Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Komunia 04.05.2014

Witam. Komunia 04.05.2014r. godz.11:30 w Kościele w Ładach Nie polecam: 1.Gotowość miała być na 13, niestety gotowości nie było, musieliśmy długo czekać, a i tak rosół podano ledwo ciepły, kluchy wprawdzie własnej roboty, ale grubaśne. Drugie danie do zniesienia, choć znowu musieliśmy długo

Komunia 04.05.2014

Witam. Komunia 04.05.2014r. godz.11:30 w Kościele w Ładach Nie polecam: 1.Gotowość miała być na 13, niestety gotowości nie było, musieliśmy długo czekać, a i tak rosół podano ledwo ciepły, kluchy wprawdzie własnej roboty, ale grubaśne. Drugie danie do zniesienia, choć znowu musieliśmy długo

Re: Komunia 2014 ???

u nas komunia już 10 maja. Sukienka komunijna się szyje - dziewczynki będą miały takie same (3 wzory do wyboru). Moja córka będzie miała taką (tylko bez aplikacji na pasku): http://bamax.pl/grafika/duze/315x490/20a.jpg Buty kupiłam już wcześniej - balerinki Hispanitas, są cudne: http://www

Komunie 2014-sonda jakby

.W kązdym praktycznie sklepie mówiono że nie butów bo tylko u nas na południu w tym roku są komunie.Naprawde? na północy, wschodzie i zachodzie nie ma?? Piszcie prosze,ciekawam mapki bardzo bo cos mi to na naciągany argument wygląda.

Re: Komunie 2014-sonda jakby

Czy Wasze dzieci też nie idą do 1 Komunii Świętej? www.slowdaylong.pl/o-tym-jak-nasza-corka-nie-pojdzie-do-pierwszej-komunii/

Re: I Komunia Św. 2014

Witam serdecznie, przygotowuje projekt dokumentalny dla jednego z zagranicznych kanałów tv o pięknych, niepowtarzalnych komuniach w Polsce. Poszukuje dwóch, trzech rodzin (3 już mam ;-) , które chciałyby wziąć udział w projekcie. Celem projektu jest pokazanie pięknego, wystawnego przyjęcia

Re: I Komunia Św. 2014

Witam serdecznie, > przygotowuje projekt dokumentalny dla jednego z zagranicznych kanałów tv o pięk > nych, niepowtarzalnych komuniach w Polsce. Poszukuje dwóch, trzech rodzin (3 ju > ż mam ;-) , które chciałyby wziąć udział w projekcie. Celem projektu jest pokaz > anie pięknego

Dolny Śląsk - córka mojej pani do sprzątania idzie do komunii 11 maja. -- Misterni

Wwa - jak zyje nie pamietam roku bez komunii - czasem caly maj co niedziela turami (a zaliczylam w zyciu 5 parafii)

Moj syn idzie w tym roku do I Komunii - Szczecin. W rodzinie mamy komunie w Gorzowie. Generalnie nie we wszystkich parafiach ale tych gdzie nie ma jest mniej. -- Bocianom już dziękuję :)

Komunia 2014 - nie 11 maja

Czy w którejś parafii jest planowana komunia nie dnia 11 maja? Chodzi mi najlepiej o datę 04.05.14 lub 18.05.14. Chrzestną mojej córki jest moja siostra i na komunie przylatuje z Norwegii my mam właśnie 11 maja, z kolei moją chrześnicą jest jej córka i też siostra planuje komunie w 2014. Chcemy by

No patrz a od nas do Krakowa 80km i wszędzie komunie są i w przyszłym roku też.Kiedys to sie podobno ma wyrównać ale nie sądziłam że już w tak wielu miejscach.

dwie parafie,centralna Polska i obie komunie mają -- Bądźcie jak jasny promień słońca, które dla każdego stworzenia ma ciepło i światło - Św. Urszula Ledóchowska

eeetam ma być porządna biała żorżeta:D a nie lny i bawełny,a buty z naturalnej skóry są wogóle osiągalne?

U nas chłopcy mieli białe spodnie, alby krótkie ( krotkie dą wygodne !) Buty białe. -- olaromanska.blox.pl/html www.dlaleszka.cba.pl/

To pół biedy jak czubki wystają, ale co z tymi krótkimi plus spodnie? chyba białe czy nam się podoba czy nie:)?

