Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Praca w sadach 2013 niemcy

Szukasz pracownika? Skorzystaj z narzędzi portalu www.PlanPraca.pl Dodaj ogłoszenie za darmo na łamach serwisu. Znajdź Pracownika i ... dodawaj kolejne oferty pracy - chętnych do pracy nie brakuje. Polecam planpraca.pl/dla-pracodawcy

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych -- pflege zu hause mit polnischen krankenpflege opiekunka Niemcy praca

witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem pracę mogę podjąć od zaraz znam język niemiecki

Witam! Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach owoców w Niemczech od września. Jesteśmy chętne do pracy również w weekendy. Posługujemy się jezykiem angielskim. Jesteśmy sumienne, dokładne i zmotywowane do pracy fizycznej. Proszę o kontakt n.juszczak@wp.pl

Witam Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach owoców wcześniej już parę razy w swoim życiu wyjeżdżałem do pracy przy zbiorach truskawek, winogron oraz jabłek. W razie zainteresowania się moim zgłoszeniem proszę o kontakt pod nr tel. 507 878 156 lub email maryn8@wp.pl . Pozdrawiam. Andrzej 30l.

Witam jestem zainteresowana mam doswiadczenie zbieralan juz czeresnie w niemczech w miescie wisbaden jesli jest jeszcze aktualne to prosze o kontakt

witam jestesmy wraz zmezem gotowi do podjecia pracy od zaraz posiadamy doświadczenie przy zbiorach owocow i warzyw jesli panstwa to zainteresuje czekamy na odpowiedz amsel1@o2.pl monikakos@opoczta.pl

Witam. Jestem zainteresowany pracą, posiadam doświadczenie pracowałem przy winnicach w gospodarstwie rolniczo-sadowniczym. tel. 697487523 Pozdrawiam.

Jestem bardzo zainteresowany, wyjechać mogę nawet jutro. Proszę o kontakt mailowy na adres stolarski.lukasz@yahoo.co.uk tel. +48885150000 Dziękuję i pozdrawiam Łukasz Stolarski

Jestem zainteresowany pracą w sadzie, jak również zbiorem owoców. Proszę o kontakt na podany e-mail lub tel.661897990

Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Moja dyspozycyjność od zaraz. Bardzo proszę o kontakt. Z poważaniem Sylwia K

Witam mam na imie Mateusz i mam 21 lat. Obecnie mieszkam w miescie Krefeld (Niemcy) Jestem zainteresowany Panstwa oferta , prosze o kontakt mailowy - wereszczyski.lord.mateusz@gmail.com

Poszukuję pracy z chłopakiem i jednym kolegą przy zbiorach. Na okres 2-3miesięcy. Jeżeli jest szansa na prace u Państwa proszę o kontakt mailowy. Jesteśmy gotowi wyjechać w ciągu kilku dni.

Jesteśmy zainteresowane ofertą przy zbiorach owoców. Gotowe do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt mailowy na zimny1711@wp.pl. pozdrawiamy

witam jestem bardzo zainteresowany praca na wakacje przy zbiorach jablek gruszek itp.

grupa 3 osób w wieku 22/23 lata 2 mezczyzn i kobieta poszukujemy pracy od zaraz przy zbiorach do października, doświadczenie w zbiorach, kontakt email spawnik1990@gmail.com tel 792652335

Jesteśmy małżeństwem i oboje mamy doświadczenie w rwaniu jabłek,gruszek ,śliwek,czereśni,wiśni.Pracowaliśmy kilka sezonów w sadach w Jorku pod Hamburgiem.Język niemiecki na poziomie komunikatywnym,potrzebnym w tej pracy.Interesuje nas ta Oferta.

Szanowni Państwo Jestem bardzo zainteresowany Waszą propozycją pracy.Proszę o więcej informacji. Pozdrawiam Wojtek Biniek.

