Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dylematy suzuki dr 650

mam pytanie moje suzuki dr 650 po odpaleni przyczymam na gazie z 3min i kolanko jest czerwone,dr jest chłoddona olejiem

a co powiecie o tej suzi tablica.pl/oferta/suzuki-dr-650-enduro-IDDEP1.html#10725456

dylematy suzuki dr 650

witam!przymierzam sie do kupna suzuki dr 650.jako ze posiadam prawo jazdo jazdy na motor juz z jakies 12 lat nigdy nie bylo czasu na zakup jednoslada ale w glowie zawsze tkwila chec ucieczki wolnosci i niezapomnianych wrazen!!!moje pytanie drodzy koledzy brzmi czy dr650 spelni moje oczekiwania

Jest forum Suzuki DR , tam się dowiesz wszystkiego z pierwszej ręki . punixe napisała: > czy dr650 spelni moje oczekiwania Tego nikt nie wie , dowiesz się dopiero po zakupie. > na co zwrocic uwage przy > kupnie uzywki dzieki za pomoc!!! Jak w każdym motocyklu na wszystko , a szczególnie

Damn...ja wiem że już późno, ale weź się człowieku naucz po polsku pisać, do szkoły nie chodziłeś? Tego się czytać po prostu nie da o.O

posiadam dr 650se z 97 roku motor spisuje sie ok bedzie to moj drugi sezon

Jestem posiadaczem DR 650!!! Motor daję radę!!! I to jak!!! ulalalal Ale jest parę minusów np: waga 180 kg!!! Dużo!!! Ja swojego wyszczupliłem i ma 165!!! Więc już lepiej!!! Zmieniłem zębatkę tylko tylną niestety bo z przodu nie ma możliwości!!! Na tył wrzuciłem 49 zębów i 1,2,3-ka jedzie na jednym

Pablo-se dobrze pisze, tego sie trzymaj i nie daj się oszukać samemu sobie, że będzie dobrze bo z tą sztuka o której piszesz nie wróżę świetlanej przyszłości ale oczywiście moge się mylic .

Motocykl który przedstawiają zdjecia to DR 650 RS czyli taka cywilna wersja terenowej DR 650 choc prawde mówiąc w teren to i ona tez przyciezkawa. Ze zdjęć trudno powiedzieć o stanie motocykla ale jest duze prawdopodobieństwo, ze w wersji RS znajdziesz dobra sztukę którą bez większych wkładów

juz wszystko wiem a wiec w motocyklu jest do wymiany naped filtry tarcza hamulcowa tyl i przod wraz z klockami brak lusterek akumulatora trzeba ustawic zawory nie wiem co dalej ale pewnie jakby zaczac grzebac to by sie okazalo ze wszystko trzeba wymienic ogolnie kiepsko a co do odpalania z kopa to n

wlasnie trafilem na goscia ma taki sprzet sprowadzony z wloch 91r ale naped do wymiany no i ogolnie caly moto do regulacji nie jest za dobrze z nim! koles ceni 3000tys hmm nie chce na mine wejsc bo nie znam sie na kosztach naprawy i wymiany czesci !czy to sie oplaci ile bede musial dolozyc jescze ze

. Miałem kiedyś DR 350 z gaźnikiem mechanicznym i powiem Ci że w pierwszym dniu po zakupie nie było tak różowo z odpalaniem , trzeba było poznać moto żeby sprawnie je odpalać . I trzeba uwzględnić to , że dobrej DR-y nikt nie sprzeda za 3 k . A na te droższe też trzeba uważać .

czy poradzisz sobie z DR-ką bo to taki spartański motocykl i z tego co pamietam odpalany na kopniaka co wcale nie jest takie proste. --- Pozdrawiam Jacek929

wyregulować, ale motocykle typu DR to jednak sprzęty odmiennie używane w porównaniu do np. v-styroma czy BMW GS gdzie niby również można wjechać na szuter i jakoś będzie sobie radził, ale jednak jego 90% czasu eksploatacji to drogi utwardzone. W przypadku DR to pół na pół a nawet częściej w terenie niż w

PILNIE KUPIĘ-SKRZYNIA BIEGÓW-suzuki DR 650 ...

kto ma do sprzedania skrzynie biegów do SUZUKI DR 650 SE - SP 46B,badz posiada jakiekolwiek info(znajomy,domena,gielda itp.) BEDE WDZIECZNA ZA INFORMACJE.