Ja Cię pobiję :) Mój chrześniak szedł dwa lata temu do komunii- białe spodnie, biała krótka alba przewiązana złotym paskiem, białe buty i białe RĘKAWICZKI !!!!!! Wyglądał tragicznie. -- miśki letnie miśki jesienne

Kraków - nie ma komunii. My za to mamy rocznicę i wszystko już za małe :/ Kupuję córce ładną, koronkową, letnią sukienkę i jakoś obleci.

melduję, że w naszym miasteczku na Dolnym Śląsku są komunie normalnie, dla klas drugich, w każdej parafii; natomiast moja chrześnica - pod Poznaniem - ma z rocznym opóźnieniem (jest w trzeciej klasie), chyba w zeszłym roku nie było komunii w tamtej parafii... -- 5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!

jakie wy wszystkie praktyczne. a moze ze mam corki to inaczej do tego podchodze. kiecka na raz nie zwala mnie z nog , jak mus to mus

Nie na temat tak calkiem, ale tez o komunii. Co Wasze dzieci dostana na prezent albo co by chcialy dostac? Musze kupic prezent i zachodze w glowe, co.... -- Powered by Aka.Creative Marketing S.A.

a muszą być białe buty??? -- "Optymista myśli,że świat stoi dla niego otworem, pesymista wie co to za otwór..."

W niektórych diecezjach nie ma (na przykład praskiej), ale we Wrocławiu są. -- Agent Cooper: "A kobieta z pieńkiem?" Szeryf Truman: "Nazywamy ją kobietą z pieńkiem."

andaba napisała: > W Krakowie nie ma, nie mam pojęcia jak mamaemmy to zrobiła, że ma :) Może nie w Krakowie tylko w pobliżu?

Uswiadomilam sobie ze wiekszym problemem jest co zalozyc NA albe jak bedzie zimno. Bialego nie mam nic oprocz koszulki z dlugim rekawem pod. Macie jakies pomysly?

Jak żyje nie widziałam chłopca do komunii w białych spodniach, ani w białych butach. Chłopcy z rodziny, którzy szli do komunii mieli białe koszule, czarne spodnie, czarne buty i przeważnie krótką albę. Chyba raz zdarzyła się długa. -- A weź ty takie rady, zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie

Koleżanka mówiła, że w Swarzędzu w zeszłym roku nie było, w tym już znów. -- - Ale fajnie, jeszcze tylko 50 cm i będę miał dwa metry!

U nas alba jest do ziemi ;) Dosłownie tylko czubki butów wystają. -- Dzieciaki 2002 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428

ja z lubuskiego i komunie u nas normalnie. fakt trafic ladne buty kimunijne to prawdziwy los szczescia. corka ma rozm 36 i kilka wizyt zaliczonych, ale buciki ladne sa. wczoraj kuplam rekawiczki i to w normalnym sklepie bo w tych typowo komunijno-weselnych pojedyncze pary. niestety i w przypadku

Polska centralna, trzy parafie w pobliżu i w każdej jest Komunia, klasy drugie, niezależnie od wieku dzieci. Mój syn w zeszłym roku szedł w krótkiej komży, czarnych spodniach i czarnych butach. Do długich alb chłopcy w sąsiedniej parafii też zakładali czarne spodnie i czarne buty, wystaje zwykle

Klasa mojej córki ma komunię, ale właśnie sobie uświadomiłam, że nawet daty nie znam. -- dziecko to nie chwilowa zachcianka- dziecko to czlowiek, zobowiazanie na dziesiątaki lat-jak mozesz? to tak jakby odwrocic sytuacje- ty nie chcesz a maz przegryza gumki...co czujesz? /by mearuless/

W okolicznych parafiach (4) są komunie w maju, wszędzie. Do tego jest pomieszane. Bo nasz kościół ma w rejonie jedną podstawówkę a sąsiedni też jedną ale dzieci z tego sąsiedniego często chodzą z rodzicami do naszego kościoła bo im bardziej proboszcz odpowiada ;) I tu chcą posłać dzieci do komunii

Warszawa- klasa 3 z rocznika 2005 idzie do komunii. rodzice mieli wybór. obecne klasy 2 idą chyba już wszystkie w 3, nawet dzieci z 2005. więc faktycznie mniej tych komunistów będzie w tym roku. -- Fryzjer jest wazniejszy niż pasztet, to oczywiste. Przynajmniej do póki nie masz dziecka z własciwym

To ja ci napisze, ze w mojej diecezji niema wogole, ale w mojej parafii jest :) ja kupilam buty on-line,ale juz slyszlam, ze butow nigdzie nie ma,bo komunii tez nie ma.Gdy zamawilam kucharke, to po jakims czasie zadzwonila upewnic sie, ze przyjecie bedzie w 2015r a nie w tym, biezacym.

