Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Rower miejski do 1500zł

Witam, moja mama (160cm wzrostu) planuje zakup roweru typowo miejskiego. Wizualnie spodobał jej się ten model: allegro.pl/rower-goetze-28-3biegi-amortyzator-kosz-gratis-i4320378818.html Czy jest on godny uwagi? Cena jest kuszaca, ale nie chcemy jednak kupic taniego bubla, a rowerek ktory posluzy

Re: Rower miejski do 1500zł

chyba 17'', będzie nadawać się do wzrostu 160cm, skoro mi się na nim dobrze jeździ, a mam 172cm. Rower jest wyposażony w wymagane prawem oświetlenie, dzwonek, błotniki, bagażnik. Można dokupić lusterko wsteczne (moim zdaniem nieodzowne w mieście) i jakiś koszyk z uchwytem. Kup coś podobnego. Nie

Re: jaki rower dla komunistki?

130–160 cm 24" 18" (45,5 cm) (rama) Czyli dla dziecka majacego 143 cm wzrostu, rower wlasnie takich rozmiarow. -- Powered by Aka.Creative Marketing S.A.

Re: Uwaga na bagażniki na klapę!

o wzroście 160 cm i mam już duży problem z włożeniem chociażby nart do boxa.

Motor nie jest dla każdego.

Sorry, ale możliwość jazdy na motorze jest jednak zależna od warunków fizycznych kierującego. Przy wzroście 160 cm trudno jest znaleźć pasujący rower (tylko rozmiary ram XS), nie mówiąc o motorze! Jak jest dla niej za ciężki, to niech idzie na siłownie i przypakuje!! Sam nie jestem wysoki, ani

Re: do szczupłych z tendencją do nadwagi

Ja dwa lata temu przy wzroście 160 cm ważyłam 63 kg, a wybierałam sie na wesele i chciałam założyć jakąś super kiecke. Udalo mi sie schudnąć 12 kg I tak od tamtej pory jadam tylko chleb razowy, słodycze od wielkich okazji jak święta czy wesela. Poza tym jadam na małych talerzykach, i kolacja 18

Re: rowerek dla dziewczynki 4 letniej

nie miałabym odwagi polecać konkretnego modelu bez wcześniejszego przymierzenia. Ramy rowerów bywają różne, nie mozna sugerować sie wyłacznie wielkością kół. Akurat w przypadku mojego syna, który ma właśnie 104cm, świetnie sprawdza się Cube Kid 160 (16") - cena zdecydowanie wyższa niż 400zł

Re: rower dla 5,5 latki

moja corka na 3 urodziny dostala rower Cube 16", z regulowana kierownica i siodelkiem, z bocznymi kolkami. Taki model, tyle, ze w innej kolorystyce www.cube.eu/kids/kid-160/kid-160-purple/ Zaczynala nauke jazdy na rowerze, gdy zarowno kierownica jak i siodelko byly w najnizszej pozycji i

Jaki rower dla kobiety 160 cm

Witam, bardzo prosze o porade jaki rower kupic dla kobiety do jazdy po miescie i czasem sciezkach lesnych. Zalezy mi przede wszystkim na wyprostowanej sylwetce, boje sie tylko ze takie rowery miejskie maja zbyt cienkie opony do jazdy po ścieżkach leśnych, ale moze sie myle? Mam 160 cm. wzrostu to

Re: Faceci, rozszyfrujcie takie porandkowe zachow

my (te dziewczyny), też się z tym źle czujemy :/ ale generalnie zalecałabym Ci szczerość i napisanie takiej osobie, że przepraszasz, ale szukasz czegoś innego, np. wolisz osoby, które lubią góry, nie rower, lub mają 160 zamiast 180 cm wzrostu, whatever. żeby dziewczyna wiedziała, że nie ma na co

Rower miejsko-trekkingowy - na jaki teren?

Witam serdecznie, kupiłam właśnie rowej miejsko-trekkingowy, rama 17, koła 28 cali. Ja mam 160cm wzrostu. Mam pytanie, czy rower na takich dużych kołach faktycznie nadaje się w lekki teren - czyli do lasu, na ubite ścieżki oraz drogi polne? Czy nie jest zbyt mało poręczny, skrętny? Jeśli ktoś ma

Re: metabolizm

to ciekawe, bo ja przy niedoczynności już po braniu leków bardzo schudłam. Wcześniej znaim wykryto przytyłam strasznie do 58 kg 'zaznaczam, że mam koło 160 cm wzrostu'. I też ćwiczyłam, może nie jakoś super regularnie, ale rower i bieganie zawsze mi towarzyszyły zresztą do pracy jeździłam na

uprzejmie proszę o poradę

Planuje kupić rower - rozważam ten model: www.kross.pl/rower/65-Mansfield_Park_Pro.html Ale mam problem techniczny - czy mając 160 cm wzrostu powinnam dobierać rozmiar kół do swojego wzrostu? Jeśli tak, to jakie powinny być? Z góry bardzo dziękuję za każdą poradę.

