Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Aktualizacje gier Xbox 360 Slim

Witam. Posiadam xbox-a 360 Slim i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Otóż przy pobieraniu aktualizacji do gier nie mam możliwości wyboru miejsca zapisu czy ma to być dysk twardy czy pamięć zamontowana w konsoli. Druga rzecz która mnie zastanawia to dlaczego po pobraniu aktualizacji i wejściu na jedno z

Re: Aktualizacje gier Xbox 360 Slim

Patche do gier są zapisywane w pamięci podręcznej dysku twardego (poza CoDami, Battlefieldami i grami Bethesdy - tutaj patche lecą do folderu z grą). Jak chcesz skasować patche do zwykłych gier, to musisz oczywiście wyczyścić pamięć cache.

L.A. Noire zacina/zawiesza się konsola. PS3, X360

Odnotowano przypadki zawieszania się konsol, zarówno PS3, jak i Xbox360, podczas grania w L.A. Noire. Co robić w razie problemów? Rockstar radzi by na PS3 usunąć ogólne dane dotyczące L.A. Noire (nie zapisane stany rozgrywki!), a na 360 wyczyścić pamięć cache. Następnie warto utworzyć nowego

Re: Porównanie dema Bayonetty raz jeszcze, tym ra

Za to ps3 sobie nie radzi z 80% grami ktore wychodza na oba systemy! Zeby sobie z OrangeBoxem nie radzil LOL Helga kiedy kochanie uaktywnia te 2 rdzenie, ktore nie sa uzywane i czekaja na pokazanie pazura w ps3? Nam xbox zaliczy rroda, a Tobie psShit przyjmie YLODa po kolejnej aktualizacji

Re: SZOK PlayStation 3 ostatecznie „złamane

dopóki samo Sony tego nie zmieni. Poza tym standard BD Ray jest wciąż za drogi. Osobiście w piractwie widzę niezłą konkurencję dla wydawców i powód do obniżek cen (dlatego gry na Xbox 360 są o 20% średnio tańsze od tych na PS3)

Uwazajcie na Kinecta

Czytacie nowe umowy licencyjne przy okazji aktualizacji oprogramowania? A powinniście. Jak się okazuje, nowy system operacyjny dla Xboksa 360 kryje bardzi niemiłą niespodziankę. Xbox 360 dostał nowy, śliczny system operacyjny. Jedną z nowości jest obsługa kontrolera Kinect. I jak się okazuje

Re: PSN już nie musi gonić Xbox Live

. "Xbox 360" z ich "xbox livem" to g...o ! hahahahaha

Re: Nowy Medal of Honor mroczniejszy i doroślejsz

XBOX360 wydawana jest także na WINDOWS LIVE, PC?????DLACZEGO pomimo tego, że konsola Xbox360 nie wspiera ani jednego z nich w krótkim okresie kilku lat zostały wydane POWAZNE aktualizacje DirectX, których R&D kosztuje rzygiliony dolarów???? DLACZEGO dwóch potentatów sprzętu dla PC wydaje 100 razy

Re: Rage jest piękny

one są wspaniałe i nowoczesne, określenie plebs bardziej pasuje do tego Pana bo jego sprzęt to to samo co w 2005 r. ( w przypadku Xbox'a 360) czy 2006 r. ( w przypadku PS3 )tylko, że mógł go kupić np. w 2009 r z jakimiś drobnymi modyfikacjami. Czyli jesteś tą niższą warstwą społeczną ( kupujesz rzeczy

Re: Dziś jest światowy dzień aktualizacji?

"Że na X360 ściąga się aktualizacja i się nie instaluje?:o A gdzie ona się znajduje? Na kablu ethernet między konsolą, a routerem/modemem?" Nie, najwyraznie jest w formie gotowych bibliotek (DLL) sciaganych bezposrednio i koniec. Uruchamia sie gra i podpina biblioteki z dysku

Re: xbox czy playstation?

Siedmiolatek może mieć problem z obsługiwaniem konsoli bez Waszej pomocy - d > o wszystkiego trzeba zakładać jakieś konta Microsoft i inne, godzinami ściągają > się jakieś aktualizacje itp. Jak umie czytać, to bez problemu sobie poradzi, wystarczy się włożyć płytę z grą i się zalogować

Re: Xbox360 upgrade frimware napedu

albo próbujesz być zabawny albo nie odróżniasz aktualizacja dashboardu od aktualizacji napędu.

Re: Błąd nowej aktualizacji Xbox'a.

malo ciekawe ficzery jak dla mnie: majornelson.com/2011/05/19/new-xbox-360-system-update-brings-expanded-paypal-functionality/

Ja swojego X360 kupiłem w styczniu 2006 i nie miałem dziś żadnych problemów podczas ani po aktualzacji. Konsola była naprawiana po gwarancji na RROD. Nieprzerabiana.

Re: Xbox360 - media center

Do głowy przychodzą mi tylko 2 pomysły. Pierwszy to upgrade Windows XP do Windows Media Center Edition. Trzeba mieć płytę z systemem MCE, wrzucić do napędu i z kreatora wybrać aktualizację. Bez formatu i stawiania świeżego systemu powinno pójść. Drugi sposób to pożegnanie się z XP i przesiadka na 7

mi na 2,5 letnim 360 poszło też bez problemu - na szczęście. miałem natomiast kłopoty z wpisywaniem kodu vip na dirt 3. zaskoczyło pobieranie tej malutkiej paczki dopiero za 6 razem.

