Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Lioton 1000

Lioton 1000. Parę dni temu był wątek na ten temat: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=81786319&v=2&s=0

lioton 1000

Cześć, czy któraś używała może żelu do nóg Lioton 1000? Czy rzeczywiście jest dobry?

Re: Lioton 1000

witam, właśnie się doczytałam! wielkie dzięki mam zamiar wypróbować- ale mam problem gdzie dostać ten lioton 1000? na allegro go nie ma, tak samo z chanel eye tonic - chyba zacznę od dermika krem maska z płatków róż... może to będzie łatwiej dostępne? jeśli wiesz gdzie dostać ten lioton to

Re: Heparyna-Lioton 1000

identyczny jest żel firmy Ziaja- Heparizen (też 1000j.m)- kosztuje połowę tego, co lioton. słabsze: Heparinum glaxo krem (300jm), heparin-hasco (250jm) mocniejsze: lipohep (2400jm bodajże)

lioton 1000 lub żółty korektor

Wmasowuj pod oczy żele na siniaki z heparyną, np. lioton 1000. Masuj (delikatnie!) od zewnętrznych kącików do wewnętrznych. A jeśli korektor, to na zasinienia powinien być żółty. Niestety trudno taki kupić.

Czy można tą maść stosować w ciąży? Rodzę za dwa tygodnie i mam niewiele świeżych rozstępów dlatego chciałabym się już teraz nimi zająć. Można Lioton 1000?

Re: Lioton 1000 (heparyna)

Można stosować Lioton 1000 www.laktacja.pl/leki/leki-h.html#heparyna pozdrawiam :) monika staszewska

dominika8, stosowałaś też Lioton 1000?

dominika8, stosowałaś też Lioton 1000? Jestem ciekawa, czy każdemu pomaga, bo mi pomógł BARDZO. Nie potrzebuję już mazać pod oczami korektorem czy fluidem. Oczy wyglądają świeżo i dziewczęco. Lioton 1000 trzeba wcierać delikatnie w kierunku do wewnętrznych kącików oczu.

Re: dominika8, stosowałaś też Lioton 1000?

w takim razie nie składam jeszcze broni-będę stosować Cernor, i Lioton 1000 -- www.bobasy.pl/paulinka mój suwaczek moje życie jest jak pociąg, niektórzy wsiadają i wysiadają dwie stacje dalej, a inni jadą do tej pory

Lioton 1000 (heparyna)

Mam zgrubienia wokół blizny po cc i chciałabym je smarować żelem Lioton 1000, a karmię piersią. Na ulotce pisze, że przy karmieniu piersią należy poradzić się lekarza. Nie wybieram się narazie, więc proszę o radę. Czy mogą być jakieś przeciwskazania?

lioton 1000

i znowu problem pekajacych naczynek:( mi pojawily sie na udach..slyszlaam o kremie LIOTON 1000,podobno jest pomocny. czy ktoras z Was stosowala? albo moze tabletki CYKLO-3-FORT? z gory dziekuje za odpowiedzi! pozdrwaiam wszystkie forumowiczki!

NAJLEPSZE SPECYFIKI NA POWSTAŁE JUŻ ROZSTĘPY: -Kolagen Naturalny -Cepan -Lioton 1000(to mało znany jako preparat na rozstępy, raczej na żylaki, ale farmaceutki zdecydowanie bardziej go polecają od Cepanu). z watku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=29079931

Lioton 1000

Kiedys dziewczyny na forum bardzo polecaly. Po cc zrobil mi sie taki brzydki nawis nad blizna, poza tym z winy pani pielegniarki blizna troche mi sie zbabrala, wiec smarowalam tym liotonem i przyznac musze ze pomoglo. Dla twego dobra zapytalabym rowniez jakiegos porzadnego lekarza co z tym zrobic...

