Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Tętno powyżej 100 uderzeń/min.

Jakiś tydzień temu zmierzyłem sobie ciśnienie i było w porządku, jednak moje tętno było dosyć wysokie (105, dzisiaj zmierzyłem i było 115). Oczywiście mierzyłem je w spoczynku. Byłem u lekarza i dał mi skierowania na badanie tarczycy, morfologię krwi i do laryngologa (od jakiegoś czasu piszczy mi w

Re: Tętno powyżej 100 uderzeń/min.

Ja na stałe mam powyżej 100 -- http://www.suwaczek.pl/cache/90274e239d.png

Przyczyny mogą być różne, ale taka tachykardia najczęściej spowodowana jest nerwicą lub chorobami tarczycy

Napisz wyniki tarczycowe wraz z normami, może pomogę. Już Ci tu pisano, że nie zawsze "w normie" oznacza, że jest OK. Przynajmniej z tarczycą. -- Pozdrawiam, junkersica.

zapytaj lekarza, ktory bedzie mial przed soba twoje badania czego mozesz sie spodziewac. m.s. -- "Najwazniejesza zasada jest pomoc tym, ktorych kochamy, uwolnic sie od nas". Friedrich von Hügel

Czy nie byłeś jakiś czas temu przeziębiony? Doleczyłeś? Nie masz trudnosci z chodzeniem, nie meczysz się przy tym? Może kaszel to zwykły maszel od płuc? Zalapenie płuc lekarka wykuczyła? Czasami potrzebne jest zdjęcie RTG, by je wykluczyć. Daj znać co powiedziął kardiolog. Zdrówka zyczę:)

zrobiłem badania krwi i wszystko jest w normie. byłem dzisiaj u lekarki, zrobiła mi ekg i również jest w porządku. ciśnienie 115/82. puls jednak wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie, 110~ w spoczynku. boli mnie również w klatce piersiowej (taki promienujący ból) i mam straszny, suchy kaszel. leka

Dlaczego zacząłeś mierzyć? Pytam, bo ja na samą myśl o zmierzeniu ciśnienia puls miałam 120:) Tarczyca może odpowiadać za tachykardię, czyli taki szybki puls, jak u Ciebie, stąd badania - powinny być tsh, ft3 i ft4, by móc dobrze uchwycić cąłość. Lekarze czasami przepisuja tylko tsh, ale to mało

Re: proszę o poradę - wysoki puls

> Tętna poniżej 100 lekarze nie traktują jako problemu, dopiero koło 130 zaczynaj > ą się przejmować. Niekoniecznie. Mój kardiolog przy pulsie powyżej 85 zmienił mi leki, bo stwierdził, że taki puls jest za wysoki. Beataa500 - może powinnaś wybrać się do kardiologa, a przynajmniej do dobrego

Re: proszę o pomoc

Witam, ja tak mam, tzn. przy niskim TSH tętno powyżej 100 i kołatanie serca a przy wyższym - niskie tętno. Można się do tego przyzwyczaic. Ja osobiście wolę nizsze TSH i choć towarzyszą temu inne dolegliwości, to jakoś mi z tym lepiej niż z TSH np. 4, bo wtedy to jestem niedoczynnie rozlazła

Re: Dziwny problem

hmmm może to nie meganadczynność ale jednak poziom 100% ft4 większość osób odbiera jako nadczynność sama powyżej 90% ft4 mam bardzo przyspieszone tętno wypowiadasz sie bardzo kategorycznie choć mał danych mamy tak naprawdę a ty od razu - niedoczynność przysadki na pewno! -- Nie rezygnuj z celu

Re: Pomóżcie schudnąć

> Wejdz na strone www.7minpolska.com/?id=exodus24 > Jest to strona gdzie znajduje sie plan treningowy opracowany przez mistrza swia > ta w kulturystyce. Autorzy daja 100% gwarancji. Co to oznacza? Mozesz korzystac > z portalu przez 30 dni za darmo. Jesli uznasz, ze to nie dla Ciebie

Re: Czy Któreś z Dzieci jest na respiratorze....

Tętno średnio 90 - 100, czasami 120 lub powyżej max do 140. Echo serca regularnie sprawdzane przwidłowe, brak danych UKG dla rozstrzeni LV. Bez farmakologii.

