Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: czy turcja jest bezpieczna 2013

Nie, jest z 16 kwietnia: 16 kwietnia 2013 Turcja – aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących W związku z niestabilną sytuacją na pograniczu turecko-syryjskim, turecko-irackim oraz sporadycznie w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaleca

Re: wakacje TURCJA 2013

witam my chcemy lecieć 6.09 do tego samego hotelu ale nie wiemy co robić przy obecnej sytuacji w turcji

Zapraszamy na naszego bloga: Tureckie-wakacje gdzie znajdziecie opisy wycieczek, porady i inne ciekawostki. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Ja z mężem i z córką lecimy z Katowic do Turcji Belek do hotelu Crystal Waterworld Resort & Spa od 01.09.2013 do 15.09.2013

Re: Turcja 2013 lipiec

Ja też nie , bo lece 30 czerwca a nawet gdybym leciała w Twoim terminie to po co Ci taka wiedza ??????

wakacje TURCJA 2013

Hej wszystkim :) kto leci to Turcji w II poł sierpnia ? Ja wylatuję z katowic 23.08-6.09 :)

czy turcja jest bezpieczna 2013

wybieram sie tam we wrześniu znajomY który mieszka w turcji ( ANKARA ) mówi że jest bardzo spokojnie tak jak zawsze nie odczuwaja tego co dzieje się w syrii w syrii jest ONZ WIĘC JEST SPOKÓJ NA RAZIE ALE DO KIEDY ONA TAM BĘDA STACIONOWAĆ NIKT NIE WIE

Re: Turcja 2013 lipiec

dajcie jej spokoj... co za ludzie, moze jedzie pierwszy raz stad te obawy, kazdy to raczej przezywał. Rok temu pewna para tez sie pytala na forum kto jedzie, odpisalem ze ja i nic pozatym, i jak sie okazalo poznalismy sie przez przypadek na miejscu i pozniej wyszło w gadce tez to forum, i pomimo wcz

TERAZ JEST BEZPIECZNIE KURORTY FUNKCJONUJA TAK JAK FUNKCJONOWAŁY SYRIA-TURCJA TO 800 KM ODLEGŁOŚC

Srzedam TANIO wycieczke TURCJA 07.09.2013

Witam mam do spzredania wycieczke do turcji ....dla dwoch osob...wylot z łodzi o godzinie 13:30 tanio

msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/turcja___aktualizacja_ostrzezenie_dla_podrozujacych Wylatujemy do Side z piątku na sobotę w nocy i niestety stresuję się...

OLA, IFFY, WIKTOR, TOMEK CZYLI KOLEGO Z IP: *.dynamic.t-mont.net.pl PRZESTAŃ TROLLOWAĆ I WYŁĄCZ CAPS LOKA!!!

masz takie informacje że rząd w innych krajach nie wydał zakazu obywatelom angli, FRANCJI I NIEMIEC wyjazdu do turcji

w poniedziałek wrócili znajomi i mówili ze w ogóle nie jest odczuwalan wojna domowa syrii w turcji pełno ludzie na plażach duzo turystów itd

tylko z najnowszych doniesień wiadomo ,że płynął tam okrety francuskie a anglia wysyła dodatkowe samooty do swojej bazy na cypr

oczywiście akurat ja sie wybieram w nastepnym tygodniu i interesuj mnie jak najbardziej te wypowiedzi w końcu takie forum jest w dużej mierze dla podrózujacych

ja też ale za tydzień w sobotę teraz jest sytuacja opanowana nawet w syrii nic się nie dzieje bo jest tam ONZ a co będzie w przyszłości ....

w końcu jakaś mądra odpowiedź w telewizji nic nie mówią o zakazie wyjazdu do turcji na stronie ministra spraw zagranicznych też nie ma informacji więc turcja jest bezpieczna zreszta jest bardzo daleko od syrii dzisiaj zapowiadali ze ROSJA wyślę tam swoje okrety podwodne ale do wojny raczej nie

Turcja pazdziernik 2013 szukam kompanki !!!

