Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Samsung galaxy I5700

Dziś mój telefon upadł na ziemię i ekran wczytuję się bardzo wolno, raz jest jasny a raz ciemniejszy, reaguje na dotyk lecz ciągle się zacina, czy mogę coś z tym zrobić czy konieczna jest wizyta w serwisie ? Z góry dziękuje za pomoc :)

Na co wymienic Samsunga Galaxy i5700??????????

Chyba sie przeliczyłam bo wzięłam w abonamencie telefon z którego nie jestem zadowolona. Nie dlatego, że jest zly bo nie jest ale dlatego że nie jest dla mnie. Nie chcę go. Jest nowy, dziś go dostałam. Jest to Samsung Galaxy i5700. Potrzebuję telefonu który robi ładne i dobre zdjęcia, jest

Kupie samsunga i5700

Witam, Jestem zainteresowany kupnem tego telefonu. Oferty proszę wysyłać na maila wraz z opisem i zdjęciami. telefon125@interia.pl

Uważajcie na martwe piksele w Samsung Galaxy i5700

Przedłużałam dziś umowę w salonie Ery, wybrałam telefon Samsung Galaxy i5700 (znany też jako Galaxy Spica). Pierwszy egzemplarz tego telefonu miał jeden martwy piksel - wymieniono go od razu w salonie. Drugi który dostałam ma 3 martwe piksele - jutro jadę go wymienić. Najlepiej sprawdzić czy

polecam Samsung Galaxy I5700

Ładny, w dwóch kolorach, dotykowy, z klawiaturą QWERTY. Wielka pamięć na karcie SD, Wi-Fi, oczywiście Bluetooh, aparat+kamerka. Lepsze wychodzą filmy niż zdjęcia, nie wiedzieć czemu. Zresztą wpisz na google. Mam go już 2 lata. Jest trochę duży, ale ma duży ekran i szerokie klawisze. Poolecam!:P

Re: Na co wymienic Samsunga Galaxy i5700?????????

umiesz czytac ? Kobieta wyraznie podala,ze MUSI ! to byc nokia, a ten tu wyjezdza z jablkowym ogryzkiem.

Re: Na co wymienic Samsunga Galaxy i5700?????????

Proponuje na iPhone - robi super zdjęcia -- Netsave.pl zaprasza na www.e-randki.com i www.forumipad2.pl

Galaxy Spica i5700 - młodzieżowy android Samsunga

Zadna inna komorka z androidem nie odtwarza plikow Divx.... Taa.. Wqrwia mnie gdy czytam na gazeta.pl wypociny z logo co zaprzeczja same sobie ...bleee, a to co? serwisy.gazeta.pl/Boze-Narodzenie/1,77091,7258182,LG_GW620___pierwszy_LG_z_Androidem.html

Samsung Galaxy I5700 Spica vs. LG Gt 540 Swift

Witajcie, waham się między tymi dwoma telefonami. Który bardziej polecacie? Zaznacze tylko że Samsunga miałym za 299 zł a LG tylko za 99... myślę że możecie znać te telefony, poza tym google to kopalnia wiedzy jednak na wszelki wypadek podaje linki z mgsm.pl :) Lg: www.mgsm.pl/katalog/lg/gt540

Samsung Galaxy i7500,i5700,i5500 czy Htc Wildfire

Pomóżcie mi wszystkie mam za złotówkę. Zależy mi na internecie, grach, dobrym wyświetlaczu i jakości wykonania. Czy telefon z Androidem 1.5 teraz dostanę z 2.1 lub 2.2 czy będę go musiał sam zaktualizować. Za wszystkie odp z góry dziękuję .

simlock

ile kosztuje zdjecie simlocka z samsunga galaxy i5700??

Re: Telefony komórkowe :)

Są może na kotku jacyś właściciele samsunga i5700 lub samsunga s7070??

Wybór telefonu w erze:x8,wave 533,galaxy i5700?

wave 533,sony ericssonX8,samsung galaxy i5700-który z tych telefonów bedzie najlepszy dla kobiety? były by po zlotówce w abo 49zł jedynie i5700 za 50zł a może jeszcze cos innego ?

Re: ...

Oczywiście, że mam i nie rozstaję się z nim praktycznie : D 1. Samsung Galaxy i5700 ^^ 2. O tak, nawet częściej niż na komputerze :p. Wieczorem przynajmniej godzinę przesiedzę na kotku, yafudzie i różnych blogach ; ]

Niedrogi Samsung Galaxy Gio już w Polsce

Czyli poza wyglądem czym się różni od i5700 ? Guziki troszkę inaczej. Hmm... wkurza mnie Samsung i setki wersji tego samego telefonu.