Lioton 1000

zaaplikowalam to wczoraj siostrze kilka razy pod oczy i sobie rowniez...o ile u siebie nie widze na razie zmian, to u siostry opuchlizna o polowe mniejsza i jasniejsze cienie..wiec to chyba dziala,,,a powiedz mi, czy regulane stosowanie tego Liotonu przez jakis czas daje trwale efekty, czy to dziala

Re: Podbite oko , jak długo się utrzyma?

Kupiłbym maści z heparyną Lioton 1000 lub Uzarin i maśc z arniką. Podobne zasinienie u mojego kuzyna zeszło w tydzień (mial wypadek).

Re: lioton 1000

LIOTON 1000 jest na zakrzepowe zapalenie żył. Ułatwia też gojenie się siniaków i krwiaków, ale nie sądzę, że działa na pajączki.

Re: LIOTON 1000?

Jesli mialas wydluzony czas - czyli powyzej normy, to dziwne, ze kazal odstawic pigulki, bo w takim wypadku zakrzepica raczej nie grozi. Chyba ze mialas przesuniecie w druga strone tzn, skrocony czas krzepniecia. Lioton 1000 to zel do nog, ktory dzialo miejscowo przeciwzakrzepowo. Ostatnio jest

Lioton 1000

masc,glownie jest na zylaki,ale rowniez pomaga i leczy przerosle blizny i bliznowce,dlatego polecana jest po operacjach-rowniez cieciach cesarskich..no i rozstepow,bowiem im blizej sie przyjrzycie zauwazycie ze rozstepy to sa blizny!!!

Re: Heparyna-Lioton 1000

Ta Ziaja to jest dostępna w aptekach? -- Dysortografik:) Fredzia - Fredzia - Fredzia - Fredzia - Fredzia - Fredzia

Heparyna-Lioton 1000

Czy sa inne żele lub masci o tym samym lub podobnym działaniu , jaka jest ich cena i skuteczność? -- Dysortografik:) Fredzia - Fredzia - Fredzia - Fredzia - Fredzia - Fredzia

Re: Lioton Gel 1000

> ja go uzywalam w ciazy i nic sie nie stalo To nie jest argument- jednemu nie zaszkodzi, a drugiemu moze. Ja skonsultowałabym jednak z lekarzem.

Lioton Gel 1000

czy któraś z Was używała go w ciąży? ja używałam przed ciążą i bardzo mi pomagał, ale w ciąży wiadomo, że nie wszystko dozwolone, a nie mogę się dodzwonić do mojej ginki, wizyta dopiero w przyszłym tygodniu a do tej pory nogi mi odpadną:/ będę wdzięczna za opinie. pozdrawiam.

Re: Podbite oko , jak długo się utrzyma?

Stosuje maść lioton 1000 i arcalen.Mineło 11 dni od ubicia i poprawa jest znaczna , nie wiem czy maść miało jakiś wpływ na gojenie sie ,ale stosuje ją dalej. Teraz moje oko wygląda mniejwięcej tak www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/-680/-382/przegladsportowy

hejka!! ja w czasie ciazy stosowałam FISSAN ... rezultat, po ciązy nie miałam ani jednego roztępu a przytyłam prawie 30 kg ;)

A ja na blizny używała cepanu, ale niezbyt gorliwie, może stąd marne efekty. Cepan niestety śmierdzi cebulą.

Re: lioton1000

Lioton też jest przede wszystkim na blizny - i Cepen, i Lioton zawierają heparynę, z tym ze Lioton parę razy więcej. Ale na blizny już istniejące lepiej używać czegoś z alantoiną, np. Alcepalan (ok. 6,5 zł).

pamietam ze bylo takie "smarowidlo" - cepan i ono bylo na blizny. lioton z tego co wiem to zel na opuchlizne, bol i zylaki

LIOTON 1000?

lekarz przepisal mi to cos. mialam wydluzony czas i inr. kazal tezodstawic pigulki. czy ktos to stosowal? czy to pomaga?