Prośba o pomoc w wyborze - 3 modele

odpada, bo brak funduszy na to nie pozwala. Proszę o pomoc, bo te wszystkie parametry KOMPLETNIE NIC mi nie mówią :( Z góry dzięki za wszelki odzew!!!!!! PS. Czy rama 17 nie będzie za mała przy wzroście 160 cm? Albo 19 za duża?

Re: Jaki rozmiar ramy- rower miejski

Podbijam. Sama mam 160cm, i chcę kupić rower na Allegro. Niestety, nie mogę znaleźć w internecie informacji jaka długość ramy byłaby odpowiednia do mojego wzrostu w rowerze miejskim. Czy rama 53cm nie będzie za długa?

Re: Rowerki biegowe - dlaczego takie drogie???

A musisz mieć tego Puky??? W zeszłym roku moja niewysoka 3-latka miała Kettlera Speedy - był idealny na jej wzrost, doskonale się sprawdził i nowy w dobrej cenie - na Allegro obecnie ok. 200 zl. W tym roku dziewczyna nadal nie nadaje się na rower pedałowy - ma za krótkie nogi, tylko 41 cm. Więc

Re: Nie noszę rozmiaru 36

ponizej 160cm tez jest problem a znam kobiety majace ponizej 150 to juz tylko smyk zostaje :( no ale kto by tam szyl ubrania na plebs :D >no i maja stosowny dla kobiety wzrost czyli 168-175.Znaczy to,ze sa wychowane w dobrych >warunkach.Reszta to bidota albo plebs. -- Człowiek bez

Rowery

, jednen Giant MTB mi nawet sluzyl kilkanascie lat intenstywnego urzywania! Teraz jezdze glownie na szosowce (Giant Avail), dlugo sie naszukalam szosowki w moim rozmiarze (mam ponizej 160cm wzrostu, dlugie nogi ale krotki tulow i rece i waskie ramiona i nielatwo do mnie rower dopasowac), i wlasnie Giant

Przybieranie na wadze wraz z wiekiem

Mam 38 lat. Od około 4 lat zauważam, że pomimo zdrowego odżywania i sportu, zamiast chudnąć lub choćby utrzymywać wagę, co roku przybieram na wadze ok. 1-1,5 kg. Aktualnie od miesiąca usiłuję zgubić choćby 1 kg i nic z tego, a ważąc 66 kg przy wzroście 1,60 m czuję się bardzo niekomfortowo. Teraz

Re: Bieganie z nadwagą?

to punkt zerowy, okreslanie diety czy nadwagi bez podawania wzrostu i wagi rzeczywistej mozna sobie w srodek spoconej skarpety wlozyc. Te 10kg inaczej wyglada na chlopie 190 a inaczej na kobiecie 160. Liczy sie tez masa absolutna, i dlatego 190cm olbrzym nawet jak bedzie mial BMI 24.5 to i tak

Re: Kim jest Hanna Gronkiewicz-Waltz?

Szkoda,że nic nie powiedział o swoim preziu nieudaczniku- facecie?,bo to przecież gej, bez żony, nie mającym konta w banku,prawa jazdy,nie umiejącym jeździć na rowerze ani pływać, a za to mającym 160 cm wzrostu i bardzo poważne schorzenie psychiczne.

Re: rower... damka ?

krasulas napisała: > Agni71, Ty chyba moich gabarytów jesteś (czyli figurka modelki 90-60-85 i 160cm > wzrostu:-D) Wzrost by sie zgadzał :-) Ponieważ nie jeżdżę wyłacznie po asfalcie, a raczej rzadko, i rower moj musi sobie radzić równiez na lesnych ścieżkach, to szukam raczej z rodzaju

pomocy! kierownica w rowerze górskim

Zakupiłam rower górski. Rower kupiłam na allegro, nowy. Dziś jechałam nim pierwszy raz do pracy.Niestety kierownica jak dla mnie jest za nisko.Co mogę zrobić aby ją podwyższyć? Mam wrażenie że muszę się cała wyciagać żeby dobrze złapać rączki kierownicy. Mam 160 cm wzrostu - rama jest 17 calowa

Re: Rower miejsko-trekkingowy - na jaki teren?

k_majkusiak: > kupiłam właśnie rowej miejsko-trekkingowy, rama 17, koła 28 cali. Ja mam > 160cm wzrostu. Mam pytanie, czy rower na takich dużych kołach faktycznie > nadaje się w lekki teren - czyli do lasu, na ubite ścieżki oraz drogi polne? Ja mam 28''. Jeżdżę po szosach, drogach

Rower trekkingowy - linki, prośba o poradę

najmniej ;) Cena raczej jak najniższa, więcej nie jestem w stanie zapłacić. Rower nie będzie narażony na warunki atmosferyczne, w pracy mam możliwość "garażowania" :) Czy rozmiar ramy 18 w moim wypadku będzie ok? Mam 160 wzrostu (nogi po wew stronie ok 44 cm) - i z liczników wychodzi mi raczej

nie umiem jeździć na rowerze(a chciałabym bardzo!)