KTO MA DO SPRZDANIA SKRZYNIA BIEGÓW DO SUZUKI DR 650 SE - SP 46B(96r),badz zna poznanskie fora motoryzacyjne? BYLABYM WDZIECZNA ZA INFORMACJE!

KTO MA DO SPRZEDANIA SKRZYNIE BIEGÓW DO SUZUKI DR 650 SE - SP 46B(96r),badz ma jakiekolwiek informacje na ten temat(kolega,domena,gieldy itp.) BEDE WDZIECZNA ZA INFO.

Suzuki DR 650 RSE Oddam w dobre ręce!

Szczerze pisząc już mi się znudziła. :) Po mojej majowej przygodzie mie już śladu, kupę kasy w nią włożyłem, zeby doprowadzic ją do stanu przedglebowego, ale chyba się opłacało. Poza tym, motór z cyklu 'łatwych i przyjemnych' w prowadzeniu. Po znajomości za piątkę oddam. ;] Pozdrawiam Yamasz. Puśc

sprzedam Suzuki Dr 650 RSE

rocznik91 przebieg 67tys. wersja szwajcarska. Gmole + stopka centralna cena 6250 www.bikepics.com/pictures/412193/

Re: Suzuki DR 650 RSE Oddam w dobre ręce!

hejka, prosze o info który to rocznik i opcjonalnie fotki na maila, najchetniej na ewa1980@o2.pl Ewa ps. wlasnie jestem na etapie decyzji czy na pierwsze moto brac cos w stylu super-moto czy raczej horneta, docelowa maszyna rsv 1000 chyba ze po drodze cos mi sie odwidzi i przerzuce się na rzęd

Re: Suzuki DR650 Dakar vs Yamaha XT600

jeszcze jeden filmik na zajawke ,sezon w pełni czas na zakup i fan pl.youtube.com/watch?v=422EjDuH70Y&feature=related

Re: Suzuki DR650 Dakar vs Yamaha XT600

coś na zajawke pl.youtube.com/watch?v=2L5n5bq7D5s odwiedz salony i zobacz na początek która pozycja jak siedzisz ci bardziej pasuje :)

Suzuki DR650 Dakar vs Yamaha XT600

Witam Kupuje mój pierwszy motocykl. Na poczatku chciałem cos sporto- turystyczne, ale doszedłem do wniosku, że wole enduro. Pod wzgledem finansowym i wizualnym podobaja mi sie te dwie maszyny. Prosze was o opinie na temat tych motorków, ich wady i zalety. Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam!!

Re: yamaha XT 600 czy suzuki DR 650 R.........

Cześć ! Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o deerach, to odwiedź stronę www.dr650rs.info-euro.com/ Informacje z pierwszej ręki, od użytkowników. Pozdrawiam Krzysztof, DR650 RS 90'

a może się mylę skożystaj z wyszukiwarki od dr było na 100% -- pani zimie już podziękujemy....następna proszę!!

o tych sprzętach sporo było a przynajmniej tak mis ie wydaje i to nie tak dawno temu... -- pani zimie już podziękujemy....następna proszę!!

Re: TOP 10 | Motocykle sportowe za 10 tys. zł

@mzyo: Masz na myśli lekkie enduro turystyczne? Proszę: Ja bym obstawiał tak: 1. Honda XR600L 2. Yamaha TT600 3. Yamaha XT600 4. Yamaha WR250R 5. Suzuki DR650 6. Suzuki DR350 7. Suzuki DRZ400 8. Kawasaki KLR600 9. KTM LC4 10. Husqvarna TE610

Części do Suzuki dr 650 rse 92r. ?