Re: LG Swift GT540 - dotknij Google'a

w tej cenie zdecydowanie lepszym wyborem jest samsung i5700. lepsze wykonanie, procesor, nowszy android, ekran POJEMNOŚCIOWY itd itp

Re: Nowy i niedrogi - Samsung Galaxy Ace już w Po

Super, telefon o parametrach zblizonych do i5700, 2 razy drozszy. Ale niue, ten spokojnie moze uciagnac multi touch i Androida 2.2. Nie to co ten "staruszek" Galaxy i5700. Nigdy wiecej Samsung, takie moje zdanie. Android, iOS, ok, ale nigdy wiecej Samsung.

Re: ♥

aaa... i jedno- to , że dotykowe się szybko psują to kłamstwo. trzeba tylko wiedzieć jaki model się bierze. bo są takie które są bardzo dobre(np. mój samsung glaxy i5700)

Re: Samsung Galaxy S - długo oczekiwany test

Miałem poprzednika Samsunga I5700, i w ogóle nie byłem z niego zadowolony. Do był mój drugi samsung, i podobnie jak poprzednik był awaryjny. A do tego, samoczynnie łączył się z internetem. Po kilku reklamacjach, po prostu go sprzedałem.

Re: Telefony komórkowe :)

Ale Samsung i5700 jest akurat wyjątkiem od reguły słabej baterii samsungów bo trzyma podobno bardzo długo pomimo wieeelu czynności wykonywanych. Do Nokii jestem zrażona, a Sony Ericsson nie ma żadnych fajnych dodytkowych

dziwny problem z karta sim

Pisze w sprawie problemu z karta sim w telefonie samsung galaxy i5700. Mam karte z heyah i po wlozeniu karty do tego telefonu pisze brak uslugi, zalapalo dwa razy zasieg heyah ale tak to wogole nie wykrywa sieci. Inne karty sim dzialaja w tym telefonie, z heyah, t-mobile, plus natomiast ta karta

Re: Czy Samsung prześcignie HTC w sprzedaży smart

ja kupiłem sobie I5700, który jest rzekomo słabszym telefonem od I7500, jednakże Spica (i5700) ma od dawna oficjalne 2.1, a chodzą słuchy, że testowane jest na nią 2.2. I za nic się nie zgodzę, że Samsung to słaby telefon. Może kiedyś, jednak teraz nie mogę złego powiedzieć o Samsung Spica (który

Re: Htc wildfire lub inny telefon z androidem

Witam Kopalnie wiedzy z testami masz na stronie : android.com.pl/ Osobiście posiadam Samsunga Galaxy Spica i5700 i jestem zadowolony . Telefon oczywiście z ROOT`em i wgranym SamdroidModem . Miłej zabawy i poszukiwań :) pzdr. lakers2

Re: Dwa nowe, niedrogie Samsungi Galaxy z Android

@fastviper1978 Samsung i5700 kosztował w dniu premiery prawie 1100 zł, teraz kosztuje nowy na allegro jakieś 400-500 zł. Ludzie rzadko kupują telefony za taką cenę, czyli ponad 1000 zł (jeżeli bierzemy pod uwagę przeciętnego klienta w Polsce, po prostu uważa, że jest to strata pieniędzy).

Telefony komórkowe :)

Niedługo zmieniam telefon i chciałabym się zapytać was jakie polecacie. Najbardziej interesują mnie dotykowe. Ma ktoś może Samsunga s7070 divę lub samsunga i5700 spica/galaxy ?? Polecacie któryś z nich?? Jakie są ich wady a jakie zalety? P.S : Było już parę wątków o telefonach, ale ja bym się

Motodziennik: SsangYong wraca do Polski

@Kolms: drogi fanboyu, iPhony tak czy siak maja mocno zawyżone ceny. Np Samsung i5700 Spica mający takie same możliwości jeśli chodzi o hardware w por. do iP 3GS i świetny i do tego OTWARTY system Android obsługujący multitasking, kosztuje w sklepie 750zł bez żadnej umowy, czyli tyle, co ćwierć iP.

.

no więc moja koleżanka ma delphi i mówi, że jest świetny. corby jest ładny ale słyszałam, że beznadziejny. ja tam wzięłam sobie samsunga galaxy i5700 i powiem, że ten telefon jest dobry ale nie można przesyłać plików przez bleutooth bo ten w galaxy jest do odbierania czegoś tam. piosenki ściągam

Re: Czy Samsung prześcignie HTC w sprzedaży smart

Dzisiaj moja mama dostala Samsunga i5700 Spica. Co mozna powiedziec? Normalnie, nie-Samsung! Porzadne sterowanie i mnostwo aplikacji. Zarzuty? 1, a dokladnie New PC Studio. Najgorszy program do synchronizacji jaki kiedykolwiek widzialem! Nokia PC Suite nigdy nie ma problemow z wykryciem, Active

Re: Uważajcie na martwe piksele w Samsung Galaxy

samsunga. Co do telefonu i5700 to inaczej Galaxy Lite, sam posiadam Galaxy i muszę przyznać, że w galaxy lite zaoszczedzili na wyświetlaczu, aparacie i wbudowanej pamięci :(, za to włożyli szybszy procek i więcej ramu. Koleżanko, jeżeli nie masz zamiaru korzystać z telefonu jako przenośnej konsoli to

Re: dylemat;) Nokia 5230, Samsung monte czy LG Sw

Obydwa mam za 1 zł przy przedłużeniu umowy więc to mi dylematu nie rozwiązuje;) Zastanawiam się czy dołożyć jakieś 200 zł i mieć samsunga galaxy i5700 - do niego jest już android 2.1, dla LG będzie dopiero na jesieni. Czy różnica w jakości między tymi dwoma telefonami jest warta tych pieniędzy

żadnych nokii!!!

