Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Odstąpie wczasy lipiec 2014 KOS/Grecja

termin wylotu 26/07, powrót 2/08(7dni) Wylot z Wrocławia. Wczasy dla 2 osób dorosłych + 1 dziecko do 12 lat(chyba), moje ma 4. HOTEL 5* Blue Lagoon, ALL INCLUSIVE. kontakt : maciekfcb@interia.pl zapraszam do kontaktu! Spawa PILNA!

Wczasy za granicą 2014

Sprawdź gdzie najlepiej udać się na wakacje, urlop czy majówkę 2014! Co jest najlepsze? Austria Bułgaria Chorwacja Włochy Słoneczne plaże czy wysokie góry? Oceń i wybierz sam!

Wczasy objazdowe- czas na Bałkany 2014

Witam! Już w tym roku odbyło się kilka objazdówek -czas na Bałkany i nie ma żadnych relacji z tych wycieczek. Proszę napisać jak przebiegają w tym roku? Czy zwiedza się Serbie- Belgrad ?Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje. Mój termin wycieczki 07-06-14r.Wycieczka nie jest jeszcze potwie

Re: Dla przyszłych frajerów tzn. klientów Grecos

wczasy na placu budowy maj 2014 wyspa Zakinthos hotel Caretta Beach Resort&Waterpark

O turnusach rehabilitacyjnych na blogu integracyjn

Specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci to nie wczasy www.dzieciniepelnosprawne.pl/2014/07/specjalistyczne-turnusy-rehabilitacyjne-dla-niepelnosprawnych-dzieci-to-nie-wczasy/

Re: hotel Iskar - Słoneczny Brzeg

Ja tez jestem ciekawy , wszystkiego na temat Hotelu , mam zarezerwowane wczasy od 09.06.2014 do 20.06.2014

Grecja Kreta odsprzedam okazyjnie- grzecznościowo

Z powodów rodzinnych jestem zmuszona sprzedać wczasy na Kretę dla 2 osób. Wylot z warszawy 9.07.2014, do 16.07.2014. Hotel Kreta Palm 4 gwiazdkowy. Wczasy all inclusive, pełne wyżywienie. Wyjazd zorganizowany przez biuro podróży Easytravel. Koszt 3 tysiące. proszę o mejle na adres: b

Luca helios beach

Wszystko na temat tego hotelu !!! Wczasy lato 2014 zarezerwowane proszę o posty:)))

Re: marmaris turcja

I jeszcze coś takiego znalazłam: www.wakacje.pl/wczasy/marmaris-m312180899/?od-2014-08-23,do-2014-09-14,10-11-12-dni,all-inclusive,HB,dni-rosnaco#. Ten pierwszy hotel - Oylum Park - na 10 dni. Cena nie wiele większa niż na tydzień i w opcji all incl. Daj znać, jakie są Twoje typy;)

czerwice 2014r. Messonghi Beach

Witam. Wybieramy się na wczasy 7 czerwca 2014r. z Itaki do tego hotelu. Czy ktoś z Was w tym czasie też sie wybiera ;) ?

Re: Szukamy wakacji 2+2

www.rainbowtours.pl/turcja-riwiera-wczasy/lonicera-resort?liczbaDoroslych=2&liczbaDzieci=2&liczbaPokoi=1&czyCenaZaWszystkich=tak&wiekDzieci=9,9#2014-07-30 - może to???

Re: tydzień nad morzem z wżywieniem tylko 540 zł

chciałabym te wczasy w terminie 19-26.07.2014r. czy jest wolne miejsce w tym terminie jeżeli niema w tym terminie to prosze mi podać w jakim są 3 osoby

Wczasy w Bułgarii

Niedawno wróciliśmy z wczasów w Bułgarii / 2.06-12.06.2014 /.Organizator - GAMA Skierniewice.Jesteśmy zadowoleni - organizacja i opieka na miejscu - na medal. Rezydentki Panie : Joanna , Jadwiga i Barbara - OK.Hotel "Vita Park " na "5". Polecamy Firmę. Nasza paczka.Pozdrawiamy.