Ja miałam poleconą, a nawet przepisaną po operacji do smarowania zagojonego miejsca właśnie żeby zminimalizować powstającą bliznę.

ja właśnie dziś go kupiłam i zaczynam stosować mam nadzieję że jeszcze zadziała bo jestem już dwa miesiące po porodzie a moje rozstępy "ujawniły się" jakiś miesiąc temu bo wcześniej było widać tylko 1 tuz nad pępkiem a teraz jest ich o wiele więcej dzięki za wyjaśnienia co do żelu pozdr

Re: koszmarne bóle stóp- pomocy

Mam nadzieję, że lekarz Ci pomoże! Do wizyty poratuj się żelem Lioton1000.

Pierwsze słyszę.... Miałam poleconą przez lekarza na krwawe wybroczyny, siniaki, aby te po zabiegu szybko zniknęły i to dotyczyło nóg.Przed zakupem w aptece przeczytałam ulotkę i kompletnie nie przypominam sobie, aby to miało leczyć blizny!!!

Re: Ból nóg

Bardzo dobry jest żel lioton 1000,ale cos mi sie wydaje ze to wszystko od kręgosłupa.Musisz iść do lekarza neurologa który skieruje na odpowiednie badania.Pozdrawia,-M.

średni, za taką cene mógłby byc lepszy,lekko zmniejsza opuchlizne, dodatkowo bardzo mało wydajny, tubka 50g konczy sie niemiłosiernie szybko ładnie pachnie, to żel który nie smierdzi mentolem jak wiekszosc -- Nigdy nie zapominaj: Chodzimy nad piekłem Oglądając kwiaty.

Re:

Też miałbym takie obawy. ;) Koniec końców nabyłem Lioton 1000 i Arcalen, zobaczymy, jakie będą rezultaty! -- The smallest moments...

Jaki leki po zabiegu usunięcia żylaków

czy po zabiegu, zakończeniu zastrzyków w brzuch można stosować oprócz lioton1000 tabletki na wzmocnienie żyłek np. cyklo3fort? Chcę żeby się lepiej goiło ale czy sobie nie zaszkodzę? Nie zapytałam o to na wizycie kontrolnej

Kup Pani sobie Lioton 1000 i po sprawie

z ironicznym usieszkiem na twarzy ,uslyszala corka od dr ,do ktorego zglosila sie z bolem rwiacym reki,ktory caly czas utrzymuje sie po pobraniu krwi ,juz drugi tydzien Zadnych obrzekow zasinienia itp Nie dowiedziala sie jaka moze byc przyczyna. Dr nie spod

Re: Blizny po ospie- czego użyć ?

Mnie na bliznę po CC lekarka polecała lioton1000, bo ma więcej tych czynników (nie pamiętam, jak się to nazywa) niż cepan czy contratubex.

Re: lioton 1000 lub żółty korektor

Żółte korektory ma La Roche Posay, Avene. beżowo-żółte ma na pewno Sephora i L'oreal (oba w pisakach). Żółtawy korektor dobrze jest pokryć jeszcze delikatną warstwą podkładu czy korektora, żeby zrównać odcień z resztą skóry, bo mimo wszystko żółtawy widać, chyba że akurat jego odcień idealnie się zg

proponuję najpierw znależc przyczynę puchnięcie czy raczej obrzęki mogą byc efektem niewydolności krązenia lub problemów z nerkami ważne kiedy puchną,ano czy po całodziennym cgodzeniu proponuje wybrać się do lekarza, zrobić podstawowe badania a lioton jest bardzo dobry przy np. żylakach -- Nigdy

Ja stosowalam Lioton na krwiaka, kiedy spadlam ze schodow.nie dziala na pajaczki, na pajaczki najlepsze jest regularne stosowanie rutinoscorbinu oraz masci bodajze z kasztana(do kupienia w aptece)

Re: Obita twarz POMOCY !

Idź do apteki coś Ci poradzą. Może np. Lioton 1000. Niedawno upadłam na ulicy prosto na twarz, tu i ówdzie miałam zasinienia m. in. Lioton 1000 pomógł.