których nie wiem? Będę bardzo wdzięczna za rady i wskazówki bo nad nieumiejętnością jazdy na rowerze ubolewam i zawsze zazdrościłam tej zdolności innym :) Dodam jeszcze - bo może to się okazać istotne, że jestem niską osobą coś niespełna 160cm wzrostu (na rowerkach treningowych mam zawsze maksymalnie

Re: moje pierwsze podejście - 4.02

Dziś mój drugi dzień z hcg +500 i o dziwo od wczoraj 1,2 kg mniej - jestem w szoku! Startuję z wagi 75 przy wzroście 160, więc mam sporo do zarzucenia , ale stosowałam już tyle diet, że się bałam, że ta też nie zadziała. I chyba też sprawdza się w moim przypadku to, że im ktoś ma więcej do

Jaki rozmiar ramy- rower miejski

Witam! Czy rower miejski, z rama odpadajaca, gdzie wysokość mierzona od środka suportu do końca rury pod siodłowej wynosi 52cm , a długość mierzona od kierownicy do rury pod siodłowej wynosi 55cm bedzie odpowiedni przy moim wzroscie? Mam 160 cm wzrostu, a wewnetrzna długość nogi 72 cm. Dodam, że

Re: Utrwalalanie i nie tylko ;-)

nastawienia... > Dziś mój drugi dzień z hcg +500 i o dziwo od wczoraj 1,2 kg mniej - jestem w szoku! Startuję z wagi 75 przy wzroście 160, więc mam sporo do zarzucenia , ale stosowałam już tyle diet, że się bałam, że ta też nie zadziała. I chyba też sprawdza się w moim przypadku to, że im ktoś ma więcej

Rozmiar ramy

Jaki powinien byc rozmiar ramy roweru crossowego dla osoby o wzroście 160 cm? Mam 17" i gdy dłuzej jadę drętwieją mi stopy i boli jak cholera kość ogonowa. Jest na to wszystko jakaś rada?

kierowca chciałby uszczęśliwić rowerzystów na siłę

. Nie mówię tu o kikutach ścieżek kończących się na najbliższym skrzyżowaniu . Na scieżki idą grosze i dlatego nie ma ani jednej kompletnej ścieżki którą można by przejechać przez Wrocław na drugą stronę miasta. Jest 160 km kawałków ścieżek i praktycznie nie istnieją drogi dla rowerów po ktorych jest

prosze o pomoc niewysokiej i niezorientowanej:-)

Dzien dobry Panstwu .Przejrzałam forum jako laik i poszerzyłam swoja wiedze rowerowa:-).Mam 160cm wzrostu i 60 kg wagi..jak zrozumiałam z postow najlepszy byłby dla mnie rozmiar roweru 17(czy faktycznie?) _,chciałabym rower do jezdzenia po miescie:-),z oslona na lancuch (sukienki)..z wygodnym

Całe życie się odchudzam (moja historia)..

Zaczęło sie tak: wiek ok 14 lat, wzrost ok 160 cm, waga ok 62 kg. Wszyscy sie ze mnie smiali ze jestem gruba, w szkole, w rodzinie itd. czerwiec po I klasie gimnazjum postanowiłam schudnac, do wrzesnia schudłam do 48 kg. Czułąm sie wrecz super. Jadłam sniadanie- kanapke, obiad normalnie, na

Re: Modelki i zwykli śmiertelnicy

160cm wzrostu7,malutko A nogi mam silne - jeżdze duzo na rowerze,cale wakacje:) Posagowosc na tym zdjeciu wynika z retuszu:) Normalnie udo w takiej pozycji spłaszcza sie i rozjeżdża

lekarze pracują dużo ponieważ m.in:

mamy poczucie odpowiedzialności za pacjentów i szpitale, w których pracujemy 2) Wynagrodzenia - ceny w PL są takie jak w Unii Europejskiej, wynagrodzenia niestety nie. Oczywiście można się ograniczyć - jeść suchy chleb, jeździć ukrainą (taki rower) itp, ale po co? Pomysł wprowadzenia tachografów dla

Re: Czechofil ! Czechofil !

'walczyć o własne życie" na drodze a przecież większość to osoby nie używające roweru na co dzień. Zgodnie ze statystykami we Wrocławiu ginie 8 rowerzytów rocznie .Ddr budujemy już 20 alt wieć zginał jeden rwerzysta na kilometr ddr bo tych mamy ok 160 km. Bywały alta ze na ddr szło 100.000 co daje 12

Re: Szukam partnerki do odchudzania - 10-12 kg.

To i ja sie do Was przylacze :) wiek: 27 waga wyjsciowa: 58kg daze do: 49-50kg wzrost: 160cm na diecie od: 2 VIII (czyli 3 dzien, obecna waga 57,2kg) moja dieta polega na: - regularnych posilkach co 3h - ostatnim posilku o godz. 17ej - mniejszych porcjach - piciu duzej ilosci wody - braku

To ma być miejski? Damka?