. modele takie jak Milestone, xt720, Defy, nawet malutki Flipout są ciekawe, ładnie wykonane. drugi jest Samsung. Samsungi mają dobre baterie, fajne aparaty foto. też są dobrze wykonane, choć design jest nieco gorszy niż u Motoroli. polecam modele i5700, galaxy s, w zależności od zasobności portfela

Jaki tel?? Galaxy, Avila czy LG gt 540? help!!!

Jaki telefon wybrać? Pomóżcie się zdecydować, ode mnie tyle że wizulanie podoba mi sie LG, a GPS nie potrzebuję... Cena porównywalna. więc?? Galaxy Avila czy LG gt 540???? help !! Samsung 5700 Galaxy # Nazwa modeluSamsung Galaxy I5700 # ProducentSamsung # System850/ 900/ 1800/ 1900/ 2100

Re: Pare pytań ---> Nudno,co nie.?Wbijać. ;*

telefonu.? Samsung Galaxy I5700 (biały) poleeecam 5.Masz gadu gadu.? No pewnie! (mam skórkę z "Do dzwonka ^^) 6.Jaki jest Twoj ulubiony zespół.? hmm... Może Locnville? Lepiej, hm, wolę solowych artystów, ale może Green Day.-.- 7.Lubisz warzywa.? Ogórki i rzodkiewki. Może trochę marchewki, ale tak z

Re: Samsung Galaxy S - długo oczekiwany test

Samsung bardzo sie stara dogonic Apple, ale z tego pospiechu co chwile sie potyka. Daje dobry sprzet, swietne parametry i kaszani to softem - czyli Androidem... Przyklad G i5700 - zeby nowy telefon NORMALNIE dzialal, trzeba w nim wymienic prawie polowe oprogramowania, a najlepiej pogrzebac w

Sony Ericsson Xperia X10 mini, X10 mini pro i V...

wyciągnąć z nowości, może w Play byłby za 1 zł. Rozchodzi się o pamięć wewnętrzną dla systemu, o te 128 mb, które dla Androida jest niedużą ilością (vide HTC Dream). @aa SE nie jest pierwszy. Zobacz sobie HTC Tattoo. Wygodny jest też Samsung Galaxy I5700. Warto zwrócić uwagę jeszcze na huaweii android

Re: Microsoft stracił grunt na rynku oprogramowan

biznesowych). Samsung również robi cały wachlarz komórek (od tanich - i5700 do topowych Galaxy S) na Androidzie + kombinuje z własnym Linuxem - Bada, Nokia jest wierna Symbianowi (+eksperymenty z Linuxem), Motorola robi kokosy na Droidach, RIM-BlackBery ma swój sprzęt i swoje komórki. Nie będzie zbyt wielu

Re: Samsung GTI5700

jeden i drugi i5700? jeden i drugi ma właczona widocznosc na 120 sekund?

Re: Samsung GTI5700

jak tel na gwarancji to można oddac do serwisu i zaktualizuja soft a jak masz kogos znajomego w miare ogarnietego to zrobi to sam w 15 min. i5700 to bardzo dobry telefon!

Re: Niedrogi Samsung Galaxy Gio już w Polsce

@maikeru >Czyli poza wyglądem czym się różni od i5700 ? Ma słabszą baterię :-)

telenon Samung Galaxy i5700 (Spica, Lite) nowy

Sprzedam nowy (folia) telefon dotykowy z systemem Android, bez simlocka, ze wszystkimi akcesoriami i pudełkiem. www.samsung.com/ie/galaxyspica/ Cena 500 zł. tel. 5 16 16 90 91 -- tanie-obiady.bee.pl - dania domowe w Częstochowie

Re: Samsung DUOZ B7722 - 2×3G w jednym

podobny wizualnie do i5700 Spica (i dobrze). az prosi sie aby wrzucic mu androida. bateria 1200 na dwie karty moze okazac sie za mala. milo by bylo jakby wifi bylo "n" ale to tak na wyrost. oj jeszcze troszke trzeba poczekac na wszystkomajacy duoz.

Re: Galaxy Spica i5700 - młodzieżowy android Sams

Odtwarza Divx/Xvid, właśnie oglądam sobie na tym telefonie Rambo. A co do klawiatury w tym telefonie są dwie: standardowa googla (do dupy), samsunga (rewelacja zwłaszcza jak wybierze się układ T20)

Zdjęcia - samsung i5700