Hej Jestem z Krakowa mam 32 lata szukam kolezanki na wspolny wyjazd poczatek pazdzierniku ( w dzien plazowanie w nocy imprezowanie ;)) )jesli jest jakas chetna podaje gg 32473285

tylko POLSKA BYŁA OSTATNIM KRAJEM KTÓRE WYCOFAŁO WYCICZKI Z EGIPTU UPYCHALI TAM LUDZI JAK BYDŁO BY TYLKO SPRZEDAĆ WCZASY JAKO OSTATNI ZOSTALI ZBARNI PRZEZ SAMOLOT GDY JUZ NAPRAWDE BYŁO GROŹNO TO TYLKO POLACY ZOSTALI W EGIPCIE I CZEKALI NA POMOC

dokładnie też wybieram sie z dzieckiem w tym wieku z egiptu zrezygnowalismy w ostatniej chwili udało przenieść sie na turcje za tydzień wylot a tu znowu wojna ale jestem dobrej mysli, ze przez tydzień sie nic nie zmieni

Informacja jest z kwietnia, ale nie została odwołana, tj. nadal jest aktualna - wystarczy użyć wyszukiwarki ostrzeżeń na stronie MSZ, żeby się wyświetliła. -- Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Turcji, ale boicie się o to zapytać...

tak samo było z EGIPTEM NAJPIERW ZAKAZ WYCHODZENIA Z HOTELU, POTEM ZAKAZ WYCIECZEK A NA KOŃCU EWAKUACJA POLAKÓW DO POLSKI ALE TO PRAWDA WOJNA JEST W SYRII A NIE W TURCJI DALEKA ODŁEGŁOŚC CHYBA OKOŁO 800 KM WIĘC SPOKOJNIE

Przekonanie, że w Syrii 'nic się nie dzieje' wydaje mi się mocno nie na miejscu :( Trwa tam wojna domowa, a przedstawiciele ONZ to nie siły pokojowe, tylko cywile. Podkreślam jednak: wojna toczy się w Syrii, a nie w Turcji . -- Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Turcji, ale boicie się o to

Wiem gdzie lezy Side, wiem gdzie leży Syria, ale jadąc z dzieckiem (4lata) jednak się stresuję i mam obawy, czy oby komuś się cos nie omsknie i nie pierd... w kurort jakiś. Cóż począć :), jestem kobietą, u której same słowo WOJNA powoduje gęsią skórkę, ból brzucha i biegunkę :) i na dodatek jestem m

Kiedy ja się dziwie, nie oznacza, że sobie z tej ludzkiej nieporadności, ignorancji czy zwykłego lenistwa umysłowego nie zdaje sprawy. Dziwię się, bo to jest nie do pojęcia, że to aż taka skala przypadków. Dla tego albo wątek tego typu zakłada kompletywny ignorant albo troll. W obu przypadkach jest

Co prawda nie bardzo się orientuję, kim jest 'gloptroper' ;) ale, odpowiadając na pytanie: nie, nie sądzę, że wątek założyła osoba podróżująca na własną rękę po całej Turcji. Jednakże z natury publicznie dostępnego forum wynika to, że wątki czytana są przez wiele osób, nie tylko przez ich

imprezy objazdowe zahaczające o Turcję wschodnią. -- Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Turcji, ale boicie się o to zapytać...

Właśnie dla tego, że sprawa jest tak oczywista, poproszono by nie komentować postów założonych w celu prowokacji przez hejtera. Używania caps loca świadczy o braku dobrego wychowanie, to wykrzykiwanie swoich "racji". Jak nie wiesz jak się zachować na forum, jak nie rozumiesz prośby to choć

Proszę abyście nie odpisywali na tego typu wpisy i zapytania. Mają one na celu narobienie tylko bałaganu jak to ma miejsce na forum Egiptu. Tam widocznie już się zrobiło tak źle, że teraz hejterzy wchodzą na forum Turcji aby zamienić to forum w rynsztok jak to miało miejsce na tamtym forum

, dlaczego np. obywatel Wielkie Brytanii, Francji którzy wyjeżdża do Turcji również na wakacje w tym terminie nie są przez ich własny kraj chronieni? No jakiś powód musi być ?

sieci jest również (wybacz, że to napiszę) wyrazem naiwności. Przecież to widać chociażby w nagminnie powtarzających się tutaj pytaniach typu 'euro czy dolary', co zobaczyć w Alanyi itd. -- Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Turcji, ale boicie się o to zapytać...

No co będzie? bo nawet mi wyobraźnie nie starcza by sobie wyobrazić sytuację, w której tereny przygraniczne z Syrią mogły by poszerzyć się ponad 700km i do tego dlaczego wzdłuż wybrzeża, a nie w górach Tureckich ? Ta wojna trwa już ponad rok, a Ameryka już dawno zaangażowała się w tę wojnę tyle że n

> Jak pisałam już wyżej, zagrożenia dla wczasowiczów w kurortach tureckich w chwi > li obecnej nie ma żadnego. Według Ciebie o forumowicz zakładający ten wątek, stawiący w taki sposób pytanie to typ gloptropera podróżującego na własną rękę przez Turcję, czy może zwykły masowy użytkownik