Re: UDANE in vitro wątek ciążowy

? :) Wiedziałam, że coś zapomniałam napisać! Dobrze, ze tu tyle mózgów czuwa, zawsze, któraś coś przypomni:P Mój powiedział, że w większej części się nie sprawdza. Czyli chłopcy do 140, a dziewczynki powyżej, nie jest potwierdzone w 100% a nawet w większości. Mój miał 155 :P (sprawdził w zapiskach) > A

Re: ciąża a wysoki puls (stres)

Anglojęzyczna wikipedia podaje, że normalne tętno u dziecka powyżej 10 lat lub dorosłego wynosi między 60 a 100 uderzeń na minutę. Twoje 80 to środek normy. Nie histeryzuj. A jak chcesz mieć niższe, to uprawiaj sporty wytrzymałościowe. -- An adventure is only an inconvenience rightly considered

Re: niskie eletrolity - tężyczka?

,9-1,7) czyli 48% i znowu niestety przy tej dawce miałam wyższe tętno-wahania od 100- do 130. Ostatnia dawka 88, 5 -tętno piękne , bo wreszcie moje normalne czyli 65, natomiast wiem ze nie zrobiłam dobrze, bo ft4 j spadnie a o ft3 lepiej nie mówić. To jest błędne koło. W ubiegłym roku brałam syntetyczne t3

czy moje tętno jest prawidłowe?

Moje ciśnienie jest prawidłowe czasem nawet niskie ( dzisiaj 100/65) a tętno bywa w granicach 100 - 110 czasem nawet powyżej 110. Oszczędzam się i dużo leżę bo od 25 tc grozi mi przedwczesny poród ale fenoterolu już nie biorę od ukończenia 34 tc. Obecnie zaczął mi się 36 tc , okropnie ciężko mi

Re: nowy watek : tętno

devilyn napisała: > Moje tętno przy niskim ciśnieniu jest powyżej 100, jak zaczynam brać > żelazo to spada do 70-80. Ekg książkowe mam. Zelazo jadłam biofer folic kilka opkakowan i tahdyferon opakowanie ,moze za mało?

Re: nowy watek : tętno

Moje tętno przy niskim ciśnieniu jest powyżej 100, jak zaczynam brać żelazo to spada do 70-80. Ekg książkowe mam. -- Kobieta jest cudem...w szczególności jeśli ma diabła za skórą... Pamiętaj, że Twoja głupota jest też pewnym sposobem używania umysłu...

Re: Ból głowy-10tc

, powyżej 140/90). Z tego co napisałaś wynika, że przy bólu rośnie ci ciśnienie i tętno - to normalne, a bez bólu też masz takie wysokie to tętno?

Re: Śmieszne i dziwne powiedzonka lekarzy ...

ugryzłam pieczywa, ziemniaków itp generalnie żyłam na 3jogurtach dziennie...myślałam, że ją pobiję, teraz się z tego śmieję, ale wtedy wyszłam z płaczem, usiadłam w samochodzie i szczerze chciałam umrzeć, bo miałam dość. kolejna endo po tym jak jej powiedziałam, że mam tętno ciągle powyżej 100 i że mi to

Re: niskie eletrolity - tężyczka?

Przecież tak naprawdę dreams102102 nigdy nie miałaś prawidłowo ustawionych hormonów 1) ani wtedy, gdy brała Thybon: "150 letrox i 12 thybon a wyniki- ft4 70% normy a ft3 20% i ciągłe pocenia, odloty i umieranie- tętno powyżej 150 kompletnie nie dające sie zmniejszyć

Wysoki poziom androgenów, TSH, glukoza, poronienie

Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc... Martwi mnie rosnące TSH oraz androgeny, które są dużo powyżej normy... Za miesiąc skończę 29 lat. Ponad rok temu straciłam ciążę, obumarła ok. 6 tc i miałam zabieg wyłyżeczkowania macicy w 9 tc. Od lutego 2013 schudłam 20 kg. Od tamtej pory roku