Poszukuję kompletnego silnika bądź nowych części: 2 kompletne koła wałków wyrównoważających, kompletny napinacz łańcucha przeciwwag, łańcuch przeciwwwag i wałek wyrównoważający. Tel. 693 857 932 Robert, Toruń

Re: Jakie enduro kupic?

Kazdy z japonskich producentow ma cos do zaoferowania : Suzuki DR 350 lub DR 650 , Kawasaki KLR 650 lub KLE 500 , Yamaha XT660 lub TT , Honda Dominator lub Transalp . Wszystko zalezy od indywidualnych upodobań ale niczego konkretnego nie polece bo z enduro mialem przyjemność tylko z olbrzymem

Re: Yamaha TT 600

Albo może inaczej: Yamaha, Suzuki dr 650 czy dominator?

Re: plusy i minusy dr 650

www.dr650rs.info-euro.com/ www.motocykle.domeczek.pl/prezentacje_moto/suzuki/dr650se/dr650se.htm motocykle.vbs.pl/motocykle/suzuki/dr650.htm

Re: Suzuki DR vs. Tenere vs Transalp

acha...dzięki za tę listę. Mam jeszcze dodatkowe pytanie czy Suzuki DR 650 jest dużo niższe od DTR 800 (jakoś nie mogę się doszukać info). interesują mnie te motory ze wzlędu na moje 193 cm.

Szybkie pytanie_DR 650 RSE_prośba o odp.

Czy Suzuki DR 650 RSE nadaje się na 1 motocykl. Jeżeli nie to co (typ nie ma znaczenia bo i tak to ma być moto na początek aby się wkręcić w temat)? Akurat ten co wymieniłem bo mam 193 cm wzrostu i większość motocykli jest za mała dla mnie a ponadto odpowiada mi cenowo (budżet do 9000 PLN c

Przebieg motocykla - pomóżcie

Mam do Was pytanie : jaka jest żywotność motocykli? wiem że każdy z nich może mieć rożny przebieg zanim zacznie się psuć ale chodzi mi mniej więcej o średnią?czy 40 000 km na SUZUKI DR BIG 750 lub Suzuki DR 650 RS to dużo??proszę o pomoc!!dzieki

Re: moto. dla giganta

Tylko dureń śmiałby się z Ciebie , że jezdzisz jawa. No i co z tego? Ja jezdziłem parę lat mz 150 turystycznie, na poczatku roku przesiadlem sie na suzuki dr 650 rse. Dla Ciebie poleciłbym suzuki dr 800 BIG, jak sama nazwa wskazuje, jest spory i za 6 tys. zdobedziesz ladny model bez problemu

Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po

Gratulacje! Bezglebowych jazd życzę! A ja się mojego pozbywam. www.allegro.pl/item290439899_suzuki_dr_650_rs_nie_kle_xtz_big_tdm_gs_pegaso_.html Jakby ktoś miał ochotę... W sumie z ceny mogę troche zejść. ;p

Do ENDUROWCÓW

PLanuje zakup motocykla enduro mam dylemat suzuki dr 650 R cy yamaha xt 600 rocznik okloło 92 Z GÓry dziekuje za odpowiedzi POZDRAWIAM !!

Re: Suzuki DR 600

kolega ma na mysli to ze dr600 (wlasciwie bierz pod uwage dr650) jest za ciezki w teren mimo ze jest niezniszczalny, chcac jako tako polatac w terenie wez pod uwage lzejsze sprzety (ktm exc, yamaha wr ewentualnie suzuki drz)

Re: Jaki motor na początek?

Suzuki DR 650 Rse lub Yamaha XTZ 660 nie powinny zrujnowac Cię finansowo. Oba z nich to świetne motocykle. Jeżeli interesowało by Ciebie coś szybszego to polecam GSXF 600. Te trzy konstrukcje są nie do zdarcia, szczególnie yamaha i gsxf DR 650 trapią różne drobne problemy, ale są też one tańsze

Re: Jaki motocykl spełni moje warunki? Znacie tak

dlatego wlasnie szukam kompromisu, tak sobie znalazłem takie cos jak Suzuki DR 600/650 R musze sie dowiedziec cos o tym :)

Re: Jakie SM?