Re: Turnus rehabilitacyjny

ciekawe turnusy rehabilitacji organizuje też hotel w miłomłynie zdrój, informacje na rok 2014- www.milomlynzdroj.pl/pl/kuracje-wczasy-witalizujace/turnusy-rehabilitacyjne

Re: Primorsko KW Laguna

Witam, Mam do odsprzedania wczasy w KW Laguna ( www.amida.com.pl/obiekty/7/kompleks_wypoczynkowy_laguna#.UywZCc4objI ): Długość pobytu: 10 nocy, data wyjazdu: 2014-08-12, data przyjazdu: 2014-08-24 pokój DBL (2-osobowy), wyżywienie HB. Zapłaciliśmy pierwszą ratę, po 140 złotych od osoby (280 zł

Re: Hotel Pegasos World - dziwny przypadek

Mam nadzieję że to jest prawda bo lecę do club 12.07.2014 i jeszcze namówiłem dwie rodziny, a wczasy zamawiałem już w grudniu.Jak ktoś z państwa będzie znał szczegóły napiszcie od razu na forum. Nie mam zamiaru później czegoś na szybko szukać albo brać ochałpy co zaproponują.

Re: Biuro Topodróże

Za pośrednictwem tego biura byłam już dwa razy na wczasach dla seniorów. Właśnie 25 maja 2014r. wróciłam z Fuerteventury, hotel nad samym Atlantykiem, pogoda wspaniała jedzenie bez zarzutów. Jestem bardzo zadowolona z organizacji jaką zapewnia to biuro, transport z lotniska do hotelu i odwrotnie o

Re: Rzerwować czy czekać na Lasty, to jest pytani

.pl/oferty/egipt/hurghada/hurghada/titanic-resort-aqua-park-186794.html?od-2014-06-06,do-2014-07-20,14-dni,all-inclusive,z- Z Warszawy 14dni 2+1 6700zł czyli mniej jak Twoja koleżanka !! www.wakacje.pl/wczasy/primasol-titanic-resort-aquapark-h9111/?do-2014-07-20,2-tygodnie

Re: Zmienili godziny wylotu

Wylatuję z Katowic na Teneryfę 29.05.2014 godziny jeszcze nie znam , aż się boje co będzie. Chyba biuro nie upadnie , choć zmieniło cenę wczasów na niższą o 300zł od osoby.Jestem wkurzona.

Re: Solden

My wybraliśmy ten : neckermann.pl/wczasy/samochodem-AUTO/austria-AT/zachodni-tyrol-WET/09593-alpengasthof-gaislachalm.html&show=2014-07-09&show =1 -- Michał Bartek Poddasze;)

Re: Be Live Playa La Arena Teneryfa kto był

witam My też wykupiliśmy wczasy w tym hotelu od 17.07.2014 na 15 dni .Dwoje osób dorosłych i córka 11 lat.Pozdrawiam Justyna

Re: Biuro Topodróże

Podróżowałam dwa razy za pośrednictwem tego biura i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tego organizatora wszystko przebiegało bez zarzutu.Bez obaw można jechać. Wróciłam 14.05.2014 z Hiszpanii wczasy dla seniorów w Benidormie, było super piękny hotel super jedzenie i cudowna pogoda

Re: Biuro "Szarpie Travel"- opinie MŁYNIK

Witam. Informuję wszystkich, że od 2014 roku Szarpie został odebrany Ośrodek Wypoczynkowy w Młyniku. Stara włąścicielka poczeła spore inwestycje aby standart był dużo większy. Jestem ratownikiem więc wszystkich zapraszam na wczasy. Od 2014 r pobyt na mazurach będzie jeszcze bardziej przyjemny

Re: do ania

hej wszystkim dolecieliśmy szczęśliwie i nie nocowaliśmy na lotnisku ;P mamy ładny pokój jedzenie rewelacja prze pyszne :) +5 kg jak nic :P wyluzowaliśmy tutaj i jest ok ale jak wrócimy to piszemy reklamację o aqua park który był w cenie wczasów. Na tablicach informacyjnych pisze że planowane

Hotel ISKAR Słoneczny Brzeg ( Bułgaria)

Witam , mam zarezerwowane wczasy w Hotelu ISKAR ***( Sloneczny Brzeg ) w terminie 09.06.2014 do 20.06.2014 biuro NECERMANN Czy ktos z was był w/w Hotelu ? , jak tam jest na all ? Jak sie spisuje NECERMANN organizacyjnie ? Nadmienie ,ze jade z 6 letnia córką i żona. W tamtym roku byliśy z TUI w

Re: Hotel Khayam Garden Beach był ktoś niedawno?