Wysoki poziom androgenów, tarczyca, poronienie

Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc... Martwi mnie rosnące TSH oraz androgeny, które są dużo powyżej normy... Za miesiąc skończę 29 lat. Ponad rok temu straciłam ciążę, obumarła ok. 6 tc i miałam zabieg wyłyżeczkowania macicy w 9 tc. Od lutego 2013 schudłam 20 kg. Od tamtej pory roku

Wysoki poziom androgenów, TSH, glukozy, poronienie

Re: FHR 179

w 8 tygodniu ciąży FHR nie ma większego znaczenia klinicznego, ważne by było powyżej 100. FHR kontroluje się od około 13 tc. Mój mały miał zawsze 170 ale to był efekt brania fenoterolu, po tym leku dopuszczalne tętno u dziecka to 180. Kiedy odstawiłam ten lek tętno spadło do 154. Na razie nie

Re: 8 tc - tętno 57

Droga Jamni Ja miałam podobnie. Tętno mojego Aniołka wynosiło w 7 tygodniu tylko 70 uderzeń na minutę. Lekarz powiedział, że przynajmniej powinno być powyżej 100. Po kilku godzinach moje dzieciątko umarło, a jeszcze tydzień wcześniej cieszyłam się ze zdrowej ciąży. Ja też szybko straciłam

Re: jak czytac zapis ktg???

właśnie wczoraj byłam w szpitalu i miałam robione u góry wyświetla się tętno dziecka a obok skurcze do 20 ta skala oznacza że macica pracuje czyli normalnie powyżej skurcze mi czasem skakało na 37 to te przepowiadające bo jestem w 32 tyg dziewczyna zaczynała rodzić to na początku miała 60 przy 4 cm

Re: sepsa

Ja miałam początki sepsy i mogę powiedzieć jakie to uczucie. Jest to uczucie ciężkiej choroby i kompletnego braku sił. Dojście parę metrów do toalety to była daleka wyprawa. W ogóle było mi wszystko jedno, chciałam tylko leżeć. Najpierw miałam temperaturę 35,5 i tętno 100 na leżąco. Później

Re: przeciwcialo ;)))

oskarżyć o nie-podjęcie decyzji o cc mimo wskazań - a wskazanie to nawet przedłużający się poród, brak postępu, skoki tętna dziecka - takie sytuacje zwykle są normalne. Ale raz na 100 skończą się tragicznie więc lekarz 30 razy na 100 na wszelki wypadek wykona cc. Robią cc ciązom bliźniaczym. Robią cc przy

Re: tetno

a czy tętno u osoby dorosłej powinno być takie same jak u np. 16latki? bo ja mam czasem i 125 i zawsze powyżej 100

Re: Pytanie do "Mixów" Hashimoto i Gravesa-Basedo

wysokie poziomy ok. 200-300%, kolejne epizody ledwo juz powyżej 100%. U Ciebie widzę, że jest odwrotnie. To dość w sumie dziwne, może jest jeszcze coś co na to wpływa, jod np? Oczywiście ten z żywności, ale nie tylko. Mnie się wydaje, że w moim przypadku duży wpływ miała po prostu zmiana miejsca

wysoki puls??

Mam pytanko odnośnie pomiarów ciśnienia i tętna. Jestem 37letnim facetem i mam zawsze ciśnienie w normie ok. 120-130/80-85 ale od jakiegoś czasu mam puls powyżej setki, albo prawie 100 Czy to jest OK? a może to jakieś objawy?? podobno to może być objaw choroby tarczycy? faktycznie bardzo się

Re: Fenoterol

Jeśli chodzi o te leki "osłonowe": Jednym z działań ubocznych fenoterolu jest tachykardia. Staveran jest lekiem, który min. zwalnia akcję sertca. Jeśli więc tętno będzie Ci rosnąć powyżej 100 i będziesz to źle odczuwała, możesz zacząć brać Staveran. Jeśli fenoterol nie podwyższy Ci za

Re: płód obumarł?

Ciężko cokolwiek prorokować. Wszystko jest w normie za wyjątkiem przyrostu zarodka przez 11 dni. Albo gin 17 lipca źle go zmierzył albo... Skoro beta przyrasta, tętno jest i to powyżej 100 na minutę to jest ok. 0,5 mm w ciągu 11 dni to zdecydowanie za mało, wydaje mi się te 4,5 mm to nie był

Re: Alergia a puls

A ile wynosi Pani puls w spoczynku, np.we śnie? Za patologiczne uważamy tętno powyżej 100/minutę.