O ile dobrze zrozumiałem, chcesz kupić rower miejski z ramą typu damka. To może dla porównania kilka wymiarów. Moja żona (MŻ) ma 173 cm wzrostu i jeździ na damce o długości rury podsiodłowej 56 cm (+ 12 cm odległości od wierzchu siodełka od końca rury podsiodlowej) Ty masz 160 cm Rura

Re: Te większe kwiatki

towarzyszy to, > niestety, źródło wielu cchorób. Nadwaga i otylosc moga sprzyjac chorobom. Mozna miec nadwage i byc zdrowym. > Dla kobiety przeciętnego wzrostu (160-170 cm) rozmiary 34-38 są normalne, > natomiast >40 to już przesada. Istnieja pewne obiektywne czynniki, ktore kaza mi watpic

Re: pytanie o wielkosc roweru

dla mojej dziewczyny przy wzroście 160 wyszło na 17 i to bez skracania mostka. Wg reguł powinna jeździć góra na 16.

Błędna interpretacja danych

206 ( 162 )* wypadków tj. wzrost o 44 ( 27,1 % ). W wypadkach tych 10 ( 7 )* osób zginęło tj. wzrost o 3 ( 42,8%), a 202 ( 160 )* zostało rannych tj. wzrost o 42 ( 26,3% ). Dalej była tabelka przedstawiająca - Wybrane przyczyny wypadków – SPRAWCY rowerzyści ( 2011 rok ). Mam nadzieję, że ten

drętwienie stóp

Czy komuś jeszcze drętwieją stopy na rowerze? I może go boli kość ogonowa :)? To moze byc wina wina ustawienia siodełka czy wielkości ramy? Przy wzroście 160 cm mam rower crosssowy, 17"-sprzedawca zapewniaż, ze w sam raz dla mnie, ja czuje sie jak na czymś o wiele za duzym. I jeśli juz

odchudzanie - mało czasu

Witam, chciałabym prosić o poradę. Chciałabym schudnąć 10-15 kg. Niestety jestem bardzo zajętą osobą i popełniam chyba wszystkie grzechy żywieniowe, jakie istnieją. Muszę jednak coś z tym zrobić, bo mam 160cm wzrostu i pomału 44 zaczyna być zbyt ciasne. Więc po kolei. B. dużo czasu spędzam poza

Re: czy BIO CLA jest skuteczne???

moze w badaniach ale nie w praktyce przynajmniej u mnie, 50 km na rowerze dziennie ( codziennie od 10 lat ), dieta 1800 kcal, a po zjedzeniu ostatnio 4 opk bo cla z zieloną herb 0 efektu czyli nadal jest jak było czyli 50 kg wagi przy 160 cm wzrostu, jednym słowem: chciałam pozbyc sie cellulitu

Re: Zaczynam się odchudzać...

Nie mam roweru, ani nic z tych rzeczy, bo jakoś nie potrzebowałam - wzrost 160, rozmiar 36 (wagi nie podaje bo wstyd). Przestałam palic w listopadzie 2007 i sporo przytyłam, prawie 7 kg. Ale nikt jakos tej mojej nowej wagi nie spostrzega źle. Ja zresztą tez nie narzekam z powodu nadmiaru ciała

Re: pomocy! kierownica w rowerze górskim

kierownicy. > Mam 160 cm wzrostu - rama jest 17 calowa. Już po > fakcie przeczytałam,że lepiej do jazdy po mieście kupić rower > miejski : Dodam, ze mam problemy z kręgosłupem szyjnym i piszą, że > rower górski, a raczej pozycja jaką się na nim przybiera jest > bardzo niekorzystna

mariza11 napisała: > Witam! > Czy rower miejski, z rama odpadajaca, gdzie wysokość mierzona od środka suportu do końca rury pod siodłowej wynosi 52cm , a > długość mierzona od kierownicy do rury pod siodłowej wynosi 55cm bedzie odpowidni przy moim wzroscie? Mam 160 cm wzrostu, a

Re: odchudzanie - mało czasu

napisał(a): > Witam, chciałabym prosić o poradę. > Chciałabym schudnąć 10-15 kg. Niestety jestem bardzo zajętą osobą i popełniam c > hyba wszystkie grzechy żywieniowe, jakie istnieją. Muszę jednak coś z tym zrobi > ć, bo mam 160cm wzrostu i pomału 44 zaczyna być zbyt ciasne. > Więc po

Re: mało jem a tyję :(

(wzrost 160), i jest to dla mnie waga optymalna - utrzymuję ją bez trudu przez kilkanaście lat. Jednak warunek - ćwiczenia, i to nie spalające tłuszcz (np step), tylko modelujące sylwetkę: fitball, yoga, pilates, TBC, pływanie. Roweru absolutnie nie polecam (chyba że rekreacyjnie w weekendy w lesie

> Witam! > Czy rower miejski, z rama odpadajaca, gdzie wysokość mierzona od środka suportu > do końca rury pod siodłowej wynosi 52cm , a > długość mierzona od kierownicy do rury pod siodłowej wynosi 55cm bedzie odpowie > dni przy moim wzroscie? Mam 160 cm wzrostu, a wewnetrzna

Re: Pociągi do likwidacji w woj. świetokrzyskim

przykład ? Spróbuj do busa wsiąść z rowerem czy z dzieckiem w wózku, o plecaku nie wspominając. Aha - i miej góra 160 cm wzrostu. O oknie czy WC nie wspomnę.