Jestem zainteresowana wyjazdem razem z koleżanką. Mamy po 23 lata posiadamy doświadczenie w pracach sezonowych ale na terenie Polski. Jesteśmy dyspozycyjne. Możemy wyjechać do zaraz na dłuższy okres czasu. Nie mamy żadnych zobowiązań- w zeszłym roku skończyłyśmy studia. Numer telefonu: 782

jesteśmy parą30,31lat chętną do pracy,mamy doświadczenie w pracach sezonowych(mandarynka borówka ,wiśnia ,pieczarki)jesteśmy sumienni ,pracowici,szybko uczymy się nowych rzeczy .bardzo proszę o odp.mail martucha271983@wp.pl tel. 695048975

Jesteśmy zainteresowane ofertą przy zbiorach owoców w sadzie. Grupa 3 osób w wieku 20/24 lata, 3 kobiety poszukujemy pracy od zaraz przy zbiorach do października. Prosimy o kontakt e-mailowy na martikalbn@o2.pl. Pozdrawiamy

Jesteśmy zainteresowane ofertą przy zbiorach owoców w sadzie. Grupa 3 osób w wieku 20/24 lata, 3 kobiety poszukujemy pracy od zaraz przy zbiorach do października. Prosimy o kontakt e-mailowy na martikalbn@o2.pl. Pozdrawiamy

Jesteśmy małżeństwem i oboje mamy doświadczenie w rwaniu jabłek,gruszek ,czereśni,wiśni.Pracowaliśmy kilka sezonów w sadach w Jorku pod Hamburgiem.Język niemiecki na poziomie komunikatywnym,potrzebnym w tej pracy.Interesuje nas ta Oferta.

Witam iestem zainteresowany tą pracoł od zaraz pracowałem w Niemczech przy szparagach mam 34 lata bardzo prosiłbym o kontakt .

Witam serdecznie. Wraz z koleżanką( 30,32 lata)jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach. charakteryzuje nas odpowiedzialność. sumienność oraz umiejętność pracy w zespole. Ciężka fizyczna praca nie jest nam obca. Niestraszne są nam również złe warunki pogodowe. Jesteśmy zdeterminowane i chętne

Witam iestem zainteresowany tą pracą przy jabłkach pracowałe w Niemczech przy szparagach mam 34 lata bardzo prosił bym o odpowiedz .

Witam Jestem razm z chłopakiem zainteresowana pracą na miesiąć od połowy lipc do połowy sierpnia albo do końca sierpnia. Proszę o kontakt Pozdrawiam

Dzień dobry jesteśmy zainteresowana praca za granica i chęć wyjazdem czy ta oferta jest nadal aktualna. jeżeli tak to poprosiła bym o kontakt do państwa lub uzyskanie jakichkolwiek informacji dotyczącej tej oferty pracy.Interesuje nas zbior jabłek. Dziękuje za odpis . pozdrawiam

GRUPA 3-OSOBOWA 2-KOBIETY 1-MĘŻCZYZNA POSIADAMY DOŚWIADCZENIE PRZY ZBIORACH ORAZ SORTOWANIU WARZYW I OWOCÓW JESTEŚMY ZAINTERESOWANI OFERTĄ PRACY W SADACH

Praca w sadach 2013 niemcy

Poszukujemy pracowników, młodych osób do pracy na wakacje w Niemczech przy zbiorach jabłek gruszek moreli sliwek winogron – winobranie 2013. Praca w okolicach miasta Essen. Z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem od wypadków. Praca od maja do końca października. Czytaj dalej >>>>>>>>>>>>

Witam, Chętnie podejmę pracę wraz z przyjaciółką (lat 21). Pracę możemy zacząć 1 lipca. Jesteśmy pracowitymi studentkami. Proszę o szybką odpowiedż

Witam . Razem z chlopakiem poszukujemy pracy , jestesmy sumienni i dyspozycyjni . Aktualnie zakonczylismy nauke i chcielibysmy podjac jakas prace . Mamy nadzieje ze ogloszenie jest nadal aktualne . Pozdrawiamy .

witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt 501670144 lub wiecej informacji na email 501670144w@gmail.com

Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy przy zbiorach. Jestem osobą sumienną, pracowitą i zdecydowana na wyjazd od zaraz. mam nadzieje, ze oferta jest nadal aktualna