Tu masz info o BMW Xmoto www.motogen.pl/laboratorium/testymotocykli/art15,bmw-g650-xmoto-hardcore-po-bawarsku.html oraz o DRZ www.motogen.pl/laboratorium/testymotocykli/art12,suzuki-dr-z-400-sm-maszyna-pionowego-startu-i-ladowania.html

Jakie macie motocykle ??????? Przyznać się !!!

Jakie mieliście, macie obecnie i o jakich marzycie ???? Ja pierwszy Miałem: 1.Komar 2.Romet Ogar 200 z silniczkiem Jawy 50 (cud maszyna) 3.WSK 125 Kos 3.Suzuki RG 125 Mam 4.Suzuki GSX-R 750 streetfighter Marzę 5.Suzuki GSX-R 1000 lub R1, Suzuki DR650 lub innym enduro

Re: Jaki motocykl do 5 tyś????????????

polecam Suzuki Dr600 lub 650,w dobtym stanie za jakies 4tys.kupisz na 100%.sam jeżdżę dr600 z 85'i jeszcze mnie nie zawiódł....a ile przyjemności z jazdy

Cło na moto...

Witam Zamierzam kupić w Niemczech Suzuki dr 650 za 1500 euro czy orientujecie sie jakie sa opłaty celne i rejestracyjne(ile mnie to bedzie kosztować). Dzięki

Re: krzywe momentow ;)

Oczywiście, znów się pomyliłem: Suzuki 750BIG ma symbol DR, a nie DG... Nawet mój szwagier takim jeździ (tylko 650, czy 670, nie pamiętam, dopiero go kupił).

Re: nowy....ale jaki motor na początek!?

znowu się zaczyna... to może tak: Kawasaki KLE 500 - funbike :) Suzuki DR 650 - stosunkowo tanie, nawet nawet. Honda NX 650 Dominator oczwyiście jak w/w na pierwsze enduro... -- ------------------------------------------------------- Pozdrawiam - Cebik - Częstochowa bikepics

Re: Na poczatek Suzuki DR 350 vs DR 600???

Wybierz coś z klasy 600-650 cc. 350 będzie dobre na początek ale szybko zechcesz coś większego i mocniejszego. Za 10 tyś kupisz w dobrym stanie Suzuki DR650, Kawasaki KLR 650 lub Yamahę XT 600. Ja osobiście poszukiwalbym Yamahy. Pozdr.

Re: GSR600 - prosze o opinie

13 w piątek :-) bylem na jazdach testowych w szczecińskim salonie Suzuki. Trochę wbrew moich chęci ale duzą część trasy przypadl mi wlaśnie GSF600. Poza oczwiście GSXR 750 byl najfajniejszym sprzątem. Byl jeszcze Bandit 1200, V strom 650 Burgman 400, i Intruder M1800R. Punkty dla Intrudera za

macie do wyboru.. co wybieracie???

gdybyście mieli wybrać do turystyki (też mniej utwardzone drogi) i czasami do poruszania się po miescie co byście wybrali z wymienionych poniżej :Transalpa, DR 650 RSE ,TDM 850 , Suzuki Freewind 650 - prosze wpiszcie swoje sugestie- wady i zalety sprzęcików - odczucia, przyzwyczajenia...itd

Re: Prosze o pomoc

yo! rozwin mysl ze 'suzi kiepsko nadaje sie w teren' bo napisales tak jakby chodzilo o firme a nie o model. pozatym wg mnie dr 650 w wersji R: www.bikez.com/motorcycles/suzuki_dr_650_r_dakar_1990.php nadaje sie tak samo dobrze w teran jak XT 600 Tenere: www.bikez.com/bike/index.php?bike=12069

Re: Yamaha TT 600

Kurcze, mam straszny dylemat. Od dłuższego czasu próbuję na tym forum rozwiązać swój problemik. Wiele osób polecało mi Suzuki dr350... Szczerze to widziałem fajniejsze motorki, dlatego szukam dalej. Znalazłem Yamahe ttr600. Kolejny moto, który mi się podoba to np. Suzuki dr650, albo honda

Re: Dwa kółka w nowym roku...

będzie jeździł.Ludzie co robicie?? Ponoć bedzie pivo do kiełbaski na otwarciu więc warto przyjechać:) ps: Kumpel sprzedaje piękną Suzuki Dr 650rse. Prawdziwa perełka,są chętni??

suzuki dr ....