rower niedrogi

/index.php?main_page=product_info&cPath=6_176_177&products_id=2688 dodam ze jest osobka 160 cm wzrostu, waga do 50 kg. rower na przejazdzi łąkami i prostymi trasami rowerowymi

jaki rower trekingowy?

czy moglibyscie polecic mi jakas firme/model? na co zwrocic uwage? jak dobrac wlasciwy rower do wzrostu i tuszy (160/45)? gdzie w warszawie mozna kupic taki rower? mam 1000zl i ani grosza wiecej. pozdrawiam, migaja

Re: Dieta dr Pape - 2

odchudzające, mniej lub bardziej cudowne diety.Ostatnio rok Montignaca. Dziś ma 36 lat i wczoraj ze smutkiem powiedziała:"Nigdy w życiu nie ważyłam tak dużo". Dobija 90 kilogramów przy wzroście 160 cm.Ma nadciśnienie, pco i kłopoty ze stawami. Lekarze zawsze zaczynają od kategorycznego domagania

rower mtb do 2500 zł dla niskiej kobiety

dobrej ramie, amortyzatorze z blokadą i generalnie żeby reszta osprzętu była niezła. Problemem są moje gabaryty - niecałe 160 cm wzrostu, a wiadomo nie wszystkie firmy produkują takie małe rozmiary ram rowerków. Pomijam fakt wystepowania damskich wersji które jak dla mnie są paskudne wizualnie. Cena

rower dla niskiej kobiety mtb do 2500

dobrej ramie, amortyzatorze z blokadą i generalnie żeby reszta osprzętu była niezła. Problemem są moje gabaryty - niecałe 160 cm wzrostu, a wiadomo nie wszystkie firmy produkują takie małe rozmiary ram rowerków. Pomijam fakt wystepowania damskich wersji które jak dla mnie są paskudne wizualnie. Cena

Re: Jaki rower?

Tylko tutaj 16 cali to rozmiar kół, a nie ramy... Rama 16 cali to na wzrost około 150-160cm! Chyba jednak rzadko spotyka się tak wyrośnięte czterolatki?

Re: Rowerowe trendy do naśladowania w Krakowie

wprowadzeniu tego obowiązku kierowcy przestali uważać (co widać po wzroście składki ) bo przecież nie oni będą płacić tylko ubezpieczenie. OC jest tez powodem wielu nadużyć raczej oszustw przy tzw ustawkach gdy robi się boom aby wyłudzić odszkodowanie. OC ciebie bardzo apli skoro chciałbyś aby je mieli też

Re: Modelki i zwykli śmiertelnicy

> 160cm wzrostu7,malutko U, nie zgadl bym. Strzelal bym kolo 170cm Poza tym to nie tak malutko, juz nie przesadzajmy. > A nogi mam silne - jeżdze duzo na rowerze,cale wakacje:) I dobrze. > Posagowosc na tym zdjeciu wynika z retuszu:) > Normalnie udo w takiej pozycji spłaszcza sie i

Re: żeby Bałtyk w lecie nie wylał

Hejka dziewczyny, od jakiegoś czasu śledzę to forum, ale nia miałam za bardzo odwagi, żeby napisać. Wreszcie się odważę, i napiszę i chętnię się podłączę pod ten wątek, ponieważ 24 czerwca jadę nad owy Bałtyk . Moja waga 78 kg, przy wzroście 160, a więc duuuuuuuuużo za dużo. Zostały mi 7 tygodni

Re: Jak sobie nie dać wlepić mandatu przez strażn

impulsów zasilających. Musiałby podać też przy jakiej temperaturze wolno utrzymywać ciągłą moc znamionową. Przyrost rezystancji miedzi wynosi 43% na wzrost temperatury o 100 stopni. Silnik bez problemu nagrzewa się do 70 stopni a wewnątrz przy maksymalnym obciążeniu nawet do 130 a w lepszych wykonaniach do

jaki rowerek dla 3 latki

szaleje na 3 kołowcu berchet. No i czy koniecznie kupić rower firmowy czy te tańsze są równie dobre?? Znalazłam na allegro taką meridę: www.allegro.pl/item89908978_merida_k_160_damska_niesamowita_okazja_dzieciecy.html czy ktoś może ma taki rowerek?? Jak wyglądają pożniej te białe kółka?? pozdrawiam

Re: Liczymy kilogramy, których nie mamy

wzrost-160cm; waga na 30-07 = 77 kg - koszmar! Przez cały sierpień i pół września jadałam 3 posiłki dziennie, zero słodyczy, zero piwka (łoj łoj łoj), codziennie ćwiczyłam (najpierw rower stacjonarny potem orbitrek), ograniczyłam kawe. Posiłki to były głównie świerze warzywa i jakieś grilowane

Rower z Czech

.php?kol=5&gr=33&id=227 Jednak troche roznia sie osprzetem. Niestety nie orientuje sie ktory osprzet jest lepszy. Co radzicie? Ew. jakie inne modele polecacie? Jazda mieszana tzn. troche asfalt, torche drogi lesne, pagorki. Jaka wielkosc ramy? Moj wzrost to 171 cm, waga 70 kg, moja kobieta 160cm

Re: Gary Fisher, Giant, Wheeler-rower za ok 1200

opinię tych , którzy się na tym znają. Acha,no ważne dla mnie jest żeby rower był lekki. Ponieważ mam 160 wzrostu i 47 kilo to musi być dopasowany do mojej postaci:) Jak to jest z tymi ramami? Czy aluminiowe są lepsze od stalowych? Jaka jest pomiędzy nimi różnica?