Ja mam w tym roku (18 maja) komunię syna i kupuję brązowe. Co ja bym zrobiła z białymi?! Brązowe przynajmniej można jeszcze gdzieś założyć. Poza tym ja potrzebuję dla syna rozmiaru 38. Mieszkam w Warszawie i już oglądałam parę modeli. -- Dzieciaki 2002 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428

Ja dla syna w zeszłym roku miałam jasny kremowy sweter. Taki typowy chłopięcy. Udało mi się kupić w benettonie. Miał założony na koszulę, na to alba. U nas w kościele jest zimno nawet latem.

heca - syn szedł w zeszłym roku. Też miałam te obawy. Co drugi chłopiec potykał się, tym bardziej, że u nas przy ołtarzu jest stopień. Syn kilka dni przed uroczystością przymierzył albę i poćwiczył chodzenie po schodach (mamy w domu), wstawanie z klęczek. Później czuł się pewniej. I poszło bez prob

tenmask napisała: > Nieładne te białe buty dla chłopca. Paskudne są, prawda.Ale pamiętam że kilka lat temu tylko takie kwadraciaki były dostępne.Własnie dostałam od litościwej kolezanki,która myślała że nadal nie mam buty których szerokośc równa sie niemal długości:)

8 lat ma jeszcze :). Ok 152 cm, jak nie więcej. Ma po kim być wysoki. Póki co szczupły, ale będzie miał mocniejszą budowę ciała - po tatusiu. Białych butów nie ma za bardzo przez tę roczną przerwę w niektórych parafiach. Mnie sprzedawca powiedział, że nie opłaca mu się sprowadzać, bo zamrożony pro

a moze porozmawiaj z rodzicami, dziecko moze na cos zbierac i chcialoby pieniadze. corka chce miec swoj laptop i uzgodnilismy z rodzina. wiemze moj brat z bratowa maja jakis prezent, jak rowniez ma dostac nowy rower. dzieci maja rozne marzenia. my od lat dajemy pieniadze na urodziny dla dzieci z rod

Kraków i południe Polski ma tradycyjnie takie oto stroje dla chłopców: olx.pl/oferta/alba-komunijna-chlopiece-duza-CID88-ID2PTnT.html (ogłoszenie przypadkowe) Inne buty niż białe niestety nie wchodzą w grę:( NIektóre mamy kombinują jeszcze z całkiem białymi adidasami..

:) Wyłania mi sie tak czy owak absolutnie mieszany stan rzeczy w związku z Komuniami. Na pewnie NIE TYLKO u nas na południu.

Pewnie, że nie ma. Tak samo u nas bardziej na południowym zachodzie słońce jest niebieskie a gwiazdy świecą tylko w dzień. -- Szyjka to wstrętny podstępny twór.Na pocieszenie dodam, ze potem dwukrotnie jeszcze urodziłam zdrowe prawie donoszone dzieci, ale ciąże trudne, szyjka zaszyta. by- chyba.

My mieliśmy (pod krótką komżę z rękawem) białą koszulę i podkoszulkę na ramiączkach. Na wszelki wypadek leżała przygotowana biała podkoszulka z długim rękawem. Ksiądz zapowiedział, że gdyby np. padało, mamy nie świrować i dzieciom kurtki założyć, żeby się nie przeziębiły. W kościele pewnie i tak będ

A gdybyście kupili buty w kolorze jasnej naturalnej skóry - nie pasowałoby? A na lato byłoby na wszelkie półoficjalne okazje z bawełnianymi spodniami albo nawet na oficjalne z lnianymi? -- Agent Cooper: "A kobieta z pieńkiem?" Szeryf Truman: "Nazywamy ją kobietą z pieńkiem."