Dzien dobry w skrocie jestem pracownikiem w zawodowej słuzbie wojskowej mam doswiadczenie w pracach gospodarczych bo wychowalismy sie od dziecka . ja wraz z ojcem i matka ktorzy równiez wychowałli sie na gospodarstwie i spedzilismy tam całe zycie , wiedz do ciezkiego wysiłku fizycznego jestesmy

Szanowni Państwo! W nawiązaniu do Państwa ogłoszenia o pracę sezonową przy zbiorach, przesyłam krótki opis naszej grupy, oraz tym samych wyrażam zainteresowanie podjęcia się pracy. Jesteśmy czteroosobową grupą osób, która nie boi się podjąć pracy w żadnych warunkach pogodowych. Jesteśmy świadomi

Witam jestesmy para i jestesmy zainteresowani oferta prosze o kontakt i szczegoly. piotrek86s@o2.pl tel.725 533 952

Witam! Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy, jestem studentem gotowym do wyjazdu OD ZARAZ. Jestem przyzwyczajony do wysiłku fizycznego, żadnej pracy się nie boję. Bardzo proszę o kontakt na barczykpawel@wp.pl

Młoda para jest zainteresowana pracą. On zna komunikatywnie angielski, ona niemiecki. Doświadczenie przy zbiorach owoców za granicą. 664714523, screwdriver@techemail.com

witam jestesmy paro i chetnie podejmiemy prace prosze o szczegóły dziekuje 721780338

Jestem zainteresowany ofertą, znam biegle j. ang. jeżeli to plus, jestem młody i chętny mail to meteor.m.j@wp.pl

Witam mam 18 lat.Jestem zainteresowany pracą Niemczech (z kolegą).Pracowałem w zakładzie owocowo przetwórczym oraz inne prace sezonowe.Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.Interesuje mnie okres lipiec-sierpien.Pozdrawiam.

WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ W WASZEJ FIRMIE POSIADAM PRAWO JAZDY KAT B ORAZ WŁASNE AUTO JESTEM OSOBĄ BEZ NAŁOGÓW JEŻELI JEST MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY PROSZĘ O KONTAK NA E-MAILA:bartek33-78@o2.pl lub tel:+48 509 279 823.POZDRAWIAM BARTOSZ

Witam jestem zainteresowany pracą w Niemczech. Szukam pracy na sezon w Niemczech.Proszę o kontakt : borkowski1zs@gmail.com

Witam, Jesteśmy grupą 4osobową od 25 do 53 lat, pracowaliśmy niejednokrotnie za granicą i jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy pracowici oraz uczciwi i można nam zaufać. Bardzo proszę o kontakt na e-mail milczek23@wp.pl. Pozdrawiam.

jestem wraz z kolegą zainteresowany ofertą. Jeżeli język niemiecki jest wymagany nie ma z tym problemu ,komunikatywność z tym językiem nie stanowi dla mnie problemy mimo młodego wieku. proszę o kontakt ( szczegóły) na e-mail podany niżej : przemek_59@wp.pl

Jestem zainteresowany pracą sezonową w niemczech przy zbiorach w okresie lipiec - sierpień. Pracowałem w sadownictwie oraz byłem na winobraniu we Francji.

Witam Serdecznie, Mam 20 lat i jestem zainteresowany pańską ofertą pracy. Jestem Dyspozycyjny, otwarty, praca fizyczna nie jest dla mnie ciężarem, niekaralny, wysportowany i gotowy na każde zlecenie. Prosiłbym o kontakt na numer: 664692806 Email: M.Cieslik93@gmail.com

Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy w sadzie wraz z kolegą. Jeśli istnieje możliwość jej podjęcia proszę o dalszy kontakt na e-mail.