Re: Gary Fisher, Giant, Wheeler-rower za ok 1200

opinię tych , którzy się na tym znają. Acha,no ważne dla mnie jest żeby rower był lekki. Ponieważ mam 160 wzrostu i 47 kilo to musi być dopasowany do mojej postaci:) Jak to jest z tymi ramami? Czy aluminiowe są lepsze od stalowych? Jaka jest pomiędzy nimi różnica?

Re: brzydki facet

doszukują się wad i wyolbrzymiają je. Ale ja np. nie uważam faceta niskiego za ideal urody :( nie będę ukrywać że byloby mi trudno zachwycić się mężczyzną niższym ode mnie. Ale istnieją też dziewczyny które osiągają wzrost 150/160 i na tym koniec. Po co im facet do którego trzeba sięgać po drabinie

Re: przyroda nie znosi prozni

Karmelkowa, Kwiatkowskiego. ile rowerow tam jezdzi Musisz zrozumieć ze ddr nei są po to aby w peryferyjnych dzielnicach ludzie przesiedli się z aut na rowery. Intensywność używania ddr zależy od odległości od centrum .Niestety ddr nie buduje się w centrum tylko przy okazji budowy nowych dróg a te buduje się

Re: Ile kasy przeznaczamy na bezpieczeńswto rower

widuję dużo osób które przeprowadzają rowery przez przejazdy. Im się na ddr nic nie stanie w przeciwieństwie do np zmiany pasa na jezdni. >Mamy taki przypadek > w Białymstoku. Nie ma ofiar śmiertelnych, ale liczba rannych i ciężko rannych > w mieście rośnie, a prawie cały wzrost przypada na

Re: ledy

zażyłem sprzedawców ze mylą kąty. Dodatkowo kąt diody to nie jest kat świecenia tylko spadku mocy o 50%. Klinąłem pierwszą diodę ze zdajcie link Stały prąd 25 mA ka świecenia przy spadku mocy do 50% =2x80stopni czyli 160stopni . A przecież świeci znacznie szerzej zmniejszą mocą a z takiego kąta to

Re: nadciśnienie tętnicze

Mialem stale cisnienie 160/100 i lekarz chcial mi wcisnac lekarstwa.Najpierw poczytalem na temat nadcisnienia --z czego to sie bierze i jak moge sobie pomoc.Jestem dobrze zyjacy to znaczy lubie dobrze zjesc,wino pic ale nie pale papierosy ani nie pije kawy--waga 85kg,wzrost 175cm i wiek 59 lat

wnioski ze spotkania Komitetu Komunikacyjnego

przeprowadzone po wprowadzeniu bus-pasów na ul. Modlińskiej wykazały znaczny wzrost liczby pasażerów autobusów, oraz wzrost płynności ruchu pojazdów na pozostałych dwóch pasach ruchu – zmniejszenie „przeskakiwania” pojazdów pomiędzy pasami. Warunkiem poprawnego funkcjonowania tego rozwiązania

13.10.2008 spotkanie Komitetu Komunikacyjnego

bus-pasów na ul. Modlińskiej wykazały znaczny wzrost liczby pasażerów autobusów, oraz wzrost płynności ruchu pojazdów na pozostałych dwóch pasach ruchu – zmniejszenie „przeskakiwania” pojazdów pomiędzy pasami. Warunkiem poprawnego funkcjonowania tego rozwiązania są: - przestrzeganie

moja kuleczka :)

witam :) Nie jestem lekarzem, ale jestem mamą obecnie 15 letniej panny. Kiedy Ania miała 10-11 lat miała ok. 160 cm wzrostu i 54 kg wagi (i talię 88 cm). Słodyczy jadła niewiele, my rodzice również nie należymy do tęgich... Nie "wypracowywałam" w niej kompleksu, że jest hm

Re: nogi

sa uda ktore bardzo chcialabym wyszczuplic mam 160 cm wzrostu i mam wrazenie ze nogi musze miec naprawde chude zeby wydawaly sie dluzsze ja juz sie zdecydowalam a i dodam ze bralam harmonet

Re: Karmię piersią a nie chudnę????

wyszczuplająco- drenujące.Oczywiście na te "sportowe" zmagnia nie miałam zbyt wiele czasu. Dwa miesiące temu paskudnie się zatrułam w ciągu nocy ubyło mi ostatnie 3 kg ( ;- ))) i jak do tej pory walczę by utrzymać tę wagę. Ważę 55 kg przy wzroście 160 cm a najgorzej czuję się z wlasnym wystającym