Ja się obawiam, że syn nigdy nie chodzący w długiej "sukience" się potknie :/ Mamy dość dużo schodów do kościoła a on już na jesieni przewrócił się na schodach w domu i rozciął paskudnie czoło, muszę go nauczyć trzymać tą albę w garści. -- Dzieciaki 2002 forum.gazeta.pl/forum/71,1.ht

Posyłam 4 syna,zawsze były to białe spodnie,krótkie lub długie alby i zawsze białe buciczki.Nawet 16 lat temu tak było.U nas w okolicy tylko taka wersja od lat. Osobiscie najpiękniej wyglada biała krotka alba zarne spodnie i czarne buty.I jakie praktyczne! Te długie alby to była zabawa z codziennym

Niepraktyczne rozwiązanie - te białe spodnie. U nas do krótkich alb czarne spodnie od garnituru i czarne buty - jeszcze się później kilka imprez obleci. -- - Ale fajnie, jeszcze tylko 50 cm i będę miał dwa metry!

u mnie jest normalnie - posyłam obie córki, ale faktycznie sie to jakos przesuwa, bo goście sie kilkukrotnie dopytywali czy na pewno w tym roku . -- Ciri Prawo Kociej Kompozycji: Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii. Ja też.

białych spodni i białej albki,a zresztą Komunia raz w zyciu ,okazja nie byle jaka,te 59 zł da sie przeżyć.

40 kopytko? Spora lapka, z taka sie u 9 latka nie spotkalam. Pewnie bedzie wysoki synek na mocnej podstawie. Ja mam z kolei wrazenie ze u nas duzo maluskich chlooaczkow. Wiem ze i rozmiar 128 i but 29 w cenie. Najwiecej butow schodzilo do 31. Wiem od innych spoznialskich jak ja matek ze w niektory

środkiem 40 ale....z 4 cm obcasem ;/, ale za to za 10 zeta :). Jakby co to nie kupiłam... Białe były, chyba do 36 rozmiaru. Za rok przerwa, drugi syn pójdzie w3 klasie do komunii.

..ze skórzaną wkładka.. > 59zł. > Nie moge kupić brązowych do białych spodni i białej albk i,a zresztą Komunia raz > w zyciu ,okazja nie byle jaka,te 59 zł da sie przeżyć. do czego??? -- "Optymista myśli,że świat stoi dla niego otworem, pesymista wie co to za otwór..."

I Komunia Św. 2014

Watek na temat I Komunii Świętej 2014 r czas zacząć. Chciałbym aby w tym wątku znalazły się informacji kiedy( dzień ,godzina) będą I Komunie św w konkretnych parafiach – dzielnicach Częstochowy ,może komuś się to przyda aby np. przepisać dziecko z uwagi na bezsensowne wymysły

Komunia 2014 ???

Witam ,nie zauwazylam wątku zbiorczego ,a pomyślalam ,ze moze być bardzo pomocny .Nie wiem jak wy ,ale ja mam już metlik w głowie .Komunia na początku czerwca .Córka idzie do komunii w albie (wszyskie dzieci mają identyczne )Pozostaje zakup butów ,sukienki na przebranie ...nie wiem moze sweterek

A my mamy Komunię w przyszłym roku, więc wątek, jak najbardziej, ma szanse się pojawić :)

A którego czerwca macie komunię ? My też mieliśmy w czerwcu i nie był potrzeby sweterek.

Moze cisza w temacie, bo w tym roku nie wszedzie komunie sa? -- Mateuszek ur. 14.07.2005 Maksio ur. 30.01.2009 A to nasz suwaczek ;-)

nie wiem jak w innych częściach kraju, ale w Krakowie i okolicach komunii nie ma w tym roku, przeniesiona do klasy 3

uprzejmie proszę rozważyć krytykę mojego wątku, no :P czyż komunia nie jest dobrą okazją żeby sobie kupić nowe buty ? ;) bo zakładając wątek taki miałam plan, co miałam napisać w tytule? jakie buty? nuda.... :D

U nas jest Komunia...podkarpackie- Rzeszów. NA razie przeglądam, dumam i rozmyślam...dziś z synem buty przymierzałam i maławe wszystkie, męskie jedynie mu wlazły i wyglądał w nich masakrycznie a...i tort dziś zamówiliśmy ...