Prosilem ale widać nic to nie dało :( Użytkownik OLA oraz XXX to ta sama osoba robiąca burze w szklance wody i zaraz (pewnie pod innymi nikami) będzie wrzucać kolejne podobne tematy o tym, że przy granicy z Syrią kogoś zabito, że jest źle i w ogóle niech nikt tam nie leci bo zginie zaraz. Turcja

No pewnie we wszystkich BP mam udziały skoro tak:) Moje ip jest obok nicka, pojawiam się tu na forum jako gość, a w tym wątku oraz podobnym wątku o bezpieczeństwie w Turcji jako szydzący z ignorancji XXX . Piszę o ignorancji bo właściwszego słowa nie znajduję, ale oczywiście mogę mocniej i

Zagranicznych jakiegokolwiek kraju zaapelowało do swoich rodaków o natychmiastowy powrót z Turcji i o nie wyjeżdżanie do kurortów Tureckich musiałoby to po pierwsze uzasadnić, po drugie taka decyzja natychmiast pojawiłaby się we wszystkich serwisach informacyjnych świata, po trzecie MSW Turcji musiałoby również

o bezpieczeństwo w Turcji, a wątek jest niemal pod wątkiem, to zastanawiam się czy użytkownik forum czyta chociaż forum na które zagląda, czy tylko sieje ferment.

Gdzie Rzym ? Gdzie Krym? W związku z niestabilną sytuacją na pograniczu turecko-syryjskim, turecko-irackim oraz sporadycznie w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju

. Kompletna ignorancja może być pewnym wytłumaczeniem, ale to chyba dobrze, jeżeli taki niedoinformowany człowiek się pyta, bo oznacza to, że chce wiedzę zdobyć (chociaż forum zapewne nie jest idealnym miejscem do takich poszukiwań). -- Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Turcji, ale boicie się o to

Pytanie czy forum jest najaktualniejszych i z pierwszej ręki informacji. Czy internet nie daje innych możliwości aby się dokładnie poinformować na temat obecnej sytuacji w Turcji. Jeśli jakiekolwiek tereny Turcji są zagrożone z powodu wojny domowej w Syrii to nie są to na pewno Kurorty oddalone co

Jak w telewizji nie podają to znaczy że coś jest tylko to ukrywają przed światem, czy może nie podają bo nic się nie złego dzieje? Gdzie jest Syria, a gdzie kurorty tureckie można sprawdzić na mapie. Jeśli ktoś jest kompletnym ignorantem to może powinien na wszelki wypadek z domu nie wychodzi, bo mo

A ja mam pytanko.... w ktorych biurach podrozy drodzy panowie pracujecie?? tak zazarle probujecie przekonac wszystkich, ze aktualna sytuacja polityczna w tym rejonie jest wrecz super, ze az jestem ciekawa komu probujecie na sile wepchnac wycieczke/ nie zwazajac na bezpieczenstwo, aby tylko zarobic p

oficjalny raport w sprawie ataku w Syrii. Nieustanie i niezmiennie mowa o Syrii, nie o Turcji. Zagrożone są siła rzeczy tereny przygraniczne z Syrią, ale te są w bezpiecznej co najmniej odległości od wszelkich kurortów i atrakcji turystycznych Turcji. Doprawdy jak się człowiek czegoś boi to dobrze by sobie

> Wiem gdzie lezy Side, wiem gdzie leży Syria, ale jadąc z dzieckiem (4lata) jedn > ak się stresuję i mam obawy, czy oby komuś się cos nie omsknie i nie pierd... w > kurort jakiś. :)))) no to mnie rozbawiłaś:) Nie omsknie się bez obaw:) To kopienie przeciwny kierunek, nijak nie na linii st

Nie rozumiem, czemu odpowiedzi na zadane w wątku pytanie są tak agresywne. Co mają "hejterzy" do pytania o bezpieczeństwo? Ludzie nie do końca się orientują, jak wygląda sytuacja w Turcji, to wolą się dopytać. Odpowiadając na pytanie: w tej chwili w kurortach tureckich jest bezpiecznie

Wschodnia Turcja 01.2013

Czy ktoś się wybiera może na wschód Turcji w styczniu 2013? Szukam osób chętnych do zwiedzania Erzurum, Kars, Bayburt itd. a może ktoś tam był i ma jakieś cenne wskazówki?

Re: turcja fascynująco-różnobarwn koniec 08.2013

Byłam 2 lata temu-było super-Turcja jest piękna-zyczę równie udanej wycieczki-jak masz jakies pytania pisz Aga

Re: Turcja Egejska hotel Turunc pogoda 27.09.2013

Ja byłam w tym roku w Marmaris od 6 do 13 września i była piękna słoneczna, niekiedy upalna pogoda. Też się zastanawiałam nad październikiem, ale nie ma pewności co do pogody - wiadomo, że będzie ładniej niż...w Polsce www.travelplanet.pl/przewodnik/turcja/wybrzeze-egejskie/marmaris/

Turcja na jesień 2013 z towarzyszem podróży

Szukam towarzysza podróży na jesień do Turcji około 10 dni, samolot, hostele,Istambuł i inne miejscowości do uzgodnienia.