Re: Nietypowo, jestem za chuda :(((

No dobra dziewczyny, u mnie nie za wesoło. Przez ostatni miesiąc moja chudość spadła z 51kg do 48,5kg. Włosy zaczęły wypadać, ręce drżeć, serce kołatać, nogi puchnąć, tętno powyżej 100/min, ciągle zmęczona. Zrobiłam badania - mam poważną nadczynność tarczycy i prawie wchodzę w anemię :( Mama

Re: Jak alergia dziecka może znszczyć zdrowie mam

> to tak groźnie, ale moje samopoczucie jest fatalne - kołatanie serca, duża > nerwowość i ciągły niepokój, puchnięcie nóg, drżenie rąk, problemy skórne, > wypadanie włosów, tętno powyżej 100/min., waga 48,5 kg (schudłam w miesiąc > 2,5kg). Ledwo wchodzę na 4 piętro, o wnoszeniu

Re: prawidłowy zapis ktg ?

niewiele wiem, ale tętno dziecka musi być powyżej 100, Miko miał pomiędzy 120- 145, czynność skurczowa- jeśli jest powyżej 60, 70% oznacza skurcze porodowe, normalnie może być około 10-30% ale to wiem z własnej obserwacji na patologii -- smyki.pl/domeny/smyki.pl/mikolaj/index.php lilypie

Re: UWAGA na szpital na jaczewskiego!

Niech Pani nie mówi do mnie kobieto i nie udowadnia mi , że nie było migotania przedsiionków! Akurat tak się składa że wiem kiedy jest migotanie przedsionków - wtedy gdy tętno jest powyżej 100! I co? A tętn było powyżej 100! Stwierdziła to ta Pani z pogotowia. A wie pani czym się różni przewlekłe

Re: Skok tętna na KTG

Justynko, napiszę Ci jeszcze tutaj parę słówek odnośnie KTG; nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na wydruku narysowane są dzwoneczki przy tętnie powyżej 180 i poniżej 100, tak więc myślę, że skoro później u Twojego Maluszka tętno wahało się pomiędzy 120-170, to może jednorazowo skoczyło Mu właśnie

Wysokie tętno Geodety?

65- 75 uderzeń? Jak się Geodeta na coś wpieni to ma 85 i to już jest dla niego tachykardia :-P Puls jaki opisujecie (w granicach 100 i powyżej) miewałem w stanach paniki w nocy, kiedy miewałem takie napady. To kończyło się na erce albo na brzuchu na zimnym balkonie :- ) A cisnienie? Hmm, 110

Re: tętno za słabe, wielkośc płodu za mała :(

. Ważne by rósł. Poza tym również precyzja badania przekłada się na wiek ciąży. Trzeba mieć dobre oko i sprzęt by zmierzyć 6 mm maleństwo. Co do tętna nie uważam by było ono zbyt wolne. W ogóle mierzenie tętna przed 13 tygodniem ciąży jest bezcelowe. Ważne by było powyżej 100 i takie jest w Twoim

Re: Pyt o tętno na rowerze

Gość portalu: jackk3 napisał(a): > Jesli zawodnik nie potrafi utrzymac niskiego tetna gdy np. peleton jedzie luzno w kupie to nie ma tam czego szukac. Do profesjonalnych obciążeń mi daleko ale mam pytanie: jadąc na rowerze stacjonarnym z kadencją ok 90-100 dość szybko łapię tętno na

czy to może być niebezpieczne?

