Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Konan

witam, czytałem skład aktywny leków, nie zawierają tych środków, tylko Azitrox 500 zawiera azytromycyne. Xorimax zawiera aksetyl cefuroksymu, nic, bede się szprycował tym bo nic innego nie znam...

Re: rozpoczynam leczenie

Witam wszystkich, jestem już pod opieką naszego lekarza i rozpoczynam leczenie, a to mój zestaw leków: - Doxyratio m - 2x1 - Xorimax 500 - 2x1 - Tynidazol – przez 10 dni - Rolicyn 150 – 2x1 - Flumycon - 1x w tygodniu - Polprazol 1x 1 - Limex forte – 2x1 To zestaw na miesiąc, a

Jak nie zbankrutować czyli o zamiennikach

Xorimax www.doz.pl/apteka/p1707-Opis_Xorimax_500_tabletki_drazetki_500_mg_10_szt -------------------- AZYTROMYCYNA -------------------- Sumamed, Nobaxin, Azitrox, AzitroLek... najtańsza jest Azithromycin Teva www.doz.pl/apteka/p15387-Opis_Azithromycin_Teva_tabletki_powlekane_500_mg_3_szt

Re: kleszcz-rumień-wynik negatywny

Azitrox to dobry lek, warto go wziac w dawce 500 mg co II dzien - poniedzialek, sroda, piatek. Jest to antybiotyk o przedluzonym dzialaniu, dlatego co II dzien, skutecznie leczy rumien. Powinienes go wziac ok 4-5 tyg i obserwowac siebie, czy sa jakies inne objawy. Xorimax w dawce ktora brales

Re: odstawienie od piersi przez 7 dni - jak utrzy

To już moj trzeci antybiotyk. Najpierw brałam Duomox, potem Xorimax500, a teraz lekarz przepisał mi Lekoklar i Ventolin i kategorycznie zabronił karmić piersią, bo to niebiezpieczne dla dziecka. Jestem załamana. Serce mnie boli, jak muszę karmić mlekiem z butelki. I niepotrafię ściągnąc pokarmu

Re: 8 tygodni za mna

zaczal wczoraj leczenie 7 letniej borelki (xorimax 1000 + azitro 500) i mammy zaklad ze jesli wyleczy arytmie na ktora choruje jakies 6 lat bedzie placil za moje wizyty i leki :) troche mi go szkoda bo ma zmulki bo abx :/

Bilirubina a borelioza i abx

Czy wiadomo wam coś na temat podwyższonej bilirubiny w próbach wątrobowych w czasie kuracji? Chodzi o to czy to się często przytrafia. Ja odebrałem dzisiaj wyniki i po trzytygodniowej kuracji na Doxy 3x100 i Xorimax 2x500 mam poziom bilirubiny 1,58 (norma do 1,2) Czy jest efekt leków czy coś

Jestem po operacji

Biorę takie leki: Xorimax 500, neomycinum na ranę, Betadine na ranę, oraz Metronidazol. Moje dziecko jest już duże (15 miesięcy),ale wieczorami i nad ranem chętnie pije.Czy mogę go karmić czy ewentualnie po odstawieniu leków?. -- Mama Kubusia(2001-2004)i Kamilka 01.03.05 <a href

Re: Proszę o pomoc w leczeniu boreliozy!

pewności zrobiłam córce test Real-Time PCR. Wynik wyszedł pozytywny.Rozpoczęłam leczenie , ale polecono stosować mi jedynie Xorimax 2x 500mg plus nystatyna. Biorąc pod uwage przewlekły proces chorobowy mojego dziecka myslę , że to za mało. Nie mogę znaleźć adresu e-mail do dr Beaty. A może znacie dobrych

Bardzo proszę o pomoc :(

3 ) przerwy z antybiotykami ucisk z tyłu głowy przeszedł, ogólne samopoczucie troche się poprawiło. Wystąpiły bóle kolan, kostek, nadgarstków, kości (być może skutek uboczny brania antybiotyków). Kiedy temp podwyższona utrzymywała się dalej dostałęm nowy antybiotyk - Xorimax 2x2 500mg. Temp do 37

Re: Choroba,ból,cierpienie,nadzieja i ...ja

, nie zaaplikował nic. Dopiero kiedy otrzymałam wynik i dostała się znów do zakaźnika, to przepisała mi Xorimax 0,5 2 x 1; Flukonazol 1 x 1, Lacidofil 3 x 2. Za miesiąc do kontroli, gdzie znów dostałam jeszcze na dwa tygodnie xorimax, trilac,ketokonazol. W między czasie dostałam półpasiec. Z tego

Re: Borelioza czy moze jednak nie ?