Ja zarezerwowałam wczasy od 26 czerwca do 3 Lipca 2014r z itaki w hotelu khayam garden beath. Wylot z Wrocławia. Dajcie znać czy ktoś z was wybiera się tam w tym samym terminie.

Re: Tui i brak biletu, brak zawieszek

Kobieto ale jesteś zacofana!!! Tera wystarczy podać swój dowód ewentualnie paszport w okienku odprawy i jesteś w systemie. Dostajesz bilet z miejsce w samolocie i tyle. Z biura podróży nic nie potrzeba. Ja lecę we wrześniu 2014 roku z TUI i też będę musiała wydrukowywać dokumenty . Ale pewnie nikt

Odsprzedam Kreta Nana Beach 03.08-10.08.2014 TUI

Witam z powodów rodzinnych odsprzedam wczasy na Krecie w terminie 03.08-10.08.2014 r. TUI best FAMILY Nana Beach 4* all inclusive wylot z Gdańska . Oferta dla 1os dorosła + dziecko. Cena 2 osób ok 5900zł Poniżej szerszy opis hotelu: www.tui.pl

Re: zamiana terminu wyjazdu woj. dolnośląskie

Witam Podanie złożyłam 25 maja i dziś dostałam pismo, że mamy termin od 23.07 do 13.08.2014 z dwójką dzieci, a ja mam już wykupione wczasy od 1ego sierpnia :( Jutro dzwonię do NFZ, bo mam nadzieję, że uda mi się zamienić na wrzesień lub październik. Nie wiem, czy można się tak po prostu zamienić

Re: Wybór hotelu z dzieckiem w styczniu...

PILNE!!!!!Ze względu na pobyt dziecka w szpitalu odsprzedam wczasy w Egipcie od 3.01.2014 na tydzień w opcji all. hotel Jungle aqua park. Więcej informacji pod numerem telefonu 695854319

Turcja 11-25/08/2014 mama z 12-letnia córcią

Jesteśmy we dwoma (38 lat i 12 lat) fajnymi i bezproblemowymi dziewczynami. Szukamy fajnych dziewczyn w podobnym wieku na wyjazd w sierpniu 11-25/08/2014 do Turcji, Marmaris, Hotel Turunc. Wstępnie wybrałyśmy: www.itaka.pl/wczasy/turcja/marmaris/hotel-turunc,DLMTURU.html ale się nie upieramy

Re: Kolazanki z wawy na wyjazd V-VI , K50

Mogą być Włochy, tam zawsze chętnie jadę. Tez nie mam nic konkretnego na uwadze, tak na szybko mogłoby być: www.rainbowtours.pl/wloskie-wakacje-dla-comfortowych www.rainbowtours.pl/sycylia-wyspa-niezwykla/zakwaterowanie-sto#2014-05-11 www.rainbowtours.pl/sycylia-wczasy/dolcestate?liczbaDoroslych=2

PILNE!!!!!Odsprzedam

Ze względu na pobyt dziecka w szpitalu odsprzedam wczasy w Egipcie w hotelu Jungle Aqua Park od 3.01.2014 na tydzień w opcji all. w bardzo atrakcyjnej cenie ja zapłaciłam 8000 tyś zł. Więcej informacji pod numerem telefonu 695854319

Otium Eco Side- polski anmator???

witam Mam pytanko, czy byl kto w tym hotelu przed 15.06?? Na stronie Wezyra jest informacja, ze polski animator dla dzieci jest od 27.04.2014 a na potralu easygo, ze dopiero od 15.06.2014?? wykupilam juz wczasy i jesl to prawda, to nie zalapalibysmy sie na polskiego animatora :-(( czy byl ktos

Re: pytania dodatkowe

Jak ktoś tu wspomniał najlepiej wybierać oferty z renomowanych biur podróży. W naszym kraju liderem wśród touroperatorów jest itaka. W dobie internetu wczasy można zarezerwować nie wychodząc z domu. Z tego co widziałem to do jutra trwa promocja ze zniżkami na lato 2014. Myślę że jeszcze ją

majówka 2014 :):):)

Majówkę 2014 uważam za rozpoczętą. Co robicie 40+? Ja 4 dni wolnego, dzieci wyrzucone z domu (z dziadkami nad morze:)) Jestem sama i cieszę się, że przede mną 4 dni luzu. Mam w planach - poranną kawę w ogrodzie, jakieś drobne porządki/prace domowe na które zwykle brak czasu, 10 - 12 km

Re: pytanie o WIZĘ ...