Witam. Mam do kupienia suzuki dr 650 dakar, cena max 2800 zł + opłaty. stan ogólnie jest dobry, troszke wizualnie może ją dopieścić i będzie spoko, rocznik 91. Czy to się opłaca ?? za ile będą ją mógł sprzedać w sezonie ?? i czy ten motocykl jest chodliwym towarem ? - biało czerwona. dzięki

Re: zakup enduro. prosba o rade

dzieki za ciekawe uwagi. wpadl mi w rece jeszcze motor Suzuki DR enduro 650. To jednocylindrowy motor, 91 r . dosc tani. ktos zna ta maszyne? i co to za model afrika? Yamaha?

Prosze o pomoc

Mam zamiar kupic motor. Do wyboru Suzuki DR R 650 z roku 1993 przebieg 42000 km za cene 1000 euro lub Yamaha XTZ 600 Tenere z roku 1990 przebieg 45000 km za 1300 euro i ostatni to Yamaha XTZ 600 Tenere tez z 1990 ale bez papierow. Kraj ( FRANCJA ) Czy ktos moglby mi pomoc ktory motor wybrac

Re: jakie moto na Dakar ?

525 XC SUZUKI 400 DR-Z SUZUKI 450 DR Z SUZUKI 450 LTR TOT CURSES 450 ENDURO TOT CURSES RIEJU YAMAHA 350 YFZ YAMAHA 450 YAMAHA 450 WR YAMAHA 450 WR F YAMAHA 525 EXC YAMAHA YFM 700

Re: Tarcza do Suzuki DR750

husky_ napisał: Poszukuję tarczy hamulcowej do Suzuki DR750 z roku 19988. Kurcze, ten rok jeszcze nie nastał! Ale musi być hipersprzęt.! A tak poważnie to gdzieś w opisie motocykla używanego w ŚM czytałem że przednie tarcze w DR 650,750 i 800 są takie same. Kup nową i nowe klocki. Pozdr.

Re: Mam 6 Giga serwisówek do moto

Witam, znalazłem Twojego posta dot. serwisówek. Poszukuję takowej do Suzuki DR 650 R z 1992r. Byłbym wdzięczny za przesłanie mi takowej. Oczywiście pokryję wszelkie koszty płyty, poczty etc. Daj mi znać jeżeli bedziesz mógł mi ją wysłać, wtedy ja wyślę Ci mój adres. Pozdrawiam Piotr

Re: Enduro do 10 tys

szosowym zastosowaniu te dwa typy to chyba najlepsze rozwiązanie, bo jeśli więcej terenu to można też zastanowić się nad XT 600 albo Suzuki DR 650 w wersji z owiewkami lub bez. pozdrawiam

Sprzedam:

Suzuki DR 650 RS dualsport, czarna, 93 rok, -po wymianach filtrów i płynów, (WCZORAJ!) -po regulacji zaworów -kufer louisa, -gomole, -handbary, -dodatkowe halogeny, wymienione w zeszłym sezonie: tarcze, klocki, zestaw napedowy. Opony z przodu i z tyłu Metzler Enduro (takie sobie jeżeli chodzi o

używany dr 650

Mam pytanie do osób które miałe kontakt z motocyklem suzuki dr 650. Na co w szczegulności zwracać uwagę przy kupnie używanego egzemplaża. Noszę sie z zamiarem kupna takiego cuda, będzie to motor 11 letni więc jest duża szansa trafienia na padlinę. Z góry dziękuję za pomoc. Szymon