Ludziki zaczynam sie juz w tym wszystkim gubic :/ Jestem po kolejnej wizycie u doktor Beaty i mam odsatwic leki przynajmniej na miesiac i byc tylko na ketokonazolu .. o potem zobaczymy czy nadal keto czy powrot abx. Doktor nagle stwierdza ze u mnie te objawy to grzyby a nie choroba .. tzn choroba

wklejam post Depakinki

Apo amoxi 500mg-2x1,Xorimax 500mg-2x1,Tinidazol 500mg-2x1potem 10 dni przerwa,Fluoksetyn,Depakina,Coaxil-te 3 leki biorę do dziś.Antybiotyki przez miesiąc,w następnym miesiacu;Duomox-1g.3x2,Klabax-500mg.2x1 przez następny miesiac.Dalej sam Klabax2x1,Tinidazol500mg.pulsowo;4dni i 10 dni przerwy

Re: Borelioza czy SM

Witam wszystkich Mija dwudiesty miesiąc mojego leczenia. Poprawa jest znaczna. Wszystkie objawy neurologiczne ustąpiły oprócz słabości nóg chociaż i pod tym względem też jest poprawa. Obecnie biorę piąty zestaw leków: 1/ Amotax 3x1,Doxy 4x0,1,Metroidazol 500 2/Duomox 9 g+10 dni w m-cu Tinidazol

Re: ew. ciążą, przeziębienie, leki

antybiotyku ani rusz. na szczescie jest kilka w miare bezpiecznych "ciazowo" i taki zostal mi przepisany (xorimax 500) + dicoflor oslonowo na zoladek + tantum verde w aerozolu + syrop prenalen (dla ciezarnych i karmiacych).duzo zdrowia zycze i pozdrawiam!

Re: Xorimax 500 w ciąży- 13 tydzień

Xorimax czyli chemicznie cefuroxim jest uznawany za lek bezpieczny w czasie ciąży, oczywiście do przyjmowania wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

Jestem tu nowa i też walczę z boreliozą

głowy (potylica). Przód głowy przestaje boleć, zmęczenie jest coraz mniejsze, nocne lęki i niespokojny sen czasem jeszcze towarzyszą. Na kolejny miesiąc dostaję Xorimax 2x 1 +Azymycin (4 dni po 500mg) co 2 tyg. Na początku grudnia lekarz widząc, że leczenie idzie średnio, wypisuje mi skierowanie do

Czy znacie lek Xorimax- cefuroximum?

Ostanio mój lekarz zapisał mi Xorimax 500mg na boreliozę, czy macie jakies informacje jak on wogóle działa na borelką? podobno to nowość.

Re: Czy znacie lek Xorimax- cefuroximum?

Piotrek, cos Ci powiem. Moja 12 letnia corka dostala Xorimax w dawce 1000mg na zapalenie gardla a Tobie lekarz przepisal 500 na borelke? Zmien lekarza. Xorimax bierze sie w dawce 1000 - 2000 i najlepiej w kombinacji z innymi abx. Szkoda Twojego czasu na takie leczenie.

Re: Xorimax 500 w ciąży- 13 tydzień

Z tego co czytam w necie jest to lek z grupy cefalosporyn. Podczas ciąży brałam tego typu antybiotyk dwukrotnie, bo jest bezpieczny (mam uczulenie na penicylany, stąd cefalosporyny). Dzidziuś urodził się cały i zdrowy :))) Ma teraz prawie 5 miesięcy i zagaduje mnie na śmierć. A co do

Zdjęcia - xorimax 500 lek