To to ja wiem ... Z tego co wiem, kupując internetową wizę trzeba podać dokładną datę wjazdu do Turcji ... a ja chcę wykupić wczasy last minute. W pracy mam urlop planowany na wrzesień, początek października. Chciałam iść do biura i wykupić wakacje np. na następny dzień. Jak to się mam do e

Re: Mamaia -Amiral Hotel 2014

Witam ! Gorąco polecam www.hotelmercurminerva.ro/inscrieri-timpurii-2014/, Hotel Minerva mozna rezerwować na ich strona, sama wczasami współpracuję z nimi jako przewodnik. Na dodatek rezydentów i animatorów z jez. polski , nasze studentki , więc konfort. I plus że mozna prosto w hotelu rezerwować

ITAKA - odsprzedam wycieczkę do Side 15 dni

Witam uprzejmie. Z przyczyn rodzinnych zmuszona jestem zrezygnować z zarezerwowanego już wyjazdu do Turcji. Jeżeli byłby ktoś chętny odkupieniem wczasów zorganizowanych przez biuro podróży Itaka w terminie 6.08.14r.- 20.08.2014r. dla czteroosobowej rodziny (2+2) w formie all inclusive. Hotel Side

Zapraszamy do "Lesnej Ciszy" Jest UROCZO !!!

Zapraszamy Rodzinki z dziećmi. Taki jest charakter Ośrodka, spokój i cisza, wczasy Rodzinne udane. Kuchnia Ogólnodostępna dla mam aby mogły przygotować ciepły posiłek dla dzieci. Gościliśmy na Majówkę 2014r 4 Rodzinki z Gdyni z maluszkami, nawet 4-miesięczne maleństwo mieszkało u nas. Raj dla

Re: Zmiana godzin wylotu

nie dolece do Egiptu wczasy mialem zaczac 07.08.2014 a w egipcie mam ladowanie juz 08.08.2014 zanim dojade do hotelu bedzie juz wczesny poranek bo do hotelu mam tez 40km od hurgardy. Wiedz tak czy siak mam w plecy jeden dzien ale lece pierwszy raz do egiptu i chcialem jak najwiecej skorzystac z

Now zasady otrzymywania wizy turystycznych do TR

Wrzucam informację, bo może się komuś przydać (tj, wszystkim, którzy po 10 kwietnia 2014) wybierają się na wczasy lub wycieczkę do Turcji: turcjawsandalach.pl/content/koniec-z-wizami-turystycznymi-na-granicy-tureckiej Podsumowując: koniec z wizami-naklejkami, od kwietnia 2014 obowiązują wizy

Odsprzedam wczasy w Turcji - Side w czerwcu

Witam! Z powodów osobistych, które uniemożliwiają mi wyjazd na wczasy odsprzedam imprezę turystyczną, która zarezerwowana jest od 4.06.2014 do 18.06.2014 (14 nocy) w hotelu Side Yesiloz*** w Side w Turcji (samiuśkie centrum Side, świetna baza wypadowa). Opcja all inclusive. Biuro, które

Re: LUCA Helios Beach ---Obzor

Wybieramy się na wczasy w 2014 w sierpniu z biura Tui wersja ALL, bardzo bym była wdzięczna o informacje na temat tego hotelu , czy są animacje dla dzieci, jakie jest jedzenie czy smaczne ( zależy nam szczególnie na dzieciach czy znajdą coś dla siebie wiek dzieci od ( 2,5-15 lat). Plaża czysta

Re: Podsumowanie

Ja zarezerwowałam wczasy od 26 czerwca do 3 lipca2014 r z Itaki do hotelu khayam garden beath. Wylot z Wrocławia. Mam nadzieję że dokonał am właściwego wyboru. Strasznie się boję bo to mój pierwszy lot. Czy ktoś z was wybiera się w tym samym czasie do tego hotelu? Dajcie znać

Re: Regresing, pomoc ofiarom sekt

Regresing dalej się odbywa w postaci warsztatów , wczasów itd. Weżmy za przykład te najbliższe mini wczasy z regresingiem Tekst linka Zapraszam na mini wczasy 1-4 maja 2014 r. w miejscowości Długie, nad jeziorem. (woj Lubuskie, dobry dojazd nawet pociągami TLK do Dobiegniewa), Pogłebianie

sama mama - wypad na Kanary?