Re: 113 pytań. xd

Kopiujecie to poniżej, wypełniacie po swojemu i już. xd 1. Imię: Julia. 2. Kolor włosów: Ciemny Blond. 3. Kolor oczu: Szaro - Niebieskie. 4.Obecny wzrost: Ok. 160 cm. ;pp 5. Okulary/szkła kontaktowe: Pf..! 6. Znak zodiaku: Panna. ^.^ 7. Obecny wiek: 11 i 5 miesięcy ;pp 8. Rodzeństwo: żałose

1. Imię: Dominika 2. Kolor włosów: ciemna czekolada 3. Kolor oczu: piwne. 4.Obecny wzrost: 160 ? 5. Okulary/szkła kontaktowe: --- 6. Znak zodiaku: baran 7. Obecny wiek: . 8. Rodzeństwo: Wiktoria... -,- 9. Wiek rodzeństwa: Wiktoria - 8 lat .... 10. Miejsce zamieszkania: BP 11. Tatuaże/piercing: nie

nie wiem co dalej

Witam. Moim koszmarem od roku są problemy z nadwagą a raczej trudnościami z pozbyciem się jej. Półtora roku temu urodziłam córeczkę. Przed ciążą przez 6 miesięcy schudłam 12 kilo na diecie 1000 kalorii(na jesieni i w zimie). Ważyłam 70 kg przy wzroście 160 cm. Córeczkę karmiłam piersią do 9

1. Imię: Aleksandra 2. Kolor włosów: Brąz 3. Kolor oczu: Niebiesko-Zielone 4.Obecny wzrost: 160 5. Okulary/szkła kontaktowe: Nie mam 6. Znak zodiaku: Wagaa 7. Obecny wiek: 15 8. Rodzeństwo: Kasia&Tomek 9. Wiek rodzeństwa: Kasia 21 Tomek 19 10. Miejsce zamieszkania: Racibórz 11. Tatuaże

113 odpowiedzi. ;D

1. Imię:Alicja -.- 2. Kolor włosów: Blond. 3. Kolor oczu: Niebieskie. 4.Obecny wzrost: 160 cm, może trochę więcej. 5. Okulary/szkła kontaktowe:No niestety, okulary. Muszę sobie wymienić oprawki :P 6. Znak zodiaku:Strzelec. 7. Obecny wiek:12 lat 8. Rodzeństwo:Kuba, niestety. 9. Wiek rodzeństwa:4

ciagle nie wiem co robie zle.....

odzywiam jest to lamanie zasad uzaleznilam sie od tego ze tylko glodna czuje sie szczupla choc wygladam pewnie tak samo....prosze o jakies rady to zaczyna byc dla mnie duzym problemem mam 160 cm wzrostu i waze 50.5 kg

co lepsze - rower stacj czy stepper ?

Witam Mam humor do bani, jest mi smutno od kilku dni i zastanawiam się co robic. Mój problem to moja waga. Poł roku temu urodziłam synka, teraz chciałabym zrobic cos dla siebie i zrzucić kilka kilogramów. Obecnie ważę 71kg przy 160cm wzrostu- więc zdaje sobie sprawe ze jest nad czym popracowac

113 pytań. xd

1. Imię: Patrycja 2. Kolor włosów: brąz 3. Kolor oczu: niebieskie 4.Obecny wzrost: ok. 160 cm 5. Okulary/szkła kontaktowe: chciałabym nosić okulary..., ale niestety nie noszę 6. Znak zodiaku: strzelec 7. Obecny wiek: 15 (rocznikowo 16, bo jestem z 20.12.94r) 8. Rodzeństwo: cioteczne 9. Wiek

Re: Jaki rower dla kobiety 160 cm

w zeszłym roku, kiedy kupowałam rower dla szwagierki (holenderka właśnie) widziałam uroczego Batavusa z taką właśnie małą ramą. Cudny był, w pastelowym morskim kolorze, z różowym dzwonkiem. Ale cóż, jak szwagierka ma 173cm wzrostu, kopałaby kolanami w kierownicę :) -- Bike Belle - najpiękniejsze

Dlaczego dziewczyny wolą wyższych facetów niż niżs

wcześniej kręciła mnie dziewczyna około 1.60- obie są bardzo atrakcyjne seksualnie(dla mnie) i kryterium wzrostu(pomijając skrajne przypadki mniej niż 1.50 or więcej niż 2mn) dla mnie się nie liczy I podobnie jest u moich kolegów –dlaczego u kobiet jest inaczej? -- Czarodziej(specjalizacja iluzja)

Re: Wreszcie. :)

.in. podjazd na Przeł. Sokolą od strony Ludwikowic) czy samotną wycieczkę na Pradziada z Bolesławowa (za stroniem Śl.) - 160 km. A w ogóle, nie ekscytowałbym się takimi pseudosportowymi "wyczynami" gdyż potrafi to każdy, kto jeździ duzo i przez okrągły rok - to kwestia mentalna. Wyczynem wydaje

To będziesz miała rower do jazdy na wprost, bo na krótkiej ramie z dużymi kołami możesz zaczepiać noskami butów o przednie koło przy zakrętach, reguł geometrii nie przeskoczysz. ----- > 155 cm wzrostu, czyli juz krasnoludek marzy mi sie damka holenderka najlepiej na 28 calowkach

Zdecydowanie koła 26'' dla Ciebie przy tym wzroście. Rozejrzyj się za rowerem Giant model Sedona W (W od Women), w rozmiarze przykładowo S. Bardzo zgrabne rowerki to Twojego stylu jazdy. Zaleznie od konkretnego modelu cena Sedony to 900 zł-1800 zł (kwestia rodzaju przerzutek, dla Ciebie to małe

Re: Jak nasze dzieci trakt.wf w szkole?