Wraz z koleżanką i jej partnerem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy mamy doświadczenie w pracy za granicą jestesmy pracowici i uczciwi jesteśmy w wieku od 22 do 27 lat bardzo prosimy o kontakt na email p.mysia@interia.pl lub tel 726081065

Wraz z koleżanką i jej partnerem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy mamy doświadczenie w pracy za granicą jestesmy pracowici i uczciwi jesteśmy w wieku od 22 do 27 lat bardzo prosimy o kontakt na email p.mysia@interia.pl lub tel 726081065

Witam , mam 23 lata, posiadam prawo jazdy,własny samochód, pracowałem juz w niemczech przy pracy akordowej,posiadam uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na koparko ładowarke,z zawodu jestem mechanikiem, jestem pracowity i bez nałogów, poszukuje pracy za granicą obecnie pracuje na budowie ale

potrzebuje statystyk nt rorm zatrudnienia

potrzebuje statystyk nt typowych i nietypowych form pracy w niemczech w latach 2007-2013 !! prosze o pomoc

Re: Opiekunka starszych szuka pracy w Niemczech

Jezeli jest Pani zainteresowana praca jako opiekunka seniorow w Niemczech, to prosze wyslac CV na adres: bettyshilfe2013@gmail.com W krotce bedzie odbywala sie rekrutacja opiekunek.

Re: Praca w Magazynie Niemcy 54zł/godz

Witam!Mamy 21 lat ja i moja nażeczona chcieli byśmy podjąc jaką kolwiek prace zagranicą .Mam doświadczenie przy zbiorach ponieważ byłem w Niemczech w Winkelmann na zbiorach szparagów w 2012 i 2013 roku teraz chciał bym spróvbować z nażeczoną czegoś innego pozdrawiam . czekam na odpowiedz . oto tele

Re: Praca w Szwecji przy rozbiorze i uboju wieprz

Szkołą Podstawowa w Dobrogoszczycach PRZEBIEG KARIERY ZAWODOWEJ 05.11.2013-20.01.2014 ACBP Hof GmbH acrona personalservice MarienstraBe24 95028 Hof praca przy uboju wieprzowym praca przy uboju wołowym 30.04.2013-27.11.2013 PERFECT SP.ZO.O.O 59-300 Lublin ul.Parkowa8c ODDELEGOWANY DO PRACY W NIEMCZECH

I co dalej?

I co dalej? Pan Baron przestał protokołować moje stolce! Gadupa nadal bez pracy... Praca u Holendrów była za ciężka... Januszek bojkotuje Diasporę Polską w Niemczech... UE bojkotuje towary Izraelskie z West Bank... Obama podsłuchuje Merkel... Ot, co... Postscriptum ??????? 24

Re: Jak ZUS uśmiercił...

Mieszka w Niemczech z rodziną ponieważ Ci niedobrzy Faszyści... zoperują biodro i miednice i przedłużą nogę o 4cm. A mieszkamy tu dopiero rok. A w Polsce po 25 latach pracy powiedzieli: "Pani już dziękujemy". Rente ma przyznaną do sierpnia 2013, a pieniędzy nie otrzymuje od stycznia 2013.

Re: Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczec

www.arbeitlandia.eu/oferty-pracy/318,kurze-stelle-in-stuttgart-ab-15-03-bis-ca-08-04-2013-selbstandige-tumorpatientin.html zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. www.arbeitlandia.eu/oferty-pracy/

Re: Kupno używanego samochodu

wymiany na teraz, mam olej i filtr ale nie moge sie zebrac. przeglad i OC do końca kwietnia. Auto słuzyło mi na dojazdy do pracy do Ciechanowa ale od lutego 2013r pracuje w Warszawie i dojeżdzam pociągiem i od tego czasu uzywane jest sporadycznie przeze mnie albo żonę bo mamy drugi wiekszy samochód

Lakiernik przemyslowy lub zdolny samochodowy

Lakiernik przemyslowy lub zdolny samochodowy. Do pracy na kontrakcie w niemczech, przy lakierowaniu konstrukcji stalowych. Konieczne umiejetnosci: - praca z pistoletem lakierniczyma (lakierowanie do 180 mikronow) - praca w zespole - prawo jazdy (wlasny samochod dodatkowo punktowany