Chciałabym poleciec na wczasy wraz z moim rocznym synkiem w drugiej połowie listopada 2013 lub w styczniu - lutym 2014. Czy jest tu jakas samotna mama, która chciałaby do nas dołączyc? byłoby nam raźniej i łatwiej. Pozdrawiam Małgosia

Re: Wyspa czy kontynent

Pierwsze wczasy w 2010 roku spedzilam na malej wyspie Zakyntos .....a powod byl jeden - podczas kryzysu zaczely sie rozruchy w Grecji i na wyspach bylo bez problemu /spokoj i sielanka/a na kontynencie bylo roznie ,ale sami Grecy nam mowili ze kontynent nie...;...Mysle ze teraz sie uspokoilo ale

Re: Wczasy 10-11 dniowe w Grecji

Jak się nie ma nic to powiedzenia to lepiej milczeć, a czytać trzeba umieć ze zrozumieniem. Założycielka wątku chyba wyraźnie napisała, że chodzi o wyjazdy z biur podróży? Do założycielki wątku - Rainbow Tours wchodzi w 2014 roku z ofertą wczasów na Zakynthos 11-dniowych (wyloty od 30 maja).

Re: Wycieczka first minute - czy to się opłaca? C

> Nie wiem czy tak jest we wszystkich biurach podróży ja zawsze korzystam z ofert biura TUI > i w tym przypadku first minute jest naprawdę tańsze. Nie mogę się z Panem zgodzić. My skorzystaliśmy z oferty biura na sezon letni 2014 w grudniu 2013. Naturalnie miało być najtaniej. Nie było

Re: Koszty wakacji organizowanych na własną rękę

dla dzieciaka raj). Dla porównania www.rainbowtours.pl/kreta-wczasy/kiani-beach?liczbaDoroslych=2&liczbaDzieci=1&liczbaPokoi=1&czyCenaZaWszystkich=tak&wiekDzieci=2&wyzywienia=All+inclusive#2014-10-08 www.booking.com/hotel/gr/kiani-beach-resort.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fgr%2Fkiani

Re: Poleccie fajne miejsce dla pary 60-latkow :)

zależności od preferencji i oczywiście zasobów $$$$ www.itaka.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/?eventtype=0&date_from=10.07.2014&date_to=30.04.2015&destinations%5B%5D=samos&adults=2&childs=1&child_age%5B%5D=09.07.2009 Pozdrawiam

Re: odchudzanie wczasy Polska pd

kontemplację piękna przyrody 8. Nabrać dobrych nawyków żywieniowych 9. Poprawić swoje umiejętności pracy w zespole Dziewięćsił jest dla Ciebie. DZIEWIĘĆSIŁ Turnus 7 dni: 15-21.06.2014 Turnus 14 dni: 15-28.06.2014 Program wczasów przewiduje: Wyżywienie w postaci zbilansowanego przez dietetyka jadłospisu 1200

Wczasy odchudzające w górach !!!

kontemplację piękna przyrody 8. Nabrać dobrych nawyków żywieniowych 9. Poprawić swoje umiejętności pracy w zespole Dziewięćsił jest dla Ciebie. DZIEWIĘĆSIŁ Turnus 7 dni: 15-21.06.2014 Turnus 14 dni: 15-28.06.2014 Program wczasów przewiduje: Wyżywienie w postaci zbilansowanego przez dietetyka jadłospisu 1200

Re: wczasy odchudzające?

Wczasy odchudzające w górach

kiedy firsty?

Mam pytanko do doświadczonych bywalców: kiedy najlepsze firsty wychodzą? wiem że sprzedaż lato 2014 zaczęła się już z Rainbows i Sun&Fun ale nie mają w ofercie wszystkich hoteli. Czy to oznacza że wczasy w niektórych hotelach nie są sprzedawane w okazyjnych cenach?