Zastanawiam się czy utrzymujące się stale wysokie tętno tzn. zwykle ok. 90, ale bardzo często powyżej 100, oczywiście poza wysiłkiem może być niebezpieczne? W nocy tylko spada do 75 (robiłam Holtera). Nie ma żadnych skurczy dodatkowych itd., nie mam nadczynności tarczycy. Czy nie powoduje to

Bardzo ważne pytanie proszę o radę....

jest tak bardzo aktywne prawie cały czas?jak sie budzę w nocy to i ona się budzi a potem nie mogę zasnąć.spanie na lewym boku też nie wchodzi w grę bo chyba jej niewygodnie.za to jak usiąde lub wstanę dużo bardzoej się uspokaja. 2. Mam ciśnienie w normie ale od czasu do czasu moje tętno wynosi powyżej

to nic takiego

ja także jestem niskociśnieniowcem z tym że moje ciśnienie jest stale na poziomie ok 90/50 powyżej 100 skacze baaaardzo rzadko, jedyny mankament to stałe uczucie zimna, niskoe tętno (mój rekord to 54 uderzenia na min.), zawroty głowy przy wysiłku i to tyle jedyne co na to ronbię top kawkaa

Re: ciężko mi oddychać

Strasznie niskie masz to ciśnienie,ja bym na Twoim miejscu dzwoniła do lekarza.Ja też mam problemy z oddychaniem i z serduchem.Ciśnienie niby w porządku ale za to tętno często powyżej 100.Nie martwiło by mnie to(bo to podobno jest normalne na tym etapie ciąży,bo organy pracują dla dwóch),ale do

Re: kwestia wyboru szpitala - ale tak od początku

. która uparła sie że urodzę sama pomimo że dziecko nie wstawiło się prawidłowo w kanał. po 2 godz partych ze spadającym tętnem dziecka ja odpłynęłam a personel wyciagnął dziecko próżnociągiem;( szkoda - jak czytam teraz wasze opowieści o porodzie 2, 3 z kolei zazdroszę.... P.S. ćiwczenia mm Kegla

Przyszły wyniki, koniec stresu.

2011 jestem cały czas na euthyroxie 75, nie zażywam, ani nie mam zamiaru zażywać novo, biorę też żelazo oraz kwas foliowy (od listopada 2011), selen (od tygodnia), witaminę B6, oraz witaminę D (od miesiąca). Nie wiem dlaczego, ale ja najlepiej się czułam jak tsh miałam powyżej 100, a fT4 0,141. Jeśli

Niedotlenienie przyczyną wszystkich objawów?

jest słabszy. Moje najbardziej dokuczliwe objawy to: - permanentna tachykardia, tętno powyżej 100 - oprócz klopotów z przewodzeniem, myslę ze kryje się za tym niedotlenienie - serce próbuje podołac - stąd tak wysokie tętno - zmęczenie plus zadyszka i kłopoty z oddychaniem - przyczyną jest

Re: Jak dobrać program na orbitreku?

Zaznaczam! Jest to mocno uproszczona metoda! Ja spotkałam się z takiego typu wyliczeniami aby obliczyć idealne do spalania tłuszczu tętno. Aby obliczyć swoje maksymalne tętno (HR): od 220 odejmij swój wiek. W ten sposób uzyskasz maksymalną, możliwą dla Ciebie czynność serca. 50-60% HR (łagodny

nadciśnienie - przepływy

powyżej - nie przekroczyło 100), tętno 65-100 (zdarza się i powyższej 100 - jednorazowo 113 przy prawidłowym ciśnieniu). POzostałe wyniki badań warunkujących ew.gestozę w normie. W 24+3tc miałam robione badanie Dopplera, które wykazało patologię przy Ut.A P PI - 1,37 NP oraz Ut.A L PI - 1,24 NP ( moje

Re: tętno-przyśpieszone?

am55 napisała: > Witam.Mój mąż wiek 55 lat zawsze ma tętno powyżej 90,czy powinien pójśc do > lekarza?W tabelach z wartościami tętna liczba ta jest podana jako tętno > młodzieży.Czy świadczy to o dobrym zdrowiu czy wręcz odwrotnie.Zawsze tętno > mierzę gdy nie jest zmeczony. EKG

strach ma wielkie oczy :)

,5l tlenu na 5l powietrza w cepapie, saturacja powyżej 92, ale zazwyczaj 99-100. Kilka dni temu miewał koszmarne bezdechy, połączone ze spadkiem tętna do 70-80 (gdy leżał na plecach), wymagał ostrego bodźcowania, by wrócił z odpływu, ale wczoraj już za mojej bytności to się mu nie zdarzało

czy dieta może mieć wpływ na poziom TSH?

