ja jade kmx'em 125

Re: Aprilia rs 125 czy Honda nsr 125 - poczytaj

ja jezdze na enduro kawasaki kmx 125 moc po odblokowaniu 30 KM i jest super a z wygladu to aprilka super sie prezetuje i dobrze lata bo jezdzilem a hondy nie testowalem wiec nic nie moge powiedziec ale wyglad bardziej rasowy ma aprilka

Re: Jaki na początek ????

A co powiecie na temat takich motorków jak: kawasaki kmx 125 albo yamaha dt 125, albo jakaś suzuka albo honda? Mam spory dylemat.

Re: Czy Kawasaki Er-5 pójdzie na gumę ?

a ja na razie postawiłem na kolo przednie i tylne : motorynkę stellę , wsk-ę 125 , kmx125, GN250 ,derbika, exc250,husq TE250, rower i hulajnogę

sprzedam motocykl

Sprzedam motocykl marki Kawasaki KMX 125 rok produkcji 1995 kolor czerwony (oryginalny) stan bardzo dobry cena 5400 zł. Do małej negocjacji. tel.602297112

Re: rekordy predkosci!!!

kmx 125 , 130 km/h po głębokim piachu(tylko traktor przejeżdża) powód .....drogówka na ogonie ( brak prawka) ale uciekłem, nie dałem się

problemem jest benzyna która się baku nie trzyma.

Witam. Mam następujący problem: w mojego brata kmx-ie(125 dwusów) ucieka benzyna z przewodu który jest wyprowadzony z dołu komory pływakowej. Mieliście może taki problem??

Re: YAMAHA DT 125R

kolega z yz 125 ma tak samo , ja w kmx-ie mam tak tylko wtedy gdy jest poniżej -5 popróbuj z gaźnikiem i z zapłonem

Re: Enduro

4 tyś ?? to jakąś soft enduro dt125/kmx125 kupisz z lat 92-95, a remonty w enduro mogą co chwile się robic, z reguły jest to tłoczek (ok 400zł)

Re: co kupic z 4t 250 enduro ?? Pilne !!!

Początek to nie jest bo jeżdżę już w enduro 7 lat i obecnie mam KMX 125 ale on się nie nadaje do pucharu polski w enduro

Re: malutki cross albo enduro

biezrz kmx 125 po odblokowniu ma niezłego kopa a po drogach też możesz jeżdzić i lepiej jest wykonany od dt choćby obręcze DID zawieszenie showa itp mam i jest zajefajny Pis.

moto do sprzedania

mam do sprzedania kawasaki kmx 125r , prod 2001, kupiony w 2003 w salonie nowy,zarejestrowany i opłacony, 10 tys km, I właściciel, po wymianie płynów, gratis buty Daytona. tel 663 231 860

książka servisowa !!!!!

Posiada może ktoś książkę servisową do : ktm exc 250(2T) , ktm exc 400(4T) - 2000-2005 , Suzi gn250 -98r. , kawa kmx 125r 2000-2002 , yamaha yz 125 - 2000 , yz/wr250f 2002-2005 ???????????

Re: moje 20 000 kilometrów:P

A wiec od poczatku: cala seria demoludow (etz,jaw,kobuzy) okolo 30tys.km. japonczyki: kawa zxr750j 6000tys.km.,zz-r1100 8 tys.km.,zx- 9(98) 10 tyd.km. Suzuki Hayabusa 12 tys,km., kawa zx12r 25tys.km., kawa kmx125 3 tys.km. , kawa zx10(05-do sprzedania) 10tys.km. Pozdrawiam seredzcnie i

Re: Co kupilyscie na wyprzedazach lato 2005 ;) ?!

Hej! - Nie -kupiłam koszulkę czerwoną , z rekawkami, z marynarskim obrazkiem. "sklep wczesniej" zakupiłam białe spodnie w cienkie granatowe prążki w KMX , no ale za normalna cenę -125zł , razem z koszulką stanowią fajny komplet.

Re: Pierwsza setka nakręcona...

A ja sobie z kumplami zrobiliśmy wypad w plener(Huski TE250, XR400,CRM125,KMX125).Z Łodzi polami lasami w okolice Lutomierska, później okolie Piątkowiska koło Pabianic i do domciu. W sumie ok 80 km w terenie, każdy miał banana na gębie, warto było potaplac się w błotku. Z moto caluśkie wiadro

Re: jaki cross ?

czesc jesli chcesz kupic crossa to te 1000zl i tak dokladal bedziesz nawet jesli by byl nowy :) cross ma okreslona ilosc motogodzin do przejechania i serwis wymiana tloka pierscieni itd.. na twoim miejscu za 5 tys. kupil bym suzuki dr 350 no ale jesli chcesz 125 to moze kawa kmx 125 albo za np

Re: Kawasaki Kdx 200 czy warto??

ja kiedyś jeździłem kmx-125 i klr-650 i uważam że sa to wporządku motorki ale w swojch klasach maja lepsze odpowiedniki. tak samo miałem ktm 125 exc a teraz jeżdże ktm lc4 640 i uważam że sa lepsze od kawasaki ale kosztem ceny.

Re: Technikia docierania. Jak najlepiej ??