Re: Idę jutro na operację wycięcia tarczycy.

Miałam operację tarczycy w maju. Po operacji będzie potrzebny jakiś krem do smarowania skóry wokół rany, nam sugerowali lioton 1000. Można kupić kisiel w torebkach, bo przez kilka dni są trudności z połykaniem i jest chrypka.

Re: komplikacje po diagnostyce (wenflonie)

Byłam wczoraj wieczorem u lekarza (przy okazji, bo syn się rozchorował) i okazało się że mam zapalenie żyły. Przepisał mi dwa żele: Fastum i Lioton1000 do stosowania naprzemiennie. Myślał, że wenflon miałam z jakieś 5 dni, był w szoku, że po 24 godzinach zrobiło mi się to zapalenie. No cóż pech.

Re: Co zrobić, żeby nie powstało limo?

Iść do apteki poprosić o lioton 1000 albo inną maść z heparyną. Jeśli będzie zasinienie używać także podkładu do damskiego makijażu i pudru. Na ogól zasinienie traktowane ww. maściami schodzi 3 razy szybciej niż normalnie. Przetestowałam na sobie kiedy zaryłam twarzą w schody.

Re: Co na siniaki?

Lioton 1000, masc z kasztanowcem chyba tez. Ale lioton u mnie dziala.

Re: Siniak - co zrobić by zszedł szybciej

Lioton 1000 dobrze działa, ale nie wiem czy w okolicy oczu mógłby być stosowany, bo jest z heparyną więc skonsultowałabym z lekarzem. -- -------------------- Si vis pacem, para bellum

Re: Diohespan max w ciąży czy ktoś brał ?

Ja na kłopoty z żylakami i tymi podobnymi stworami wyskakującymi na nogach używam maści lioton1000. Oczywiście z polecenia mojej ginki :) -- BARTUŚ LAT 4 & http://www.suwaczek.pl/cache/6a6c463e05.png

Leki na zasinienia i krwiaki po urazach

Na moje nieszczęście zostałam potrącona przez motocykl. Zostałam uderzona u łydkę. Kość jest cała, jednak ogólnie nie wygląda to ciekawie, pomijając ogromny obrzęk i ból zaczynają mi się robić coraz większe krwiaki. Chirurg zapisał mi Lioton1000, jednak chciałabym sie dowiedzieć czy jest coś

Celnicy z Terespola przejęli 10 kg ziół tybetań...

I komu to przeszkadzało? Mafii farmaceutycznej. W promocji LIOTON 1000 kosztuje 10% mniej a jest go w tubce o 40% mniej. I tak na każdym kroku!

Re: przekleństwa lata

Smaruj stopy - kostki przede wszytskim - żelem Lioton 1000, ale dobrze jest łykać Venescin forte lub/i Diosminex. Czy cokolwiek z podobnym składem. Po problemie :)

Re: Żylaki - operacja i co potem?

bandazuje sie noge po operacji przez miesiac .Na noc mozna sciagnac bandarz ale zanim wstaniesz nawet na chwilke koniecznie zabandarzuj.Do smarowania koniecznie lioton 1000super polecam a zgrubienia pooperacyjne i siniaki zniknąpozdrawiam

Re: kolejna ciąża i nowe widoczne żyły na nogach

Powiem co ja robię i na co pozwala mi mój ginekolog. Biorę lek na uszczelnienie naczyń "Cyklo 3 Forte". Super, powstrzymał rozlany stan zapalny żył powierzchniowych. Dodatkowo stosuje na łydki Lioton 1000 i maść z kasztanowca i heparyny "aeocin". Profilaktycznie wieczorami

Re: opuchnięte nogi...jak temu zaradzić?

ja polecam lioton 1000 z głównym składnikiem - heparyną. heparyna rozrzedza krew i wszelkie "zastoje" w kończynach. może pomoże.

Re: Czy to początki żylaków czy tylko zmęczenie ?