Praca - opieka nad seniorem w Ingelheim-mężczyźni

dla osób starszych i niepełnosprawnych do pracy w Niemczech. Szukasz pracy za granicą od zaraz? Zgłoś się do nas! Prześlij swoje cv pod adres brawo.rekrutacja@gmail.com . SZCZEGÓŁY OFERTY: Podopieczny to 74 letni mężczyzna, mieszkający wraz z małżonką w domu jednorodzinnym w Ingelheim. Małżonka nie

Praca dla lakiernika przemyslowego

Lakiernik przemyslowy lub zdolny samochodowy. Do pracy na kontrakcie w niemczech, przy lakierowaniu konstrukcji stalowych. Konieczne umiejetnosci: - praca z pistoletem lakierniczyma (lakierowanie do 180 mikronow) - praca w zespole - prawo jazdy (wlasny samochod dodatkowo punktowany

Re: Masowy exodus.

ma dzisiaj do zaoferowania Polakom m.in. aż 33 tysiące nieobsadzonych miejsc nauki zawodu. Strona niemiecka podkreśla, że szczególnie mile widziani są z kandydaci z Polski z dobrym wykształceniem i wysokimi kwalifikacjami. Na nich wszystkich ma czekać w Niemczech praca. Ale wraz z ofertą pracy Niemcy

!!Lakiernik przemyslowy lub zdolny samochodowy!!

Re: Poszukujemy ogrodnika Niemcy

przebywałem od 2006 roku do 2013 roku. { do końca kwietnia }z maksymalnie miesięcznym urlopem w Polsce po 4-6 miesięcznej pracy w Niemczech . O kontakt proszę na adres e-maila : waldi.f123@interia.pl

Re: Praca sezonowa Niemcy 2013

Witam. Nazywam się Dominika, mój chłopak Adrian. Razem z chłopakiem szukamy pracy sezonowej w Niemczech na termin ok. 5.07-09.08 2013. Chłopak ma 18 lat, ja 17. Jesteśmy odpowiedzialni, punktulani oraz pracowici. Znam podstawy języka niemieckiego, a język angielski znamy w stopniu komunikatywnym

Lakiernik przemyslowy lub zdolny samochodowy

Lakiernik przemyslowy lub zdolny samochodowy. Do pracy na kontrakcie w niemczech, przy lakierowaniu konstrukcji stalowych. Konieczne umiejetnosci: - praca z pistoletem lakierniczyma (lakierowanie do 180 mikronow) - praca w zespole - prawo jazdy (wlasny samochod dodatkowo punktowany) - podstawa

podobno roboty , że ho ho

;ogłoszenia płock" Temat: Mieszkaniowka 28-09-2013 00:07:43 Treść: Szukam sympatycznej koleżanki , do mieszkaniówki w Niemczech , bardzo dobre zarobki mila atmosfera dogodne terminy pracy. na początek chętnie pomogę nowej koleżance , język niemiecki nie jest obowiązkowy . Zainteresowane panie serdecznie

Re: Praca od zaraz pieczarki - Niemcy szklarnie

Witam. Nazywam się Dominika, mój chłopak Adrian. Razem z chłopakiem szukamy pracy sezonowej w Niemczech na termin ok. 5.07-09.08 2013. Chłopak ma 18 lat, ja 17. Jesteśmy odpowiedzialni, punktulani oraz pracowici. Znam podstawy języka niemieckiego, a język angielski znamy w stopniu komunikatywnym

Re: tunel pod Świną

przez Niemcy przejechać szybką autostradą! Ja uważam, że w interesie mieszkańców Świnoujścia ten tunel jest niezbędny. Dzisiaj mamy rok 2013, a nie 1613. Swoją drogą Szczecinianie to raczej nie, ale mieszkańcom powiatów połnocnych podróż do Hamburga czy Holandii się skrOci. I o to chodzi.