Aleś Ty mądry jesteś. Pojęcie mam. Lektur już się naczytałem. Jednak bardzo często teoria książkowa odbiega od praktyki. Po drugie nie znalazłem nic o wzmiankach jeżeli moto jest chłodzony cieczą. A tak poza nawiasem. Jeżeli uważasz, że np. kawa kmx 125 z roku 96 jest czterosuwem i była

Re: Aprilia Rs 125

125 dla tego ze nie moge niczym większym jeździć bo nie mam prawka ale zastanawiałem sie też nad KMX-em. a pytam o aprilie bo znajomy ma do sprzedaia z 1997 roku za 8600zl napewno by coś jeszcze opuścił. Myslisz że to dobra cena? jest przy niej tłumik arrowa i chyba jakiś gaźnik tuningowy ale

Re: Aprilia - Właśnie że jest spoko. mialem podob

Chińskiej badziewiarskiej firmy ale qrcze nowy skuterek z gwarancją 2500 zł - śmieszne !! Ale ja nie chce skutera musze jakieś endurko bo cross to nie za drogi w utrzymaniu :/ jakieś enduro Dt , kmx , Dr , xlr , no i oczywiście 125 :D

Re: Kawasaki Kdx 200 czy warto??

Ja jeżdże KMX-em 125r i musze ci powiedziec że nie wiele odchodzą mi goście na wyczynówkach . na torze motocrossowym (ok 3Km) gościu na yz 125 odjechał mi tylko 4 sek. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę mase , moc, i zawieszenie. Ale patrząc na kdx sądze że to dużo lepszy motocykl

Znacie sie na silnikach?Co to za rozrzad?

Witam. Mój brat kupil wlasnie kawasaki KMX 125. Pytanie-o co chodzi z mebrana w rozrzadzie. Wiem co to jest silnik 2 sówowy i 4 sówowy- ale 2 sów z mebrana przy wydechu?Czy to znaczy |e nie ma okienka w cylindrze? Zauwazylem ze z boku cylindra idzie cos w rodzaju popychacza, co jak sie domyslam

Re: Pierwszy motor Suzuki SV 650S Co o tym myslic

Siemka tesz mysle nad sv650 aktualnie mam kmx125 i nawiniete na nim jakies 7kkm ale boje sie tego ze sobie z nia nie poradze jezdzilem na kilku moto wiekszych ale po pare kilometrow co najwyzej a to nie to samo bo 10 km do domu pierwsze zwlaszcza kazdy przejedzie najwieksze problemy zaczynaja

Re: Nowy nabytek

Do "robaka" tłumik w moto 2t nie jest aż tak ważny jak rura z "kiszką" .W moto 4T jest to jeden z najważniejszych elementów wydechu(jego cena). Przeważnie zmiany w tłumiku powodują wzrost lub spadek elastyczności. w kmx 125 rozwiercenie i odetkanie tłumika powoduje

Re: Enduro/SM dla siebie szukam

(jeszcze z niskich jest Kawaski KMX, ale to raczej będzie paździeż..) Bo.. widzisz.. po DT50, to najprawdopodobniej DRZ 400 SM ci spod tyłka wyjedzie na pierwszym dołku.. Co do hebli - to, to co wkładają do enduraków spokojnie starczy ci na szosę (chyba, że chcesz latać po 160km/h) - poza tym wiele

Re: Guma na 125!!!???

Cze ! Posiadam Kawę kmx125r oddławioną (ok.20KM) i jazda na kapciu jest bezproblemowa. Przy 10km/h na 1 przesuwam się do tyłu i przyspieszam na maksa . Dociągam do końca i zapinam 2 , przednie koło się podnosi i jadę już nakapciu. Proste co nie ? (na 1 ok.30km/h na 2 ok. 50km/h na 3 70km/h na 4

Re: Pomocy!!!!!!! Aprilia tuareg rally 125

!! albo pogadaj z kolega od kmx125 to dobra maszyna pozdro jagiel

Aprilia - Właśnie że jest spoko. mialem podobną

:) Życzę nie wtopić - aprilke warto ale trzeba wiedzieć gdzie i jak kupić /podobnie jak każde 125 - również tuareg/ A z tym forumowym kmx to nie było przypadkiem niedawno problemów z odblokowaniem - coś czytałem tu.

Re: co prawda o tdr125 - ale to ten sam silnik

a czy ja porównuje dt do typowego crossa ? porównałem ją do kmx'a , kmx to prawie to samo co dt, przeleciałem tym ponad 10k km i wiem co pisze, dodałem tylko że z 50 cc można uzyskac tyle mocy co dt/kmx ma normalnie po odblokowaniu gaźnika i zapłonu(pozostaje jeszcze dyfuzor)

chloptasiu mialem Hayabuse jako jeden z 1-wszych w kraju ,wiec nie mow mi o ajkims bujaniu sie kmx bo motocykli mam kilka ,na kazda okazje!!

qrde !! trochę mnie zniechenciliście :/ strasznie jestem najarany i prawda zajebiściw wygląda . A propo tego KMX npisz coś więcej?? To też są fajne sprzęty tylko słyszałem że to straszny smok na wache jest:/

Re: co prawda o tdr125 - ale to ten sam silnik

to prawda jest z dt, z kmx'em podobnie można. Także istnieją specialne 50cc które mają ponad 20KM , tylko że żywotnośc takiego silnika trwa max 5-6 H , ale ta cena to coś mi nie pasi, musi byc ostro styrana, albo ci sprzedawcy mają IQ mlecza żeba po takiej cenie sprzedac "dobrą" dt

kmx

jak 125 był zblokowany - to kolego wcale nie jest tak że się moto mniej zużywa prawda jest taka że zyżywa sie jeszcze bardziej - mniejsza moc oznacza, iż wał korbowy jest obciążany większymi siłami - lecą łożyska, ponadto o wiele szybciej hebluje się gładź cylindra - przednia i tylnia część kupiłeś

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - kmx 125