Re: Hej ludziska pomóżta mi z suzi gs pincet hej

hej! jak wyżej!!!! na górki to: XT 600, NX 650, DR 650, XLV 650, XTZ 750 bo się zajeździsz GS po górkach i może Ci się przegrzewać na podjazdach no chyba, że to było po Kaszubsku ;) szynszyll p.s. łalbo kie dudków ni mosz dziadu frańcowaty kup se XT cysta pińdziesiąt Jamahe alboć cysta

Re: Wasze dobre i złe doswiadczenia z Poland Posi

poniewaz chciał najperw "ogarnąć" Ten sprzęt po dobrym serwisie. Moto oddane czyste, naprawa terminowa, cena podobna jak w innych serwisach. Podobało mi się też podejście per "Ty" do każdego - "Panuf i Panń" mam dość na codzień. Ps. Kolega ostatnio oddał tam DR650 na

Remont DR650 w W-wie

Witam wszystkich, jeżdżę Suzuki DR650 RS z 90r i zbliża się nieuchronnie czas remontu silnika (ponad 55 tys przebiegu, maszyna "polubiła" już olej ). Czy możecie polecić mi jakiś serwis w stolicy, który tego nie spartaczy. Mam na myśli porządny tłok, dobre uszczelki, profi montaż itd

Moim zdaniem Ktm adventure

suzuki dr800big i dr 650 ale to motocykel zupełnie z innej półki ale za nimi przemawiała cena ale jakby mnie było stać na takie motocykle wybrałbym KTM poniewaz firma ta nastawiona jest głownie na taki przemysl motocyklowy enduro i cross.

Re: Zestawienie - duze enduro

jeden z najlepszych 3) Suzuki DR Big - najtańszy z całej trójki, ale niezbyt łatwo się go pozbędziesz jak ci się znudzi. Z kasą jaka dysponujesz to raczej Transalpa ani Afriki nie kupisz. Możesz też popatrzeć na Aprilia Pegaso 650 na Rotaxie. Tylko z częściami trochę kłopot. No i niezbyt u nas

Re: kawasaki KLE czy warto?

uzupełnienie: jeżdzę suzuki dr650 i kle ma być jego rozwinięciem. Chcę kupić nowy, bo biorę na firmę. DR wybrałem, bo miał być kompromisem pomiędzy terenem a szosą i nawet był tylko, że ja niestety 80% jeżdzę po asfalcie. Kle ma być na niedzielne przejażdżki do 200-300 km i po mieście na codzień

Re: niezawodne i proste enduro - co kupić?

witam,jak sie zastanawiasz to od razu Ci podpowiem.za tą kase i wogóle niezawodny prosty bezawaryjny itd będzie SUZUKI DR.moi kumple na takich jeżdżą i bardzo je chwalą -model 650r,nawet te stare 600 są bardzo dobre,pod warunkiem,ze kupisz taką w dobrym stanie.mam Hondę ale chyba sie przesiądę

Re: Przygody.

Można i to bez problemu. Mój motorek Suzuki DR 650 RS rocznik '90 był z poprzednim właścicielem w Chorwacji i Austrii. Oczywiście na autostradach lepiej mieć coś w okolicy 750- 900, ale bez przesady. Jak ktoś nie będzie wymiatać 160-180 km/h, to 600 na trasę Kraków-Gdańsk jest idealny

-96 Service Manual Honda CBR 600 F2 91-94 Service Manual Honda CBR 954RR Service Manual Honda Magna VF750C '94 Service Manual Honda VFR750F 90-96 Repair Manual Honda Interceptor VFR800FI '98 Service Manual Honda XR650R Service Manual Suzuki DR600 85-86 Repair Manual (German) Suzuki DL1000 V

Re: Jaki motocykl jako pierwszy?

feeling,nauczysz sie pewnie jeżdzić zmienisz na to co Ci pasuje a wtedy będziesz wiedzaił co w trawie piszczy.Polecam Suzuki DR 350 lub DR 650-jest ich dużo są w miare tanie nie ma problemu z częściami.A najważniejsze że są uniwersalne-wszechstronne dobra odskocznia do wyboru tego co sobie wymarzysz