tym mam niskie ciśnienie krwi 95/60 i tętno ok.100. Zawsze mnie zastanowiało to tętno, które jest powyżej normy. Nie czuję się źle, choć bywa mi czasem za duszno (czasem za zimno - śpię w dresie) Do tego wagę mam dużą, ale to chyba za sprawą objadania się. Czy mimo że nie chudnę, mogę mieć

Re: falofalo

przejmować się zadyszką, a bardziej pilnowaniem odpowiedniego tętna. Dla celu o jakim tutaj mówimy, najlepsze jest tętno w granicach 75% max tętna Twojego organizmu i utrzymywanie go w całym czasie trwania biegu. Inaczej wygląda sprawa, kiedy chcemy podnieść wydolność organizmu. Wtedy faktycznie należy

Re: Thyrozl 20

zniszczyć gruczoł czy usunąć go, prawda. Efekty leczenia metodą medycyny naturalnej już u mnie są widoczne. Nie mam strasznego kołatania serca, wysokiego tętna, a często dawniej było ono powyżej 100 i .....ciśnienie mi sie też ustabilizowało. Tylko od czasu do czasu miewam jeszcze epizody wysokiego tętna

Jakie TĘTNO?

Dziewczyny, jakie macie tętno? Bo lekarz mi powiedział, że mam zdecydowanie za wysokie ( 98 do 116 uderzeń/min ) i zlecił mi mnóstwo badań, które mają ustalić przyczynę. Czekam właśnie na wyniki , ale strasznie się denerwuję. W ogóle mam strasznie rozchwiane ciśnienie, w ciągu dnia mam

Re: Wątek mamy dda

Cześć Dziewczyny! Nie pisze,bo co tu pisać. Czuję się fatalnie:-{ I fizycznie i psychicznie. zaczęłam mieć problemy z pulsem ( 100 w spoczynku,120 jak pójdę się umyć,a raz napad częstoskurczu 180). Więc ciągle leże-non stop. Bo jak ginekolog powiedział powyżej 120 niebezpieczny dla dziecka. Po za

Re: nadczynność tarczycy (basedow) moja historia

przechodzić w niedoczynność, tętna nie miałam słabiutkiego wręcz przeciwnie często powyżej 100 ,ale tylko wtedy gdy próbowalam odstawiać leki teraz jest ok. Na forum jest wiele kobiet które urodziły zdrowe dzieci po radiojodzie i większość powie tobie że warto bylo poczekać i tak będziesz pod kontrolą

Niski poziom TSH a antykoncepcja.

niektóreobiawy nadczynnośći tarczycy takie jak: wysokie tętno (zawsze powyżej 100, niskie ciśnienie 90/60 nawet po kaawie, problemu ze skórą - Atopowe zapalnie skóry, ktore nia daje sie zaleczyć, przetłuszczające się wlosy i i nadwaga mimo, że wcale dużo nie jadam.... Czy ktokolwiek cokolwiek mi może o tym

szybkie bicie serca

witajcie!!!! od wczoraj mam straszne bicie serca......tętno powyżej 100. Nie mogę nic robic , nawet poscielanie łóżka kosztuje mnie szybkim biciem serca a do tego czuje jakbym miała kamień zamiast serca. Biorę aspargin 3 razy 2 tabletki to powinno mi przecież unormować akcje serca. Nie wiem co

Re: jestem wredna zona...

... i do tego szczęśliwa, że masz cierpliwego męża ;) Ja się czułam strasznie źle w drugiej ciąży, nawalało mi serducho, tetno powyżej 100 w stanie spoczynku, byłam w szpitalu, ale oczywiście PRZESADZAŁAM, BYŁAM PRZEWRAŻLIWIONA ...i dalej sama osobiście zmywałam naczynia siedząc przed zlewem na

przyspieszony puls i kołatanie serca

zwiększa częstość skurczów (czyli rośnie tętno). Tętno wzrasta średnio o 15-20 uderzeń na minutę, to jest fizjologia. Niczym dziwnym u ciężarnej będzie puls nawet powyżej 100. Zmiany te są widoczne już od 7 tygodnia ciąży, a w 15 - są dokonane. 2. Kołatania serca zdarzają się u ciężarnych często i nie

Jak alergia dziecka może znszczyć zdrowie mamy...