Straszne, nie straszne, zazwyczaj sa to buty na 1 tydzien wiec niech dziewczynka ma takie jakie jej sie marza.

Tak jeszcze w temacie gustu o ile to córka wybierała a nie matka to zagrożenia "zepsucia gustu" nie ma. Zwyczajne za 2-3 lata stwierdzi, ale brzydkie buty miałam na komunie jak mogłaś mi pozwolić wybrać. Też mam takie wspomnienie mama pozwoliła mi wybrać sukienkę na po komunii. Wybrałam

Kiedy komunie w Iwicznej w 2014 roku ?

Witam ! Czy ktoś z Państwa wie kiedy dokładnie mają Pierwszą Komunię Św. dzieciaczki z drugich klas ze szkoły w Nowej Iwicznej ? w maju ? czerwcu ? w którą niedzielę ?

Kupiłam rozmiar 134, moja córka nie jest zbyt wysoka. Długość całkowita mierzona z tyłu od zamka do dołu 68 cm. Z przodu od dekoltu -64 cm.

Marcyszka wg mnie jak najbardziej :) I nie jest bufoniasto-falbaniasta, skromna, prosta i do wykorzystania później. Takie sama bardzo lubię :) Zagrasz dodatkami w razie czego - gdyby było chłodno, gładki sweterek.

Dixi słów mi brak weszłam w ten wątek i faktycznie reklamacja została Ci uwzględniona. Zwykły watek... ale tytuł szok co tu dużo pisać ZABÓJCZY, przyjmuje na klatę i cofam z tym lataniem i gołębicami :)

Sukienka cudna ,wianek śliczny :) A mąż mowi do mnie ,ze panikuje bo nic nie mam ,a jeszcze tyle czasu . Sukienki nawet zazdroszczę jak pomyślę sobie o naszej albie -biały koszmarek

no z nowu nie prima aprilis, naprawde jest taki watek na pierwszej... -- http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;14;7/st/20191124/e/do+niewiadomoczego.../k/b663/event.png

to po co się radzisz na forum? dla mnie wyglądają jak kapcie, do kompletu jeszcze satynowy peniuar ;-) -- __________________ wycietezmejli.blogspot.com "W ulotce zmianie ulega jedynie grafika i copy, reszta pozostaje bez zmian"

t buty są okropne i wyglądają na szerokie, stopa nie będzie wyglądać ładnie. -- __________________ wycietezmejli.blogspot.com "W ulotce zmianie ulega jedynie grafika i copy, reszta pozostaje bez zmian"

a jak myślicie - taka sukienka nadaje się na przebranie po komunii? www.c-and-a.com/pl/pl/shop/dziewczynki/rozm-122-176/kolekcja/sukienki-stroje-i-zestawy/sukienka-124559-1.html?fq=sizefilter%253A%28%2522140%2522%29

kasia_wp - też się nad tą zastanawiam, jeśli możesz bardzo proszę o podanie jaki rozmiar wzięłaś i ile w tym rozmiarze ma długości całkowitej sukienka ... jako alternatywę rozważam jeszcze taką www.c-and-a.com/pl/pl/shop/dziewczynki/rozm-122-176/okazyjne/komunia/sukienka-122312-1.html tyle że tu

e tam straszne :) ogólnie białe baleriny do szczęscia nam nie sa potrzebne ,a te są z diamentami ;). Komunia 7 czerwca ,ale grom wie jaka będzie pogoda więc sama nie wiem co z tym swetrem .Lepiej mieć w zapasie . A jak sukienka dla mnie ,może byc czy szukać dalej ?

a nich ma:-) balerinki basują idealnie do buduarowych strojów w TK Maxa -- pozdrawiam.Pasik PUSZCZYKOWO MIASTO OGR_od_ÓW fotoblog Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły

w ostatnich 2 latach to była indywidualna decyzja kazdej diecezji z osobna. na pewno taki wątek nie pojawi sie w przyszlym roku :) w lokalnej gazecie nawet był artykuł jak to wszyscy zwiazani z branżą liczą juz straty.... -- http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;14;7/st/20191124/e/do+niewiadomo

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - komunie 2014

Zdjęcia - komunie 2014