Re: stale mowa o motorach na szose, a co z crossa

no a jeśli chodzi o enduro i jeszcze 4 T to nawet nie proponujcie bo lipa jak nie wiem,mój brat ma suzuki dr 650 95 r ,wyrwaliśmy od lekarza(więc sami wyciągnijcie wnioski w jakim stanie)zmienił brat tłok,miał już 55 tyś zrobione. Tłok kupił wossnera,odkówany tym razem,wyższy,dzięki czemu zyskał

Re: Enduro/Cross/Turystyk..

na pewno. poszperaj i przekonaj > sie, ze nie jest to tylko moja opinia. > wybor 600+ nie jest idiotyczny, ale jest nieco nieracjonalny. nigdy nie > spotkalem jeszcze motocyklisty (a spotkalem ich mnostwo), ktory jezdzilby > dobrze po nauce na 650. mnie samego nie wylaczajac. > kup dr

Re: Właściciele XTZ wpisujcie się!!! Pozdrawiam!!

przewaznie dla turystyki, moze na poczatek nie za dalekich wyjazdow, no i z mozliwoascia zjechania z utwardzonych drog. xtz660 tenere wydaje mi sie najlepszym wyborem, zarowno pod wzgledem nie-awaryjnosci, dostepnosci czesci (mam nadzieje). Poza tym rozwazalem suzuki dr rse650.

Re: Enduro/Cross/Turystyk..

opinia. wybor 600+ nie jest idiotyczny, ale jest nieco nieracjonalny. nigdy nie spotkalem jeszcze motocyklisty (a spotkalem ich mnostwo), ktory jezdzilby dobrze po nauce na 650. mnie samego nie wylaczajac. kup dr, a nie bedziesz zalowal. wiekszy fun, tansze naprawy i brak bolu glowy nad podrapanym

Enduro/Cross/Turystyk..

mi takie motocykle : -Suzuki DR 350 lub 650 -Honda Dominator 650 -Yamaha XJ 600 - podobno idealny na początek,ale tym to raczej w teren nie pojade.. Moje doświadczenie z jednośladami jest dwuletnie - jeżdże skuterem 50ccm,przejechałem na nim dotychczas 11 tysięcy kilometrów.. Oprócz tego jeździłem

moze yamaha xtz tenere?

polowy lat 90 za przyzwoita cene (8-12 tys.). Poza tym produkowali ja do 99 roku (porownujac tu z modelem suzuki dr650 rse-obudowana, ktora przestali produkowac zdaje sie w 96r.)

Sportowy wałek

Mam pytanie dotyczące tunningowanych silników. Ogłądałem ostatnio motocykl jedno cylindrowy ( suzuki dr 650)który miał zmieniony wałek na ostrzejszy.Kolega który był ze mną przekonał mnie żeby tego motocykla nie brać, bo ma zmieniona charakterystykę silnika, mówił, że maks. moment wypada teraz

Re: GS500 i 190cm wzrostu

przymierzyć się do enduro, Yamaha XT600, Honda Dominator lub Transalp, Suzuki DR650. Używane możesz dostać w cenie do 7 tyś. Jak sie trafi,to też Honda XRV750 Africa Twin lub Yamaha XTZ750 Super Tenere - ale to już grubo ponad 7 tyś. Pozdrawiam.

Re: A ja mam pytanio-prośbę

tobie bym polecał np: Yamaha 535 Virago(chopper) lub z nackedów jakąś 500-600, chyba że enduro np:suzuki DR 650. Zobacz też do innych wątków. > Pozdrawiam, > vwdoka Pzdr.

pośrednictwem poczty polskiej na płycie. Oto zaktualizowana lista serwisówek (niezdążyłem jeszcze suzuki i yamahy, bo napewno coś doszło) Aprilia Pegaso 650 (deu/ang) 149 stron Aprilia RS250 (1995 - 1997) (ang.) 508 stron Aprilia Rsv-Mille (deu) 386

Re: Szwedzki SM Highland_plany rozwoju

Japonczykami raczej nie beda konkurowac (Suzuki: DR-Z 400 SM, quasi SM Hondy: FMX650: www.honda.de/content/mc/14999_28861.html , i Yamaha: XT660X: zob. np.: www.yamaha.de ), bo produkuja z mysla o innym odbiorcy. Za Highlanda trzymam kciuki. Mam nadzieje, ze przyczynia sie do jeszcze bardziej dynamicznego

Re: a co ja mam wybrac?