ćwiczenia... Jednocześnie dużo jeżdżę z nimi na rowerach, starszy syn jest zapisany do sekcji w popularnej dziedzinie sportu i trenuje. Ale sorry, jaki pożytek będzie z wysłuchiwania chorych tekstów na lekcji WF? Na przykład chłopak 160 cm wzrostu raczej nie będzie koszykarzem, co nie znaczy, że przy

Re: 8-siem lat i 80 kg Boże!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam kilkoro dzieci.Mam dziewięcioletniego niejadka ruchliwego,drobnej budowy 28kg przy wzroście 144cm.Mam też niespełna 10 latka.Waży 52kg wzrost 160cm,grubokościsty,41nr buta.Cłopiec ten zjadłby wszystko co przed nim nie ucieknie.Urodził się 5kg i bodaj 63cm.Na jedno posiedzenie obalał obie

Re: Ogólnie ta strona "cienka" jest.

; na drugim miejscu klasuje się rama aluminiowa która jest wiele tańsza ale cięższa ok. 1,5 do 2 kg; rama stalowa najcięż-sza 2 kg i więcej ale cena jest znacznie niższa. A dlaczego nie ma ani słowa o doborze rozmiaru ramy do wzrost rowerzysty?? Należy również zwrócić uwagę na główkę ramy żeby

Mnóstwo towaru do wyrwania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;M". ------------------------------------------------------------------------------ -- (009) Magdalena - lat 25 Otwock, stan cywilny: panna, znak zodiaku: Wodnik, kolor włosów: ciemny blond, wzrost 160 cm, waga 70 kg. Zainteresowania: medycyna, polityka, muzyka, film. Wykszatłcenie wyższe - asystent dyrektora. Oczekiwania wobec partnera: wiek 25-35 lat, wzrost do 180 cm, wykształcenie

Re: w poniedziałek zaczynam kopenhaską

i trochę na brzuchu. W ogóle to od zeszłych wakacji schudłam 18 kg (fanfary). Zaczęłam jeździć na rowerze z przyczyn ekonomicznych i kiedy różnica w wadze wyniosła 5 kg (wyjściowe 90, 160 cm wzrostu), uznałam, że to nie błąd w pomiarze. W listopadzie wyrzuciłam z diety chleb i ziemniaki - było

Re: Kawasaki ER-5 i jego przebieg

za każdym razem skatowany na maxa. (Jesoo jak ja za tym teraz tęsknię tą zimową porą... :)) Co jeszcze... z minusów -mogę powiedzieć że na mój wzrost i wagę -&#62188cm i ok 90 kg, prawdopodobnie moto jest znacznie za małe, tzn. trochę się czuję jakbym siedział na rowerze młodszego brata... na

PYTANIE DO PANI EKSPERT :)

Droda Pani Ekspert! mam ogromną prośbę: mianowicie co mogłaby Pani powiedzieć na temat mojego jadłospisu. Podam to, co zjadłam dzisiaj. Dodam, że ważę 62kg przy wzroście 160 i chciałabym schudnąć, ale tym razem(mam przykre doświadczenia związane z odchudzaniem)wolno i raz na zawsze. Czekam z

Re: moment obrotowy a przyspieszenie

obrotowym - 200 > Nm przy 1900 obr./min. Przecież wyższy moment oznacza lepsze > przyspieszenie. > Wiecie jak to zwięźle wytłumaczyć ? Jeździłeś na rowerze z przerzutkami czy jeszcze masz taki z podpórkami? Załóżmy że masz taki z podpórkami i pod górkę na podwórku wyciągasz w 10 sekund ale Romek

najwygodniejszy dla siebie. Świetnym modelem jest Spezialized Ariel. Rewelacyjny rower do jazdy po mieście i w trudniejszych warunkach. Absolutnie genialna rama, świetnie tłumi drgania. Do twojego wzrostu, jak najbardziej nada się ten rower na kołach 28'', rama S.

A ja mowie PLYWANIE!

cialo balsamami bo chlor nie jest niestety girls best friend ... Mam wrazenie, ze duzo osob, ktore maja problem z pomaranczowa skorka tutaj na forum nie uprawia sportow i liczy na zbawienne dzialanie kremow. Nie tedy droga! Ja tez mialam cellulit. I to jeszcze jaki! Mam tylko 160 cm wzrostu i szybko

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - rowery na 160 wzrostu