skórne, wypadanie włosów, tętno powyżej 100/min., waga 48,5 kg (schudłam w miesiąc 2,5kg). Ledwo wchodzę na 4 piętro, o wnoszeniu synka już nie ma mowy (dobrze, że umie już sam). Dlatego mówię Wam zatroskane mamy - dbajcie o siebie, gońcie mężów do roboty, wasze zdrowie jest tak samo ważne jak waszych

Skoki ciśnienia, ale tylko w nocy ... ?

mnie do domu i kazali kontaktować z lekarzem, dali leki na uspokojenie - Elenium i na ciśnienie - Dopegyt, zalecili brać, w przypadku ciśnienia powyżej 140/90. No i mamy problem. Ciśnienie w ciągu dnia mam wręcz idelne, oscyluje ok 125/75, tętno ok 100, ale przed ciążą miałam ok 90, więc nie tak dużo

Re: kto jest winien śmierci tych dzieci?????

nati1011 - Ordynator szpitala objaśnił mi, pokazał procedury szpitalne, lekarskie: przy spadającym tętnie dziecka i normowaniu się z powrotem nie robi się natychmiastowych cesarek. Jeśli tętno dziecka normuje sie powyżej 100 uderzeń. Podobno to się nazywa deceleracja płodu. Tętno obniża sie i

Re: proszę o radę

. Na trzecim badaniu córeczka "wpakowała" mnie do szpitala - tętno powyżej 200 przez całe badanie... Na patologii spędziłam 3 doby - mój stan nie był w pełni stabilny i mógł się pogorszyć w każdej chwili (skoki ciśnienia, puchnięcie), łożysko zaczęło się starzeć - ale córeczka była jak

Re: 15%chorych na depresję ma niedoczynność tarcz

serca, często powyżej 100/min, i podwyższone ciśnienie tętnicze (przede wszystkim skurczowe). W badaniach krwi stwierdza się obniżony poziom cholesterolu, wysokie wartości hormonów T3 i T4 oraz niskie (czasami nieoznaczalne) TSH, jako że przysadka mózgowa jest blokowana wysokim stężeniem krążących we

Re: Moda

procedurach. Moje dziecko przez cholerne procedury straciło życie. Bo nie wykonuje się cesarek jak tętno dziecka zanika i się normuje powyżej 100 (nawet jak jest 105) zapis to zapis bez wyjątków. Wiecie kiedy żucono mnie na stół ? kiedy aparat sie w pewnej chwili wyłączył. :-(( a później wiecie co

Re: Depresja i Bradykardia.

minimalna dawka stresu - i już mam tętno powyżej 100/minutę, a wystarczy, że minie, zjem kostkę czekolady - to wtedy mam kołatanie serca - wywołane niby odrywaniem się zastawki mitralnej wg mojego kardiologa, ale ja w to nie wierzę, bo to mi tak bardzo dokucza, a on mi mówi, że nic mi nie jest...i co ja

Re: Niski poziom TSH a antykoncepcja.

hormon przysadkowy?? Dodam, że zastrzyk zaczyna dzalac 5 > do 14 dni po podaniu. Tak jak napisalam wyzej. > Pytam, bo dodatkowo nękają mnie odlat niektóreobiawy nadczynnośći > tarczycy takie jak: wysokie tętno (zawsze powyżej 100, niskie > ciśnienie 90/60 nawet po kaawie, problemu ze

Ech, ten cukier....

Witam sierpniowe mamusie, Własnie wczoraj opuściłam szpital po dwóch dniach obserwacji ze względu na cukrzycę ciężarnych. No i wyniki w szpitalu byłu super - tylko jeden (po szpitalnym obiadku hehehe - dieta cukrzycowa - słodzone buraczki) był powyżej normy. Reszta OK. Ale nakaz diety do końca

Oddawanie krwi

przypadku ostrych chorób (np. układu pokarmowego, moczowego, oddechowego). Okres, gdy wartość ciśnienia tętniczego nie mieści się w granicach 90/60-180/100 mm Hg, tętno miarowe 50-100/min. Dwa lata po wyleczeniu gruźlicy i otrzymaniu od lekarza ftyzjatry zaświadczenia o wyleczeniu. Choroby zapalne i

Re: Jak sie macie kwietniowe mamy ?