Proponuje Ci. enduro, np suzuki dr 350 lub 650, yamaha xt 600 itp. Ja posiadam od 3 lat suzuki dr 750. jest to mój 5ty motor w karierze i pierwsze enduro.efekt jest taki- wiem na pewno ze na inny typ motocykla już nie wsiąde. endurak daje Ci: KOMFORTOWE ZAWIESZENIE NA NASZE DROGI. ODCZUWASZ ŻE

Re: Walka o życie - felieton

hehe i ja mam zamilowania w enduro mazenie to ktm 450exc racing z min 2003 roku ale wiadomo kasa obecnie rozbijam sie na etz 251 a realistyczny zakup moto jak bym mial z 8 - 10 tys kupil bym suzuki dr 650 - 800 z ok 93 a na w dalekiej przyszlosci cbr900rr a co do autostrad przeciez te odconki

Re: pierwszy motocykl

Gość portalu: easy napisał(a): > Jeżeli enduro to które. Proponuję zacząć od Suzuki DR 350, Suzuki DR 650, lub Yamahę XT 600. Proponuję sezon pojeździć po terenie, ostrożnie, jednak konsekwentnie, wyciskać z motocykla coraz więcej, bardziej kopny biach, większy zjazd z góri, lub podjazd

Re: Jaki motocykl jako pierwszy?

Nie chodzi mi bynajmniej o skakanie( poki co przynajmniej), ale tez nie bedzie to napewno motocykl na trasy, ewent. czasem do przejazdu gdzies kilkaset metrow.Nie musi miec lap, bagaznikow itd- to napewno. Co byscie polecili? Suzuki DR, KTM-a, Yamahe YZ 125 np? Jakie sa opinie na temet bardziej

Re: Honda SLR 650 szukam info.............

modele bo nie chcę brać żadnych kredytów.Myślę jeszcze nad Yamahą xtz660 Tenere też ciekawy sprzęcik.....a już mniej poważnie o "dominatorze" i Suzuki dr650rs.....tak to wygląda na dzień dzisiejszy.Napisz jak możesz czy ruszałeś w dalsze trasy i na co zwracać uwagę przy zakupie

Re: Enduro - jaki motocykl wybrać

mieście, który jeździł SUZUKI DR 800 BIG, on mnie przekonał, że do tego co ja oczekuje od motocykla tzn. wygody, uniwerslaności, niezawodności, do miasta i w trase, do jazdy z żona, najbardziej nadają się enduro turystyczne. Po kilku tygodniowych poszukiwaniach (nie nalezy się napalać bo sprzęty sa

samochody niedostepne w Polsce a szkoda ....

EUR C3 Pluriel HDI - od 17 140 Daihatsu - oficjalnie nie ma sieci dilerskiej w Polsce Fiat Idea - 1.2 16v 80KM - od 13 490 Ford Maverick - od 25 700 Honda Civic 1.7 CDTi - od 17 095 (wersja 3d) Honda Stream - od 19 600 Hyundai Getz 1.6 - (9,6s do 100 km/h) - od 13 650 Hyundai Getz 1.5 CRDi - od

Re: nie martw się obecnością

pasowac miedzy samochody a kraweznik. Oj dzialo sie :)) Juz nawet mam miejsce w garazu na nowy pojazd :) W sumie to kolega ze szkoly ma dosc fajny chyba na poczatek motorek i dosc praktyczny do sprzedania. Suzuki DR 650 w stanie dosc przyzwoitym (rok produkcji kolo 90, ale dokladnie nie pamietam). Nie

suzuki dr za 3,5tys. zł

czy jest możliwe kupno za 3,5tys. sensownego egzęplarza dr 650 czy lepiej pomyśleć nad hondą cr 250??

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - suzuki dr 650