Re: Dlaczego Rosja nie może być normalnym krajem

xavras_wyzhryn napisał: > Z tymi wczasami, to masz na myśli nowych ruskich, zachowujących się jak bydło? ----------------------------------------- Polacy nie zachowuja sie inaczej. Czyzbys byl rzeczywiscie bydlem ze innych okladasz tymi znanymi jak i swoiskim dla ciebie epitetami? Polska

Re: 6 tyś na urlop

www.neckermann.pl/wczasy/samochodem-AUTO/bulgaria-BG/zlote-piaski-VAR/42362-hotel-silver.html?show=2014-07-05&show=14&show 2 tygodnie na początku lipca, cena 3 tys za dwie osoby dorosłe, dzieci do 13 roku życia gratis (allinclusive) kolejne 3 tys masz na dojazd własny samochodem plus jakieś drobne

Re: Citron Travel

jest już gwarancja ubezpieczeniowa na 1.832.532.70 zł i ważna jest do 1 kwietnia 2014 roku.mam nadzieję,że to koniec problemów formalnych i zapraszam do kupowania fajnych wczasów. moniatravel@wp.pl 501375098 Bogdan

JOGA I RELAKS NAD MORZEM Z KUCHNIĄ WEGETARIAŃSKĄ

JOGA I RELAKS NAD MORZEM CZAS NA WAKACJE CHŁAPOWO 2014 Termin : Od 26 lipca do 5 sierpnia 2014 Serdecznie zapraszamy na letni wypoczynek z doświadczaniem praktyki jogi oraz różnych technik relaksu. Wakacje z jogą nad morzem, to oferta zarówno dla początkujących i zaawansowanych, a także każdego

Re: do tych co byli na własną rękę...

Witam wszystkich gorąco :):) Starałam się dokładnie każdą odpowiedź na tym wątku przeczytać i przyswoić sobie pomocne rady, bardzo za nie dziękuję ! :* Chciałabym prosić o radę, nigdy nigdzie nie jechałam bez biura za granicę. razem z mężem postanowiliśmy spróbować pojechać sami na wczasy

Re: Sun & Fun reklamacja

Hotel Deplhin El Habib - Tunezja - wczasy wykupione z Sun&Fun. W hotelu byliśmy od 12.06.2014 do 26.06.2014.Na samym początku recepcjonista chciał od nas wyłudzić 100 $ za pokój z podwyższonym standardem, z widokiem na basen.Nie zgodziliśmy się na to,recepcjonista powiedział,że nie ma dla nas pokoi

Re: Cypr -Pafos

Opis na stronie Itaki nie jest wystarcz jacy ? 59 opinii zamieszczonych na tej samej stronie nie wystarczyła ? www.itaka.pl/wczasy/cypr/pafos/hotel_cyprotel_cypria_bay_3734.php Chcesz porady to zajrzyj na Hoidaychek gdzie ten hotel ma 77 opinani, a niemal każda ma na końcu "porady i polecenia

Re: Poleccie fajne miejsce dla pary 60-latkow :)

IqscU > www.youtube.com/watch?v=9Th1R7VXYcc > Obecnie w ofercie biura ITAKA, hotele w zależności od preferencji i oczywiście > zasobów $$$$ > > www.itaka.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/?eventtype=0&date_from=10.07.2014&date_to=30.04.2015&destinations%5B%5D=samos&adults=2&childs=1&child

Re: Egipt 2014 - Marsa Alam

Ja też w tym roku poważnie zastanawiam się nad Egiptem. Kusi nas na drugi wyjazd Hilton Nubian w Marsa na sierpień. Co prawda mamy już zarezerwowane wczasy z dzieciakami w Venosa Beach w Turcji na przełomie maja i czerwca, ale przyznam się szczerze, ze jeszcze nigdy nie byliśmy w Egipcie. Sama nie

Re: Sea Planet Resort & Spa...kto leci ???

Witam, NIE POLECAM nikomu!!! Według opinii wielu gości panuje w nim wirus gorączki bostońskiej (przynajmniej w sezonie 2014, okropnie zaraźliwe cholerstwo) i niestety choruje spora ilość turystów, większość, którą spotkaliśmy w tym miejscu. Niestety nasze dzieci też chorowały - chociaż nie

Re: Anwaj

bieżąco, po zapytaniu przez obsługę, czy się już skończyło z danego talerza jeść. bo ludzie na wczasach w egipcie mają dziwny zwyczaj jadania na dziesięciu talerzach. ciekawe, czy w domu też tak jadają i mają piętnaście dań do wyboru na jeden posiłek? i nie widziałam tam żadnych ciapatych, tylko ludzi

Re: Czy do Chorwacji jeżdżą Polacy bez dzieci ?