Re: Gdy rzad klamie wlasny narod

Mamy poniedziałek, 19 Sierpnia, roku Pańskiego 2013 godzina 10:05 Każdy bogobojny i uczciwy człowiek znajduje się w pracy i w pocie czoła swego i pracą swych własnych rąk utrzymuje siebie i swą rodzinę. Diametralnie inaczej żyje lunatix. Od czasu "Stanu Wojennego" w Polsce

Praca w sadach 2013 niemcy

Poszukujemy pracowników, młodych osób do pracy na wakacje w Niemczech przy zbiorach jabłek gruszek moreli sliwek winogron – winobranie 2013. Praca w okolicach miasta Essen. Z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem od wypadków. Praca od maja do końca października. Preferujemy osoby młode, i

Re: Pakowanie towarów Holandia bez znaj języka

Roman Mazan Poręby Kupieńskie 3, 36-100 Kolbuszowa Tel. 726-412-649 Email: rmazan93@gmail.com Wykształcenie: 2009-2013 Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej Technik Informatyk- specjalizacja grafika komputerowa Doświadczenie: Praca sezonowa w Niemczech przy zbiorze ogórków-2 miesiące w

Holandia:Pracownik produkcji z numerem Sofi

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii, Belgii, Niemczech. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy

Grecja: odbudowa miejsc pracy za 20 lat

Począwszy od roku 2006, nieprzerwanie, miesiąc po miesiącu, ulegał obniżeniu poziom bezrobocia w Niemczech. A tymczasem, na przykład w takiej Grecji sytuacja na rynku pracy jest coraz gorsza. Zła kondycja gospodarki spowodowała wzrost poziomu bezrobocia w większości krajów strefy euro. W

Gość portalu: Marta81 napisał(a): > Poszukujemy pracowników, młodych osób do pracy na wakacje w Niemczech przy zbio > rach jabłek gruszek moreli sliwek winogron – winobranie 2013. > Praca w okolicach miasta Essen. Z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem od wypadk > ów. Praca od

Re: go work rodzaj wyłudzania haraczy

osobiście był lub jest na Cyprze za ich pośrednictwem i mógłby udzielić jakiejś konkretnej informacji na temat pracy i pobytu. Czy ci ludzie znikają czy co? ONI NIE MAJĄ ŻADNEJ OFERTY!!!!!!!!!!!!HAAAAAAAAAAAAAAA TO FIKCJA JAK PRACA W NIEMCZECH ! kawa na ławę!adminie - 2013-08-16 10:11:28 odpowiedz

Re: Ciezko byc obcokrajowcem.

Od kiedy to zaowalowane chamstwo jest kulturalna wypowiedzia?:-D Poniewaz mieszkasz w multi Kulti dzielnicy(nauczyciele zarabiaja niestety kiepsko:-P) i uczysz w szkole to jasne,ze nir powiesz nic zlego na obcokrajowciw.W poprawnych politycznie Niemczech zostalabys wywalona z pracy za dyskryminacje

Re: Za co abonament?

sueellen napisała > Nie wiem jak w Niemczech, Francji i innych krajach z abonamentem, W Niemczech nawet właściciel komputera musi płacić abonament RTV a od 1 stycznia 2013 roku w życie ma wejść reforma abonamentu, przewidująca obowiązek wnoszenia opłat RTV od każdego gospodarstwa domowego i

Re: Kurs Niemiecki w pracy najtaniej

Niemczech organizujemy unikalny projekt skierowany dla pielęgniarek, które chcą podjąć stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w niemieckiej klinice. Planowane rozpoczęcie projektu: 01.10.2013, zakończenie 31.03.2014. OPIS PROJEKTU: - 6- miesięczne przygotowanie w Niemczech do podjęcia pracy w klinice

Re: Praca za granicą bez znajomości języka??

skierowany dla pielęgniarek, które chcą podjąć stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w niemieckiej klinice. Planowane rozpoczęcie projektu: 01.10.2013, zakończenie 31.03.2014. OPIS PROJEKTU: - 6- miesięczne przygotowanie w Niemczech do podjęcia pracy w klinice - po ukończeniu projektu, zdanym egzaminie

Re: Zmiana szkoły w środku roku szkolnego

jeszcze nigdy nie pracowali w Niemczech to jeszcze kąsają rękę, która ich karmi. Niestworzone rzeczy wypisują tu o "narodzie z mentalnością tendencji eichmannowskiej" Chodzi o Niemców roku 2013... Częściowo piszą to z głupoty, częściowo celowo, bo uważają, że muszą tu u Niemców walczyć

W mediach pracuję...

roku 2013 jeszcze w Niemczech legalnie nie pracowali. Gdy sią lunatixa ktoś pyta, gdzie pracuje, lunatix odpowiada: "w mediach" Nu i nawet nie kłamie, fora GW to także "media"... Ot, co... -- ??? ???????, ??????? ????????????, ????????????????? ????? ??????????, ?????? ?