Mogę napisać na temat Turcji Egejskiej okol. Cesme .Byłam w terminie 27.sierpień-11 wrzesień 2013. Hotel Grand Ontur Pogoda piękna ale woda w morzu niestety chłodna. porównuję z temperaturą wody w Morzu Czerwonym.

Byłem w Turcji , Armeni i Gruzji zeszłego lata na rowerze. Jęsli ci odpowiada możemy pojechać na Litwę . Łote i Estonię rowerem.Ewentualnie rumunia też na rowerze gdyż jest to wyprawa niskobudzetowa i najlepsza na świecie. Moc zwiedzania i poznawania ludzi.Wyjazd po 1.07 do uzgodnienia

kilka lat temu byłam w Marmaris od 5 do 12 września. Dwa ostatnie dni lało, jak z cebra. Ale tak nie musi być :)

Czyli np. Cypr Pafos mogę liczyć na opalanko :) w tym terminie ? Ale co będzie ciekawsze Pafos czy Larnaka?

O, dziękuję za odzew:) Jeśli możesz to powiedz mi kiedy byłaś i jaka wtedy była temperatura. Jak wygląda program - mam na mysli ilość wolnego czasu, bo z racji tego, że wybieram się sama to wolałabym go mieć jak najmniej;) I czy jest tam bezpiecznie. Zastanawiam się nad tą wycieczką lub Sycylią.

turcja fascynująco-różnobarwn koniec 08.2013 (+30)

szukam towarzyszki podróży (+30) na wycieczkę objazdową z rainbow po Turcji (fascynująco-różnobarwna). Mam 34lata. Jeśli ktoś się wybiera i też szuka bratniej duszy w trudach podróży to czekam na kontakt. mój mail to madzialana@o2.pl

Re: Turcja pazdziernik 2013 szukam kompanki !!!

Czesc Ciesze sie ze znalazla sie chetna na Turcje w pazdzierniku ja juz znalazlam hotel 2 pazdziernika wylot z krakowa , nie wiem czy jest mozliwosc wylotu z W-wy w tej ofercie podaje gg 32473285 bedzie latwiej porozmawiac Pozdrawiam

zimno jak w psiarni, ciepło na riwerze tylko, byłem w tym roku w połowie sierpnia w Sarigerme i woda w morzu chłodna albo nawet zomna w porównaniu do Incekum rok wcześniej, poza tym chłodny wiatr, jak się wylazło z wody to zimno czym prędzej w ręcznik włazić

bon promocyjny Turcja wrzesień-listopad 2013

Witam, poszukuje bonu promocyjnego z PREMIO TRAVEL do Turcji na wycieczkę 8 dniową objazdową. Wycieczki są od września do listopada 2013 roku. oto link do tej wycieczki premiotravel.com/pl/doc/207/oferta/offer/16 będę bardzo wdzięczna za pomoc oto mój mail: perfekt.biuro@onet.pl

Kanary są zupełnie nieporównywalne bo to kompletnie inny klimat i sezon trwa tam cały rok. Fuertaventura leży blisko kontynentu więc temperatura nawet zimą nie spada tam poniżej 20C. Cypr jest ciepły i pogodny praktycznie do końca października.

dziękuję Wam za podpowiedzi, zastanawiałam się jeszcze nad Cyprem,Fuertą i Lanzarote, ale tam chyba też może być różnie o tej porze... Egipt odpada , sama już nie wiem gdzie polecieć oczywiście blisko , może faktycznie poszukam coś na Riwierze??

o tej porze roku pogada pewniejsza i cieplej jest na riwierze, od strony egejskiej może już mocno wiać i chmurzyć się w sąsiednim Pine Bay aquapark zamykają z końcem września -- "robienie z siebie idioty jest bardzo cenione w internecie, robienie z kogoś idioty, też"

Turcji w 2 połowie września, było gorrrącoooo, wieczory ciepłe, krótki rękaw, takze OK. Teraz jadę pod koneioc wrzesnia do 7 października i licze na podobna pogodę.

F1. Red Bull się rozpycha. Mało mu mistrzostw świata, chce własnego Grand Prix!

F1. Red Bull się rozpycha. Mało mu mistrzostw świata, chce własnego Grand Prix!

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - turcja 2013