46borys napisał: ............................ Dzieki za mily post. Co do 2014 roku. Nigdy nie planujemy wyjazdow i to na tak odlegla przyszlosc. Nasze urlopy sa raczej "spontaniczne" od kiedy mozemy jezdzic w dowolnym terminie. Wiekszosc czasu spedzamy na "nic nie robieniu

rainbow tours czy emama podróżowała z tym biurem?

Nie ukrywam, że mają fajną ofertę first minute i chciałabym skorzystać. Sprawdziłam już że należą do PIT oraz że są ubezpieczeni do 9.2014 na kwotę 70 288 493.92 PLN. Co jeszcze sprawdzić? Czy ematka zadowolona była z wczasów organizowanych przez to biuro. Ja chciałabym lecieć na all w czerwcu i

Bellydance CAMP - Dance&Spa Holiday!

się, jak na wczasach w Egipcie! Z myślą o tancerkach tańca brzucha połączyłyśmy naukę pod okiem fachowców z miejscem o wyjątkowym klimacie. Style: klasyczny taniec brzucha, tribal drum solo folklor shaaby shakira bellydance Hotel: Azzun Orient&Spa 1. Rzymskie TERMY AZZUN - basen relaksacyjny

Re: do tych co byli na własną rękę...

Witaj! Ja też zawsze z biurem latałam jeździłam i dzięki piterkowi i nie tylko który pokazał że można dać radę samemu zorganizować dużo taniej wczasy lecimy też pierwszy "dziewiczy raz" bez BP bilety bukowałam na Ryanair za 2+1 z jednym bagażem i parkingiem zapłaciliśmy 1550 zł lot 28.05-11.06.2014

Re: LUCA Helios Beach ---Obzor

Do mała ----- No to jak raz pojedziesz na takie wczasy /podano ,posprzatano itp/ to juz nie bedziesz chciala jezdzic na samoobslugowe wczasy ....A wiem to z autopsji bo 20 lat jezdzilam na wczasy gdzie wszystko bylo na mej glowie... Na sniadanie byly platki, kuleczki czekoladowe, musli i mleko

Re: OW Komandor w Pogorzelicy

odwiedzić by stwierdzić w jakim jesteś błędzie. Od 2013 posiadamy , nowy plac zabaw ( będzie udoskonalony w 2014- i nie będzie tam starszej rzeczy niż 2 letniej ) , posiadamy również nową stołówkę o powierzchni 550 m2 gdzie śniadania i kolacje podajemy w formie szwedzkiego stołu wiec nic nikomu nie

Re: OW Komandor w Pogorzelicy

odwiedzić by stwierdzić w jakim jesteś błędzie. Od 2013 posiadamy , nowy plac zabaw ( będzie udoskonalony w 2014- i nie będzie tam starszej rzeczy niż 2 letniej ) , posiadamy również nową stołówkę o powierzchni 550 m2 gdzie śniadania i kolacje podajemy w formie szwedzkiego stołu wiec nic nikomu nie

Krynica Morska OW LUXUS

Wczasy w Krynicy Morskiej w ośrodku wypoczynkowym LUXUS, za pośrednictwem biura podróży B.T KULIG TRAVEL. W okresie od 16.06 do 28.06.2014r. Przejazd autokarem PKS ELBLĄG ( trasa Katowice-Krynica Morska +_10 godzin) kierowcy zorganizowani robili postoje i bezpiecznie dowieźli nas do celu

Re: Family Holidays Club

Za pozwoleniem umieszczam opinię klienta z innego wątku dot. Family Holidays Club: tak było Autor: Gość: Ewa i Jerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 21:55 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz Byliśmy od 21 do 28 stycznia 2014 r. na Teneryfie. Wyjechaliśmy rodzinnie (rodzice i dwoje dzieci

tak było

Byliśmy od 21 do 28 stycznia 2014 r. na Teneryfie. Wyjechaliśmy rodzinnie (rodzice i dwoje dzieci 13 i 16 lat). Organizatorem naszych wczasów podobnie jak w ubiegłym roku był Family Holiday Club w Gdańsku. Bilety lotnicze na przelot (tanio !) , kupowaliśmy przez biuro polecone nam przez sympatyczną