Poczekaj trochę. Bardzo możłiwe, ze to chwilowe przemęczenie. Lioton1000 też daje dobre efekty, wiec jak chcesz wypróbuj. Jeżeli pracujesz w zawodzie, który wymaga długiego stania czy chodzenia, to bóle nóg są czymś normalnym.

Re: krwiaki

żel Lioton 1000, z heparyną, smarować dużo i kilka razy dziennie, wchłonie się szybciej a siniak to rodzaj krwiaka -- http://img205.imageshack.us/img205/5448/biedronka01ma3.gif gg 925295

Re: Rozpaczliwość po wyrwaniu zębów :(

dostałaś antybiotyk? A i na opuchliznę i żeby nie było siniaka na dole pomaga LIOTON 1000. Rwałam na cztery, bo mnie się nie spieszy. Aparat pewnie za rok - na stare lata ;) -- Internetowy sklep z bielizną www.biulandia.pl Trójmiasto i okolice zapraszam do przymiarek na miejscu!

Re: pomocy siniak przed slubem

mnie kiedyś Pani w aptece poradziła lioton 1000 + maść arnikową. to w końcu za tydzień czy 3 tygodnie ten ślub?

Re: pomocy siniak przed slubem

O tak, ja polecam Lioton 1000 i jeszcze czegoś używałam, ale nie pamiętam nazwy. Po 2-3 dniach wszystko znika :-)

Re: Co na siniaki?

Lioton1000 - ja wlasnie sobie w ciagu kilku dni wyleczylam ogromnego siniaka na kolanie.

Re: Spuchniete kostki ,19tc,upaly?!!!

Można stosować miejscowo maści z heparyną (np Lioton 1000, lipohep) albo kasztanowcem -- http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=5475

Re: jak pozbyć się siniaka

lioton 1000. zielony korektor w plynie, jak wyschnie to nieco jasno bezowego. przysypac pudrem, wszystko z umiarem.

Re: żylaki-jakie leki stosowalyscie?

lekarz przepisał mi Lioton 1000 żel stosuje dopiero kilka dni wiec nie wiem czy skutkuje

Re: Podkowy pod oczmami

Na sińce, także te pod oczami, najlepsze są żele o dużym stężeniu haparyny, np, LIOTON 1000.

Re: zylaki na nogach a CC

ja od 7 miesiąca mam bolesne żylaki, Aecsin/Lioton 1000 i cyclo3 fort, jest lepiej ja rodzę sn i lekarz mnie uswiadomił ze zakrzepica dotyczy naczyń wewnętrznych i żebym się żylakami nie martwiła, porozmawiaj ze swoim jak on to widzi - http://www.suwaczki.com/tickers/cd9bflw1hau1bk68.png

Re: Maść na hemoroidy

specyfików jest mnóstwo, mi pomógł żel Lioton1000 i tabl. detralex oraz nasiadówki w korze dębu. -- 22 marca 2008 - Marysia jest już z nami!!!

Re: usunięty jajnik, mięśniak - kiedy wrócę do fo

No niestety nie myśli ten mój szef... mógłby sobie darować już... Dziś kupiłam sobie lioton 1000 a cepanu uzywam juz kilka dni i zapiełam takie luzniejsze spodnie więc wszystko idzie w dobrą stronę:) dziewczyny dzieki wam szybciej wyjde na prostą a może i faktycznie powinnam przeglądnąć oferty

Re: opuchnięte nogi...jak temu zaradzić?

heparyna to polisacharyd, organiczny związek chemiczny, ogólnie rzecz ujmując - lekarstwo :) tego się nie połyka, jeśli zastosujesz maść lioton 1000 o której pisałam. czysta heparyna jest też w zastrzykach (na receptę)oraz w tabletkach o których niżej, w innym poście.

Re: psia ofiara-pomocy

Lioton 1000, radzi sobie z porządnymi krwiakami podskórnymi. Polecam.

Zdjęcia - na co lioton 1000