, od paru tygodni niestety to już się zmieniło, mam coraz mniej siły nawet pół godzinny spacer z pieskiem kończy się bólem krzyża i kolan, nie ma się co dziwić do końca zostały 4 tygodnie- to chyba normalne. Puls też mam podwyższony nawet powyżej 100 wczoraj miałam 105, trochę mnie to niepokoi ale

Re: Tatuaże

wyleczenia w przypadku ostrych chorób (np. układu pokarmowego, moczowego, oddechowego) ? Okres, gdy wartość ciśnienia tętniczego nie mieści się w granicach 90/60 – 180/100 mm Hg, tętno miarowe 50-100/min. ? 2 lata po wyleczeniu gruźlicy i otrzymaniu od lekarza ftyzjatry zaświadczenia o wyleczeniu

Re: Niedoczynność serca

Ja miałam problem chyba odwrotny. Miałam bardzo niskie cisnienie 90/60 za to bardzo wysokie tetno - w stanie spoczynku juz powyżej 100 uderzen na minutę, a zwykły spacer poruszał moje serducho do 130 - 150. Całą ciąże byłam na lekach po to aby utrzymać tętno poniżej 90 i co dziwne najlepiej

Re: Spalanie kcl.

(wytrzymałka). Gdyby biegł dłużej w tym tempie, i tak > wzrosłoby mu tętno powyżej strefy spalania tłuszczu. A tłuszcz mu się nie > odłoży, bo szybki bieg poprawia bilans kaloryczny. To,ze najwiecej tluszczu spala sie podczas kardio to mit. Najnowsze badania wykazaly, ze najwiecej tluszczu w tym samym

takie informacje znalazlam w necie czyli mozna

10-30 minut w temperaturze od 70-100°C. Takie podwyższenie temperatury utrzymuje się od 10-30 minut. Po pobycie w saunie dziecko ma lekko podwyższone tętno oraz przez pewien czas staje się bardziej ruchliwe. Dużo bardziej należy uważać z gorącymi kąpielami, które już znacznie potrafią

Re: wczoraj miałam dyżur w pogotowiu

Masz 100 % racji. A co ciekawe, istnieje bardzo proste rozwiązanie. A nazywa się ono... pielęgniarka. Pacjenci będą przychodzić, owszem, trzeba edukować, egzekwować itd., ale - i tak będą przychodzić z niczym. Pielęgniarka nie po to uczyła się medycyny (a już obecnie - gdy kształcone są

No to na mnie kolej...

raczej nie. No i zdarza sie to okresowo, po kilka tygodni. Chociaz ostatnio trzyma mnie od konca maja :( - mam podkrążone, sine oczy (pewnie przez punkt powyżej) Raczej nie - kiedyś bardzo częste potwornie szybkie skurcze serca Kiedys było faktycznie gorzej. Teraz rzadko tętno w spoczynku

Re: Tętno w ciąży

Od poczatku ciąży tetno nie schodzi poniżej 90. Średnio 100. To normalne - krwi jest więcej i praca serca wieksza. Jak wzrasta powyżej 130-140 to do lekarza. Jestem juz po terminie i tetno cały czas ok. 100-110. Byłam u kilku lekarzy i wszyscy stwierdzili, że to normalne. W pierwszej ciąży tez

Re: Wysokie tętno

, leukocyty, wapń całkowity, aminotransferaza asparaginianowa, fosfataza alkaliczna, IgM, IgG, IgA, tyroksyna, albumina, białko całkowite, apolipoproteina B-100, cholesterol całkowity, LDL, trójglicerydy - wzrost o od 10% do 20% – hematokryt, erytrocyty, HDL, apolipoproteina A-I, aldosteron - wzrost o

Theatre of War: Pola zagłady

Wersja demonstracyjna gry Theatre of War: Pola zagłady.

Theatre of War: Pola zagłady pozwala brać uczestnictwo w powyżej 100 misjach bojowych, które toczą się w calutkiej Europie. Możemy zderzać się z hufcami niemieckimi, amerykańskimi, rosyjskimi, angielskimi, francuskimi a

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - tętno powyżej 100