Xbox 360 Slim się wiesza podczas grania

Tj. w tytule mam problem ze swoim xbox-em po 1 aktualizacji konsola się wiesza za każdym razem podczas grania po jakiś 3-4 godzinach niezależnie w jaką grę bym grał. Konsola była już raz w serwisie z powodu zawieszenia się właśnie ale odesłali mi ją a w odpowiedzi napisali że konsola jest sprawna

co sadzicie o tym cacku?

PlayStation 3 (potocznie PS3) jest kolejną konsolą gier firmy Sony. Jej premierę zapowiedziano na wiosnę 2006. Nowa wersja konsoli (następca PlayStation 2, która ma być 1000 razy szybsza niż jej poprzedniczka) ma konkurować z zapowiadanymi produktami Microsoftu (Xbox 360) oraz Nintendo

Xbox360 czy mój model będzie działał z DVD XGD3?

stanie współpracować z nowym nośnikiem. Jedyne wymaganie to aktualizacja konsoli , która przyniesie ze sobą sterowniki do obsługi tych płyt.

Re: Jest aktualizacja Xbox Live, ale nie ta, któr

microsoft się rozwija. może następca x360 będzie miał nawet wifi w standardzie, tak jak wszystkie inne współczesne konsole i inne urządzenia. może będzie się psuł dopiero po roku, tak jak najtańsze chińskie mp3ki. może nie będzie wył jak edyta górniak. może...

Re: Aktualizacja dla Xboksów 360 nie wnosi nic no

"szczurekpb" pankrytyk chciał zaalarmować fanboy żeby znowu nie pisali pierdoł ze xbox jest lepszy od ps3 bo ma twittera albo facebooka MS powinno dać przeglądarkę a nie jakiś specjalny support dla danych serwisów

Re: Aktualizacja europejskiego PS Store

luk4sz-pl kazdy fps ma inne sterowanie, trenuj skilla i nie mysl ze kazdy fps bedzie mial ten sam schemat. PS.: Gdzie news ze PS3 ma najlepsze serwery mimo ze tak jest wyklocane ze platny Live jest lepszy? 1. PS3 / 2. Xbox360 / 3. Wii

Re: Aktualizacja dla Xboksów 360 nie wnosi nic no

Racja, wasza konsola jest tylko do grania ;] do niczego innego sie nie nadaje. Mi tam sie fajnie oglada na PS3 Trailer Park Boys, My Wife and Kids... itd ;]. Neta tez odpalam, jak są u mnie kumple, i chce im coś na YT pokazać. Ps3 - do everything xbox - only play games + free room warmer.

Re: Microsoft skapitulował: Xbox przestaje być ty

tylko kilka uwag do nie zaznajomionych z tematem (wlacznie z autorem artykulu niestety): 1)@wer xbox ver. premium mozna kupic za 800zl w tej chwili. Obsluguje full HD, posiada zlacza HDMI. Przystawka wifi w tej chwili to 200 do 300 zl wiec w sumie i tak tyle co ps3. Ale w tej chwili gier na x

Wiedźmin 2:Zabójcy królów Xbox 360–jak grać.Porady

uwagę na jego aktualizację – możemy dowiedzieć się wielu istotnych i przydatnych rzeczy. 9). Rozmowy z postaciami W grze znajduje się multum NPC – bohater niezależny, non-player character – zaś większość z nich nie ma nic ciekawego do powiedzienia, poza np. witam. Mimo to od czasu

Free Video to Xbox Converter

Free Video to Xbox Converter jest prostym narzędziem do konwersji plików wideo do formatu MP4, by móc odtwarzać je na konsoli Xbox 360.

W programie Free Video to Xbox Converter możemy wybrać jakość kodowania dopasowaną do naszych potrzeb, jeśli chcemy by plik był mały i nie zależy

Destiny Companion

odnośnie gry, takich jak konkursy, informacje o aktualizacjach, czy wydarzeniach specjalnych.

Destiny Companion współpracuje z grą Destiny na platformach Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Destiny Companion

, informacje o aktualizacjach, czy wydarzeniach specjalnych.

Destiny Companion współpracuje z grą Destiny na platformach Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Flock!

Flock! to gra zręcznościowa, w której użytkownik wciela się w pilota UFO. Musi on dla celów naukowych zebrać zwierzęta z Ziemi. Nie można po prostu podnieść owiec, ale trzeba je przeganiać z jednego krańca mapy na drugi, co wymaga nie lada umiejętności. Aplikacja będzie także dostępna na Xbox 360 i

Cheat Library

na tytułach wydanych na platformy PC, PS2, PS3, PSP, Wii, XBOX, XBOX 360, Gameboy Advance, Gamecube oraz Nintendo DS. Atutem tego programu jest czytelny i prosty w obsłudze interfejs, który nie sprawi kłopotu nawet najbardziej początkującym użytkownikom.

Cheat Library jest

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - xbox 360 aktualizacja