Re: Re; w Polsce jest wszystko legalne.

Demonstracja przeciwko nacjonalizmowi IAR - Kraj 8 Lis 2013, 22:42 08.11.2013 (IAR) - Ulicami Warszawy przejdzie dziś marsz przeciwko nacjonalizmowi w 75 rocznicę "nocy kryształowej" czyli pogromu ludności żydowskiej w Niemczech. Jednym z uczestników marszu będzie OPZZ

Re: Tragedia Górnośląaka

22 września 2013 biorą udział Polacy z podwójnym obywatelstwem, ale nigdy niemieszkający w Niemczech. - popatrz,a jednak to nie są Ślązacy,dziwne,nieprawdaż ?

Re: Czyzby nowy styl kampanii wyborczej?

jednak dla lewusow, ktorzy potrafia tylko zerowac na pracy innych. Oni czuja juz dzis, ze jesli do wladzy w Niemczech powroci rozsadek, to oni beda musieli sie wziasc za prace aby z glodu nie pasc:)) ************************************* ************************************* > W obecnej sytuacji Af

Re: Marzec/kwiecień-gdzie na wakacje. Kuba, Domin

Słuchaj martha, masz jakąś kompletną sieczkę we łbie i pieprzysz jak potłuczona. 1. Warmia i Mazury akurat w ogóle nie są modne i w sezonie turystycznym 2013 roku zanotowały największą wtopę z wszystkich regionów turystycznych Polski. Można o tym było przeczytać w gazetach, a ja sam też się o tym

Nowy projekt ustawy o OZE a ceny energii el.

jest novum, opublikowane zostały także projekty aktów wykonawczych oraz informacja na temat zmian wprowadzonych do projektu ustawy o OZE w wyniku prac Komisji Prawniczej. Prace nad ustawą o OZE trwają już od 2011 r. Nieco zaskakujący komentarz do tak długich prac wygłosił premier Donald Tusk, który

++CAD 2013

> ++CAD 2013 oferuje użytkownikom szerokie możliwości, przy jednoczesnym nie obciążaniu pracy systemu operacyjnego.

++CAD 2013 sprawdza się w rękach zarówno projektantów przemysłowych, budowlańców czy różnego rodzaju projektach instalacji mechanicznych.

Asystent Magazyn 2013

Asystent Magazyn to bardzo prosty program, usprawniający pracę magazynu.

Asystent Magazyn posiada bardzo podstawową funkcjonalność, umożliwiając wyszukiwanie produktów, przyjęcie ich jak też wydanie z magazynu.

Asystent Magazyn pozwala również na automatyczne

Skup Surowców Wtórnych 2013

stylu.

Skup Surowców Wtórnych utworzy raport i wygeneruje potrzebne nam dokumenty.

Skup Surowców Wtórnych sprawi, że nasza praca będzie przyjemnością.

Pro Evolution Soccer 2013 spolszczenie

Pro Evolution Soccer 2013 spolszczenie to aplikacja, która po uruchomieniu i chwili pracy zmieni pliki gry w ten sposób, iż wszystko będzie w języku polskim.

PES 2013 to kolejna odsłona piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer stworzonej przez Konami. PES jest znaczącą

Kaspersky PURE Total Security 2013

zagrożeniami płynącymi z internetu. Dodatkowo istnieje możliwość ustalenia różnych trybów pracy, w zależności rodzaju sieci, z której korzystamy. Dodatkowo pakiet zawiera narzędzie współpracujące z klientami poczty elektronicznej.

Kaspersky PURE Total Security daje również możliwość

Zdjęcia - praca w niemczech 2013