Teneryf zimą jest OK

Byliśmy od 21 do 28 stycznia 2014 r. na Teneryfie. Wyjechaliśmy rodzinnie (rodzice i dwoje dzieci 13 i 16 lat). Organizatorem naszych wczasów podobnie jak w ubiegłym roku był Family Holiday Club w Gdańsku. Bilety lotnicze na przelot (tanio !) , kupowaliśmy przez biuro polecone nam przez

Re: Doświadczenia z Family Holidays Club

Za pozwoleniem umieszczam opinię klienta z innego wątku dot. Family Holidays Club: tak było Autor: Gość: Ewa i Jerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 21:55 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz Byliśmy od 21 do 28 stycznia 2014 r. na Teneryfie. Wyjechaliśmy rodzinnie (rodzice i dwoje dzieci

Re: cieple wspomnienia o PRL

przytomny2 napisał: > "czy sie stoi czy sie lezy" > albo "wczasy pracownicze z przydzialu ...", > "maslo na kartki...", > "program partii programem narodu, wykonamy kazde zadanie (a co!!!???)...", > "Wichrzycielom stop...", >

Re: Czek z UK

Ja dostałam zwroty dwa razy - po pierwszym niepełnym roku pobytu (bo za mało zarobiłam w tamtym roku podatkowym) oraz po macierzyńskim (bo jakoś to inaczej liczyli, odeszły bonusy). Przypuszczam więc że w 2014 też jakiś tam zwrot dostanę i pewnie też czekiem. Nawet biuro podróży za niespodziewaną

Re: Lista wylotowa sierpień 2014

ooooo! my już zdążyliśmy stamtąd wrócić - wczasy pełne wrażeń dla małych i dużych :) polecam serdecznie i zyczę udanej zabawy :)

Wieczór Kultury Włoskiej

W dniu 29 marca 2014 r. o godzinie 18.00 w Nyskim Domu Kultury przy ulicy Wałowej 7, odbędzie się zorganizowany przez Wyższą Szkołę Teologiczno-Humanistyczną w Podkowie Leśnej Punkt Konsultacyjny Nysa - Wieczór Kultury Włoskiej. Jest to już 8 spotkanie poświęcone kolejnemu krajowi

Re: Gdzie pojechać na wczasy.

Spokojna miejscowość bez tłoku na plaży to z pewnością Wicie. Duża oferta noclegów: Apartamenty , domki czy pokoje.

Hotel Dogan Beach Resort & Spa Ozder 26.08.2014

Czy może ktoś w tym terminie leci na wczasy do tego hotelu Dogan Beach Resort & Spa Ozder ???

Arabella World wczasy od 26 lipca

Witam. Będziemy z rodzinką w Arabella World od 26 lipca 2014. Lecimy z Katowic. Może ktoś jeszcze będzie w tym terminie?

Wieczór Kultury Włoskiej.

W dniu 29 marca 2014 r. o godzinie 18.00 w Nyskim Domu Kultury przy ulicy Wałowej 7, odbędzie się zorganizowany przez Wyższą Szkołę Teologiczno-Humanistyczną w Podkowie Leśnej Punkt Konsultacyjny Nysa - Wieczór Kultury Włoskiej. Jest to już 8 spotkanie poświęcone kolejnemu krajowi

Re: lista wylotowa 2014 kiedy i jaki hotel?

Ewo...to wątek dla tych którzy czują taką potrzebę. To raczej wyraz radości z planowanego urlopu niż chwalenie się wczasami zagranicznymi notabene kosztującymi prawie tyle samo co w kraju.

Re: Sławuś POgrążył wesołą ferainę...

i POciągnie ją za sobą na przymusowe wczasy... -- Nowe__logo__P L A T F O R M Y__O B Y W A T E L S K I E J

Re: Wczasy z dzieckiem

Zapraszamy do Wicia, Rodzinne apartamenty blisko Morza. W ramach pobytu dla dzieci 30 min gratis codzienne zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach. nasza oferta: Dom Bałtycki

Zdjęcia - wczasy 2014